SIGMA 16-28mm f/2.8 DG DN Contemporary Sony E-mount

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 7
 

Vysokokvalitný Full Frame objektív SIGMA 16-28 mm F2,8 DG DN Contemporary, s vnútorným zoomom a špičkovovu svetlenosťou f2,8, ideálny pre astrofotografiu, fotografovanie krajiny, architektúry, ale aj na reportáž a natáčanie videa. Váži len 450g, ale poskytuje skutočne výnimočný optický výkon.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€859    
Kód tovaru 3942
Značka Sigma
Kategória pre Sony
Záruka 4 roky
 

SLOBODA BEZ NÁMAHY

 
 
 
 
Optický výkon na prvom mieste
 
Sigma 16-28 mm F2,8 DG DN, optimalizovaný pomocou najnovšej technológie optického dizajnu je vysokovýkonná optika, ktorá napriek svojej kompaktnej veľkosti poskytuje výnimočnú kvalitu obrazu. 
Dva asférické prvky šošovky s veľkým priemerom a päť ideálne usporiadaných sklenených prvkov FLD (ktorých vlastnosti odzrkadľujú vlastnosti fluoritu) udržiavajú šošovku ľahkú a kompaktnú a zároveň účinne potláčajú bočné a axiálne alebo pozdĺžne chromatické aberácie , ktoré často znižujú kvalitu obrazu iných ultra-svetlých prvkov. dizajn širokouhlých objektívov. 
Objektív tiež využíva pokročilé možnosti digitálnej korekcie moderných fotoaparátov, ktoré mu umožňujú dosiahnuť takú pôsobivú kvalitu obrazu z takého malého tela.
 
 
 
Vysoká svetlenosť f2,8
 
Konštantná clona F2,8 umožňuje fotiť v skutočne náročných podmienkach a poskytuje malú hĺbku ostrosti pre rozmazané rozostrené oblasti, čo je užitočné najmä pri snímaní detailov. Bokeh je hladký a kruhový vďaka deviatim zaobleným lamelám membrány, čo znamená, že pozadie nikdy neodvádza pozornosť od zaostreného objektu.
SIGMA tiež prijala rozsiahle opatrenia na zamedzenie vzniku duchov a odleskov objektívu, ktoré sú spôsobené odrazmi vo vnútri tubusu objektívu. Super Multi-Layer Coating zaisťuje, že 16-28mm F2.8 DG DN Contemporary poskytuje pôsobivé výsledky s vysokým kontrastom aj v tých najťažších podmienkach s protisvetlom.
 
sigma 16-28
 
 
 
Rýchle a tiché ostrenie
 
Použitím krokového motorčeka na ovládanie AF aktuátora sa autofokus objektívu 16-28mm F2.8 DG DN Contemporary je rýchly a tichý, vďaka čomu je ideálny na snímanie fotografií a videí v tichom prostredí.
 
 
 
 
Ideálny pre gimbal
 
Sigma 16-28 sa pri zoomovaní nevysúva a nespôsobuje problémy pri vyvážení gimbalu. Vnútorný mechanizmus zoomu umožňuje objektívu zachovať rovnakú dĺžku v celom rozsahu zoomu a takmer bez posunu k bodu vyváženia. 
Výslednú stabilitu ocení každý, kto chce použiť objektív s gimbalom alebo na natáčanie videí z ruky či vlogu. K priaznivým fyzickým rozmerom objektívu veľkou mierou prispieva aj vnútorný zoomový mechanizmus: pri dĺžke 100,6 mm, priemere 77,2 mm a hmotnosti len 450 g* svojou kompaktnosťou konkuruje širokouhlým zoomom s pomalšou maximálnou clonou F4.
 
sigma 16-28
 
 
 
Precízne spracovanie / kvalitné materiály
 
Objektív je vyrobený zo špeciálne vybraných ľahkých materiálov vrátane tepelne stabilného kompozitu (TSC), polykarbonátu s rýchlosťou tepelnej kontrakcie podobnou hliníku. To mu umožňuje  fungovať pri špičkovom výkone aj v prostrediach s veľkými teplotnými rozdielmi, pretože kovové a plastové časti sa sťahujú a rozťahujú podobnou rýchlosťou.
Precíznosť každého jednotlivého komponentu a jednoduchá krása hotového výrobku sú možné vďaka remeselnej zručnosti a odbornosti zamestnancov spoločnosti SIGMA, bezkonkurenčnej výrobnej technológii spoločnosti a prísnej kontrole kvality v jedinej výrobnej základni spoločnosti SIGMA v Aizu v Japonsku.