Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 12
 

Full frame bezzrkadlovka pre tých, ktorí si potrpia na každý malý detail. K dispozícii je ultra vysoké rozlíšenie 45,7 megapixelov bez optického dolnopriepustného filtra. Sila duálnych procesorov. 4K Ultra HD video pri 60p. 493-bodový systém automatického zaostrovania novej generácie. Vysokorýchlostné snímanie so zodpovedajúcou kapacitou vyrovnávacej pamäte. Dva sloty na karty. Množstvo kreatívnych funkcií. Flexibilné možnosti napájania. Kompatibilita s vertikálnym batériovým gripom. Bezdrôtové pripojenie k smartfónom a notebookom a oveľa viac.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
3.7.2024
€3 349    
Kód tovaru 3440
Značka Nikon
Kategória Nikon
Záruka 2 roky
 

PRECÍZNY. NEKOMPROMISNÝ. PRISPÔSOBIVÝ.

 

 
 

 

Vaše umenie, vaša vášeň

Nenechajte nič stáť medzi vami a nekompromisným prevedením vašej vízie. Od malých detailov, ktoré rozprávajú veľké príbehy, až po rozsiahle pohľady vykreslené do detailov. Od zložitých portrétov až po filmové akcie. Tvorte slobodne s vedomím, že uvidíte každý detail a zachytíte všetko, čo vidíte.

 

 
Viac výkonu, viac detailov

S dvojitým procesorom EXPEED vo svojom srdci Z 7II bez námahy spĺňa výzvu na vytváranie full-frame obrázkov s vysokým rozlíšením. Budete ťažiť z väčšieho dynamického rozsahu a čistejšieho výkonu v širokom rozsahu ISO. Budete schopní zaostrovať s absolútnou húževnatosťou – dokonca aj pri snímaní pri extrémne slabom osvetlení.
 

 

Maximálna rýchlosť a spoľahlivosť

Dva sloty na karty vám umožňujú používať UHS-II SD karty v jednom slote a XQD alebo ultrarýchle CFexpress karty v druhom. Nakonfigurujte fotoaparát tak, aby používal karty na pretečenie alebo zálohovanie – alebo na oddelenie súborov RAW od súborov JPEG a fotografií od videa.

 

Mimoriadne široké a ostré AF

Citlivý systém Hybrid AF poskytuje široké a ostré pokrytie a fotoaparát sa po prebudení z pohotovostného režimu vráti do zvoleného zaostrovacieho bodu. Pri fotografovaní s objektívom f/2 (alebo rýchlejším) je k dispozícii meranie expozície až do -4 EV.

 

Snímajte rýchlejšie a dlhšie – v tichosti

Rýchlosť snímania až 10 snímok za sekundu umožňuje obrovskú flexibilitu, zatiaľ čo hlbšia vyrovnávacia pamäť a dva sloty na karty vám umožňujú pokračovať vo fotografovaní bez prerušenia. Zachyťte až 200 obrázkov JPEG v plnom rozlíšení alebo 77 12-bitových nekomprimovaných obrázkov RAW v jednej sérii.

 

Ohromujúci dynamický rozsah

Textúry, vzory, farby. Z 7II poskytuje neuveriteľný dynamický rozsah pri vysokých aj nízkych hodnotách ISO. Tónové gradácie sú výnimočne hladké a tóny pleti sú reprodukované s ohromujúcou presnosťou. Schopnosť natáčať video s rozlíšením až 4K/60p vám umožňuje zobrazovať dynamické scény v očarujúcich detailoch.

 

Presné sledovanie

Dokonca aj malé objekty je možné sledovať s presnosťou. Sledovanie môžete zapínať a vypínať pomocou spúšte alebo priradiť sledovanie Fn tlačidlu fotoaparátu alebo objektívu.

 

Ľudia a zvieratá

AF s detekciou očí sa prispôsobí očiam ľudí. Animal-Detection AF robí to isté pre mačky a psy. Spoľahlivo zaostrite na oči objektu, či už fotografujete alebo robíte video.

 

Výhoda Nikon Z

Nikon Z je najpokročilejší optický systém, aký kedy spoločnosť Nikon vyvinula. Ultraširoký bajonet Z v spojení so stále sa rozširujúcim radom mimoriadnych objektívov NIKKOR Z vám umožňuje vytvárať so svetlom ako nikdy predtým. Každý objektív, akákoľvek clona. Svetlý je svetlejší. Hĺbka je hlbšia. Ostrosť je ostrejšia.

 

Hľadáčik, ktorý drží krok

Elektronický hľadáčik (EVF) s vysokým rozlíšením a 3 690 000 bodmi vám poskytuje plynulý a ničím nerušený pohľad aj pri snímaní vysokou rýchlosťou. Vysoká obnovovacia frekvencia výrazne znižuje výpadok prúdu, takže nikdy nestratíte cieľ, čo je pred vami.

 

Displeje, ktoré sa vám prispôsobia

Prispôsobiteľné informačné displeje vám umožňujú rýchlo upraviť nastavenia alebo môžete zvoliť úplné vypnutie informačného displeja pri fotografovaní. Ak odklopíte monitor a snímate v režime Live View, EVF sa automaticky vypne, aby sa šetrila energia.

 

Maximálna ostrosť pri malých otvoroch

Vytvárate obrázky s veľkou hĺbkou ostrosti? Z 7II potláča difrakciu, ktorá sa môže vyskytnúť, keď zastavíte objektív. Od krajiniek až po mestské panorámy môžete snímať pri menšej clone bez obáv zo straty ostrosti.

 

Neopísateľná odolnosť

Nerovný terén, drsné poveternostné podmienky alebo nasadené hmlové stroje – Z 7II neuhne. Tento bezzrkadlový fotoaparát je vyrobený zo superpevnej, ale ľahkej horčíkovej zliatiny a je plne utesnený proti prachu, špine a vlhkosti. Choďte, kam vás vaše nápady zavedú, a pohodlne snímajte, keď sa tam dostanete.

 

Viac záberov na jedno nabitie

Z 7II pracuje energeticky najefektívnejším možným spôsobom a jeho nová batéria vám poskytne viac záberov na jedno nabitie. K dispozícii je režim úspory energie, keď ho tiež potrebujete.

 

Zapnutie

Pri dlhých záberoch môžete svojmu fotoaparátu poskytnúť nepretržité napájanie (a dokonca aj nabíjať batériu) pomocou kábla USB Type-C. Ideálne, ak snímate časozberné sekvencie.

 

Vertikálne snímanie

Fotiť portréty? Voliteľný Power Battery Pack MB-N11 má ovládacie prvky pre vertikálne snímanie a ponúka stabilné uchopenie. Batérie môžete vymeniť za chodu bez straty energie.

 

Bezdrôtové ovládanie

Pracujete s bezdrôtovým nastavením osvetlenia alebo fotografujete na diaľku? Môžete použiť voliteľný bezdrôtový diaľkový ovládač WR-R11b a bezdrôtový diaľkový ovládač WR-1 s dlhým dosahom.

 

Aktualizujte firmvér cez SnapBridge

Neustále sa vyvíjajúca aplikácia SnapBridge od spoločnosti Nikon vám teraz umožňuje aktualizovať firmvér fotoaparátu prostredníctvom vášho inteligentného zariadenia. Aplikáciu môžete použiť aj na snímanie fotografií a videí na diaľku. Alebo na filtrovanie a zdieľanie súborov JPEG alebo RAW na akomkoľvek inteligentnom zariadení alebo počítači: priamo z aplikácie môžete pridať značky hash a informácie o autorských právach.

 

 

objektív NIKON NIKKOR Z 24-120 MM F/4 S


 
Tento ľahký transfokačný objektív série S so širokým rozsahom ohniskových vzdialeností ponúka všestrannosť a pohodlie bez kompromisov v kvalite obrazu. Každý záber je zachytený v úžasných detailoch a konštantná clona f/4 vám dáva kreatívnu flexibilitu, či už fotografujete na krátke, štandardné alebo dlhé ohniskové vzdialenosti.
 
obiektyw nikon nikkor z 24-120mm f/4 s
 

 

Každá ohnisková vzdialenosť rozpráva príbeh

Rozľahlé krajiny, pôsobivá architektúra, živé pouličné fotografie, podmanivé portréty – a oveľa viac. Mimoriadne všestranný rozsah ohniskových vzdialeností 24 – 120 mm vám umožňuje snímať z rôznych uhlov pohľadu bez nutnosti výmeny objektívu.
 
nikon nikkor z 24-120mm f/4 s

 

 

Širšie možnosti snímania, horšie nositeľné

Pre objektív s tak širokým ohniskovým rozsahom je Nikkor Z 24-120 mm f / 4 S mimoriadne praktický. Pri komponovaní záberu môžete stáť na mieste alebo sa voľne pohybovať. S takýmto kompaktným a všestranným zoomovým objektívom máte na výber.
 
nikkor z 24-120mm f/4 s
 
 
 
Kdekoľvek pôjdeš

Vďaka svojej robustnej konštrukcii je tento vysoko kvalitný objektív Nikon Nikkor Z 24-120 mm f / 4 S dokonalým spoločníkom na každom výlete. Je utesnený, aby sa zabránilo prachu a postriekaniu, a fluórová vrstva Nikon na prednej šošovke chráni pred nečistotami a uľahčuje čistenie.
 
nikon z 24-120mm f/4 s
 

 

Výnimočná kvalita fotografií

S objektívom s týmito schopnosťami môžete voľne vyhľadávať scény, ktoré iní nezachytia. Odvážne strieľajte priamo proti silným zdrojom svetla. Zachyťte efektné scény fotografovaním proti svetlu. Nechajte svoj objekt vyniknúť jemným, krémovým rozostrením pozadia. Objektív NIKKOR Z 24-120 mm f / 4 S rozširuje vaše možnosti snímania tým, že vám umožňuje snímať snímky s úžasnou ostrosťou a podmanivým rozlíšením naprieč rámom.
 
nikkor z 24-120mm f/4 s
 
 
 
Konzistentné úvahy o clone v celom rozsahu zoomu

Konštantná maximálna clona f/4 umožňuje vynikajúcu tvorivú slobodu pri fotografovaní alebo filmovaní. Snímajte portréty a detailné zábery s väčšou hĺbkou ostrosti v celom rozsahu zoomu. Počas snímania zmeňte ohniskovú vzdialenosť bez zmeny expozície.
 
nikon z 24-120
 
 
 
Priblížte sa

Malá minimálna zaostrovacia vzdialenosť a maximálny pomer reprodukcie 0,39 vám umožňujú vyplniť rámček detailmi. Extrahujte objekty na širokom pozadí alebo experimentujte s komprimovanou perspektívou: môžete snímať už zo vzdialenosti 0,35 m v celom rozsahu priblíženia.
 
jma714da
 
 
 
Vzrušujúci kontrast

Nanokryštalické a ARNEO povlaky Nikon zachytávajú vysoko kontrastné snímky, čím účinne redukujú záblesky a odrazy spôsobené svetlom z rôznych smerov. Vytvárajte nádherné zábery aj pri snímaní scén so svetelnými zdrojmi žiariacimi priamo na rám.
 
Nikon Nikkor Z 24-120mm f/4 S
 
 
 
Ideálny na filmovanie

Nikkor Z 24-120 mm f / 4 S je skvelý objektív na filmovanie. Automatické zaostrovanie je plynulé a tiché, prakticky nedochádza k posunu zaostrenia ani dýchaniu objektívu. Keď sa pohybujete z interiéru do exteriéru alebo medzi tmavými a svetlými scénami, ovládanie stabilnej expozície umožňuje prirodzené nastavenie jasu pre krásne a prirodzene vyzerajúce zábery.
 
.Nikkor Z 24-120mm f/4 S
 
 
 
Konfigurovateľný ovládací krúžok

Parametre snímania je možné jednoducho nastaviť priamo z objektívu. Tichý ovládací krúžok možno použiť na zmenu nastavení, ako je clona, ​​ISO a kompenzácia expozície. Okrem toho môžete Fn tlačidlu objektívu priradiť bežne používané funkcie.
 
Nikon Z 24-120mm f/4 S
 
 
 
Viacmotorové AF

Viacmotorové automatické zaostrovanie používané v objektívoch série Z obsahuje dva presne synchronizované motory automatického zaostrovania pre rýchle zaostrovanie a radikálnu korekciu aberácie objektívu v celom rozsahu zoomu. Zachytíte ostré snímky s vysokým kontrastom aj zblízka.
 
Obiektyw Nikon Nikkor Z 24-120mm f/4 S JMA714DA