Nikon Z7 II telo

5 hodnotení
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 10
 

Full frame bezzrkadlovka pre tých, ktorí si potrpia na každý malý detail. K dispozícii je ultra vysoké rozlíšenie 45,7 megapixelov bez optického dolnopriepustného filtra. Sila duálnych procesorov. 4K Ultra HD video pri 60p. 493-bodový systém automatického zaostrovania novej generácie. Vysokorýchlostné snímanie so zodpovedajúcou kapacitou vyrovnávacej pamäte. Dva sloty na karty. Množstvo kreatívnych funkcií. Flexibilné možnosti napájania. Kompatibilita s vertikálnym batériovým gripom. Bezdrôtové pripojenie k smartfónom a notebookom a oveľa viac.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€2 449    
Kód tovaru 2871
Značka Nikon
Kategória Nikon
Záruka 2 roky
 

PRECÍZNY. NEKOMPROMISNÝ. PRISPÔSOBIVÝ.

 

 
 

 

Vaše umenie, vaša vášeň

Nenechajte nič stáť medzi vami a nekompromisným prevedením vašej vízie. Od malých detailov, ktoré rozprávajú veľké príbehy, až po rozsiahle pohľady vykreslené do detailov. Od zložitých portrétov až po filmové akcie. Tvorte slobodne s vedomím, že uvidíte každý detail a zachytíte všetko, čo vidíte.

 

 

Viac výkonu, viac detailov

S dvojitým procesorom EXPEED vo svojom srdci Z 7II bez námahy spĺňa výzvu na vytváranie full-frame obrázkov s vysokým rozlíšením. Budete ťažiť z väčšieho dynamického rozsahu a čistejšieho výkonu v širokom rozsahu ISO. Budete schopní zaostrovať s absolútnou húževnatosťou – dokonca aj pri snímaní pri extrémne slabom osvetlení.
 

 

Maximálna rýchlosť a spoľahlivosť

Dva sloty na karty vám umožňujú používať UHS-II SD karty v jednom slote a XQD alebo ultrarýchle CFexpress karty v druhom. Nakonfigurujte fotoaparát tak, aby používal karty na pretečenie alebo zálohovanie – alebo na oddelenie súborov RAW od súborov JPEG a fotografií od videa.
 

 

Mimoriadne široké a ostré AF

Citlivý systém Hybrid AF poskytuje široké a ostré pokrytie a fotoaparát sa po prebudení z pohotovostného režimu vráti do zvoleného zaostrovacieho bodu. Pri fotografovaní s objektívom f/2 (alebo rýchlejším) je k dispozícii meranie expozície až do -4 EV.
 

 

Snímajte rýchlejšie a dlhšie – v tichosti

Rýchlosť snímania až 10 snímok za sekundu umožňuje obrovskú flexibilitu, zatiaľ čo hlbšia vyrovnávacia pamäť a dva sloty na karty vám umožňujú pokračovať vo fotografovaní bez prerušenia. Zachyťte až 200 obrázkov JPEG v plnom rozlíšení alebo 77 12-bitových nekomprimovaných obrázkov RAW v jednej sérii.
 

 

Ohromujúci dynamický rozsah

Textúry, vzory, farby. Z 7II poskytuje neuveriteľný dynamický rozsah pri vysokých aj nízkych hodnotách ISO. Tónové gradácie sú výnimočne hladké a tóny pleti sú reprodukované s ohromujúcou presnosťou. Schopnosť natáčať video s rozlíšením až 4K/60p vám umožňuje zobrazovať dynamické scény v očarujúcich detailoch.
 

 

Presné sledovanie

Dokonca aj malé objekty je možné sledovať s presnosťou. Sledovanie môžete zapínať a vypínať pomocou spúšte alebo priradiť sledovanie Fn tlačidlu fotoaparátu alebo objektívu.

 

Ľudia a zvieratá

AF s detekciou očí sa prispôsobí očiam ľudí. Animal-Detection AF robí to isté pre mačky a psy. Spoľahlivo zaostrite na oči objektu, či už fotografujete alebo robíte video.

 

Výhoda Nikon Z

Nikon Z je najpokročilejší optický systém, aký kedy spoločnosť Nikon vyvinula. Ultraširoký bajonet Z v spojení so stále sa rozširujúcim radom mimoriadnych objektívov NIKKOR Z vám umožňuje vytvárať so svetlom ako nikdy predtým. Každý objektív, akákoľvek clona. Svetlý je svetlejší. Hĺbka je hlbšia. Ostrosť je ostrejšia.

 

Hľadáčik, ktorý drží krok

Elektronický hľadáčik (EVF) s vysokým rozlíšením a 3 690 000 bodmi vám poskytuje plynulý a ničím nerušený pohľad aj pri snímaní vysokou rýchlosťou. Vysoká obnovovacia frekvencia výrazne znižuje výpadok prúdu, takže nikdy nestratíte cieľ, čo je pred vami.
 

 

Displeje, ktoré sa vám prispôsobia

Prispôsobiteľné informačné displeje vám umožňujú rýchlo upraviť nastavenia alebo môžete zvoliť úplné vypnutie informačného displeja pri fotografovaní. Ak odklopíte monitor a snímate v režime Live View, EVF sa automaticky vypne, aby sa šetrila energia.
 

 

Maximálna ostrosť pri malých otvoroch

Vytvárate obrázky s veľkou hĺbkou ostrosti? Z 7II potláča difrakciu, ktorá sa môže vyskytnúť, keď zastavíte objektív. Od krajiniek až po mestské panorámy môžete snímať pri menšej clone bez obáv zo straty ostrosti.
 

 

Neopísateľná odolnosť

Nerovný terén, drsné poveternostné podmienky alebo nasadené hmlové stroje – Z 7II neuhne. Tento bezzrkadlový fotoaparát je vyrobený zo superpevnej, ale ľahkej horčíkovej zliatiny a je plne utesnený proti prachu, špine a vlhkosti. Choďte, kam vás vaše nápady zavedú, a pohodlne snímajte, keď sa tam dostanete.
 

 

Viac záberov na jedno nabitie

Z 7II pracuje energeticky najefektívnejším možným spôsobom a jeho nová batéria vám poskytne viac záberov na jedno nabitie. K dispozícii je režim úspory energie, keď ho tiež potrebujete.

 

Zapnutie

Pri dlhých záberoch môžete svojmu fotoaparátu poskytnúť nepretržité napájanie (a dokonca aj nabíjať batériu) pomocou kábla USB Type-C. Ideálne, ak snímate časozberné sekvencie.

 

Vertikálne snímanie
 
Fotiť portréty? Voliteľný Power Battery Pack MB-N11 má ovládacie prvky pre vertikálne snímanie a ponúka stabilné uchopenie. Batérie môžete vymeniť za chodu bez straty energie.
 

 

Bezdrôtové ovládanie

Pracujete s bezdrôtovým nastavením osvetlenia alebo fotografujete na diaľku? Môžete použiť voliteľný bezdrôtový diaľkový ovládač WR-R11b a bezdrôtový diaľkový ovládač WR-1 s dlhým dosahom.

 

 

Aktualizujte firmvér cez SnapBridge

Neustále sa vyvíjajúca aplikácia SnapBridge od spoločnosti Nikon vám teraz umožňuje aktualizovať firmvér fotoaparátu prostredníctvom vášho inteligentného zariadenia. Aplikáciu môžete použiť aj na snímanie fotografií a videí na diaľku. Alebo na filtrovanie a zdieľanie súborov JPEG alebo RAW na akomkoľvek inteligentnom zariadení alebo počítači: priamo z aplikácie môžete pridať značky hash a informácie o autorských právach.

 

 

Typ

Mirrorless fotoaparát

Bajonet objektívu

Bajonet Nikon Z

Efektívny obrazový uhol

FX

Obrazový snímač

CMOS, 35,9 mm × 23,9 mm

Celkový počet pixelov

46,89 milióna

Systém redukcie prachu

Čistenie obrazového snímača, referenčné údaje pre funkciu odstránenia vplyvu prachu na snímku (vyžaduje sa softvér Capture NX-D)

Efektívny počet pixelov

45,7 milióna

Veľkosť snímky (v pixeloch)

Vybraná oblasť snímky [FX (36 × 24)]: (L) 8 256 × 5 504 (45,4 milióna), (M) 6 192 × 4 128 (25,6 milióna), (S) 4 128 × 2 752 (11,4 milióna), vybraná oblasť snímky [DX (24 × 16)]: (L) 5 408 × 3 600 (19,5 milióna), (M) 4 048 × 2 696 (10,9 milióna), (S) 2 704 × 1 800 (4,9 milióna), vybraná oblasť snímky [5 : 4 (30 × 24)]: (L) 6 880 × 5 504 (37,9 milióna), (M) 5 152 × 4 120 (21,2 milióna), (S) 3 440 × 2 752 (9,5 milióna), vybraná oblasť snímky [1 : 1 (24 × 24)]: (L) 5 504 × 5 504 (10,3 milióna), (M) 4 128 × 4 128 (17,0 milióna), (S) 2 752 × 2 752 (7,6 milióna), vybraná oblasť snímky [16 : 9 (36 × 20)]: (L) 8 256 × 4 640 (38,3 milióna), (M) 6 192 × 3 480 (21,5 milióna), (S) 4 128 × 2 320 (9,6 milióna); Fotografie nasnímané pri filmovaní filmov s veľkosťou obrazu: 3 840 × 2 160: 3 840 × 2 160; Fotografie nasnímané pri filmovaní filmov s inými veľkosťami obrazu: 1 920 × 1 080

Ukladací priestor - formát súborov

NEF (RAW): 12 alebo 14-bitový (bezstratovo komprimovaný, komprimovaný alebo nekomprimovaný), k dispozícii vo veľkej, strednej a malej veľkosti (stredné a malé snímky sa zaznamenávajú s farebnou (bitovou) hĺbkou 12 bitov pomocou bezstratovej kompresie), JPEG: štandardný algoritmus JPEG s jemnou (približne 1 : 4), normálnou (približne 1 : 8) alebo základnou (približne 1 : 16) kompresiou, k dispozícii je kompresia s prioritou veľkosti a prioritou optimálnej kvality; NEF (RAW)+JPEG: jedna fotografia sa zaznamená vo formáte NEF (RAW) aj JPEG

Systém Picture Control

Automatické, Štandardné, Neutrálne, Živé, Monochromatické, Portrét, Krajina, Plochý, Creative Picture Control (Kreatívny systém Picture Control) (snivé, ráno, POP, nedeľa, temné, dramatické, ticho, vyblednuté, melancholické, čisté, Denim, detský fotoaparát, sépia, modrá, červená, ružová, uhlie, grafit, binárne, uhlík); vybrané nastavenie Picture Control možno upraviť, pamäť pre vlastné nastavenia Picture Control

Ukladací priestor - Médiá

CFexpress (Type B), XQD, SD, SDHC (kompatibilné s normou UHS-II), SDXC (kompatibilné s normou UHS-II)

Duálny slot na kartu

1 karta CFexpress alebo XQD a 1 karta Secure Digital (SD), obe karty možno používať ako hlavnú kartu alebo kartu na záložné ukladanie, prípadne na oddelené ukladanie snímok NEF (RAW) a JPEG. Medzi kartami možno snímky kopírovať.

Systém súborov

DCF 2.0, Exif 2.31

Hľadáčik

1,27-centimetrový/0,5-palcový elektronický hľadáčik OLED s rozlíšením približne 3 690 000 bodov (Quad VGA), vyvážením farieb a automatickou a 11-úrovňovou manuálnou reguláciou jasu

Pokrytie obrazového poľa

Približne 100 % vo vodorovnom a 100 % v zvislom smere

Zväčšenie

Približne 0,8-násobné (objektív 50 mm zaostrený na nekonečno, –1,0 m–¹)

Predsunutie výstupnej pupily okuláru

21 mm (–1,0 m–¹, od stredu povrchu šošovky okulára hľadáčika)

Dioptrická korekcia

–4 až +2 m–¹

Snímač pohľadu do hľadáčika

Automaticky prepína medzi zobrazením na monitore a v hľadáčiku.

Kompatibilné objektívy

Objektívy NIKKOR s bajonetom Nikon Z, objektívy NIKKOR s bajonetom Nikon F (vyžaduje sa bajonetový adaptér, funkčnosť môže byť obmedzená)

Typ uzávierky

Mechanická, elektronicky ovládaná štrbinová uzávierka s vertikálnym chodom, uzávierka s elektronickou prvou lamelou, elektronická uzávierka

Čas uzávierky

1/8 000 až 30 s (s krokom 1/3 alebo 1/2 EV, možnosť rozšírenia na 900 s v režime M), bulb, time, X200

Rýchlosť synchronizácie blesku

X = 1/200 s, synchronizácia s časom uzávierky 1/200 s alebo dlhším, podporovaná je automatická vysokorýchlostná synchronizácia blesku FP

Režim snímania

S (jednotlivé snímky), CL (pomalé sériové snímanie), CH (rýchle sériové snímanie), rýchle sériové snímanie (rozšírené), samospúšť

Frekvencia snímania2

Až 10 snímok za sekundu. Pomalé sériové snímanie: približne 1 až 5 snímok za sekundu. Rýchle sériové snímanie: približne. 5,5 snímok za sekundu (14-bitový NEF/RAW: približne 5 sn./s). Rýchle sériové snímanie (rozšírené): približne. 10 snímok za sekundu (14-bitový NEF/RAW: približne 9 snímok za sekundu)

Samospúšť

2 s, 5 s, 10 s, 20 s; 1 až 9 expozícií v intervaloch 0,5, 1, 2 alebo 3 sekundy

Meranie expozície

Meranie expozície TTL pomocou obrazového snímača fotoaparátu

Metóda merania

Maticové meranie expozície, meranie expozície so zdôrazneným stredom: kruhovej ploche s priemerom 12 mm v strede obrazového poľa sa prikladá váha 75 %: meranie môže byť namiesto toho založené na priemere z celého obrazového poľa. Bodové meranie expozície: meria kruhovú plochu s priemerom 4 mm (približne 1,5 % obrazového poľa) okolo vybraného zaostrovacieho bodu. Meranie s dôrazom na predchádzanie preexponovaniu

Rozsah merania3

–3 až +17 EV

Režim

Automatika, P: flexibilná programová automatika, S: priorita času; A: priorita clony, M: manuálny režim, U1, U2 a U3: používateľské nastavenia

Korekcia expozície

–5 až +5 EV s krokom 1/3 alebo 1/2 EV v režimoch P, S, A a M

Expozičná pamäť

Zapamätá sa zistená hodnota jasu

Citlivosť ISO

ISO 64 až 25 600 v krokoch po 1/3 alebo 1/2 EV. Možno ju nastaviť aj približne na hodnotu 0,3, 0,5, 0,7 alebo 1 EV (ekvivalent hodnoty ISO 32) pod hodnotou ISO 64 alebo približne na hodnotu 0,3, 0,5, 0,7, 1 alebo 2 EV (ekvivalent hodnoty ISO 102 400) nad hodnotou ISO 25 600. K dispozícii je automatické nastavenie citlivosti ISO (odporúčaný index expozície)

Active D-Lighting

Automatická, veľmi vysoká, vysoká, normálna, nízka alebo vypnutá

Viacnásobná expozícia

Pridanie, priemer, zosvetlenie, stmavenie

Ďalšie možnosti

HDR (široký dynamický rozsah), redukcia blikania v režime fotografovania

Automatické zaostrovanie

Hybridné automatické zaostrovanie s fázovou detekciou/detekciou kontrastu s pomocným svetlom AF

Detekčný rozsah4

–3 až +19 EV (–4 až +19 EV s automatickým zaostrovaním pri slabom svetle)

Zaostrovacie režimy

Jednorazové automatické zaostrovanie (AF-S), kontinuálne automatické zaostrovanie (AF-C), nepretržité automatické zaostrovanie (AF-F, k dispozícii len v režime videosekvencií), prediktívne zaostrovanie. Manuálne zaostrovanie (M): možno používať elektronický diaľkomer

Zaostrovacie body5

493

Režim činnosti AF

Automatické zaostrovanie na malé objekty (dostupné iba v režime fotografovania), automatické zaostrovanie na jednotlivé zaostrovacie body a dynamická voľba zaostrovacích polí (dostupné iba v režime fotografovania), širokoplošné automatické zaostrovanie (S), širokoplošné automatické zaostrovanie (L), širokoplošné automatické zaostrovanie (L – ľudia), širokoplošné automatické zaostrovanie (L – zvieratá), automatické zaostrovanie s automatickým výberom poľa, automatické zaostrovanie s automatickým výberom poľa (ľudia), automatické zaostrovanie s automatickým výberom poľa (zvieratá)

Pamäť zaostrenia

Aretáciu zaostrenia možno aktivovať stlačením tlačidla spúšte do polovice (v režime jednorazového automatického zaostrovania/AF-S) alebo stlačením stredu pomocného voliča.

Stabilizácia obrazu – fotoaparát

5-osový pohyb obrazového snímača

Stabilizácia obrazu – objektív

Optická (k dispozícii pri objektívoch s funkciou stabilizácie obrazu)

Riadenie záblesku

TTL: riadenie záblesku i-TTL; pri maticovom meraní expozície, meraní expozície so zdôrazneným stredom a meraní s dôrazom na predchádzanie preexponovaniu sa používa doplnkové riadenie záblesku vyvažované meraním i-TTL; pri bodovom meraní expozície sa používa štandardný doplnkový záblesk i-TTL

Zábleskový režim

Synchronizácia blesku s prvou lamelou uzávierky, synchronizácia blesku s dlhými časmi uzávierky, synchronizácia blesku s druhou lamelou uzávierky, predzáblesk proti červeným očiam, predzáblesk proti červeným očiam so synchronizáciou blesku s dlhými časmi uzávierky, vypnuté

Korekcia zábleskovej expozície

–3 až +1 EV s krokom 1/3 alebo 1/2 EV v režimoch P, S, A a M

Indikátor pripravenosti blesku

Svieti pri plnom nabití voliteľného blesku a bliká ako varovanie pri podexpozícii po odpálení blesku pri plnom výkone

Sánky na príslušenstvo

Sánky na príslušenstvo ISO 518 s kontaktmi na synchronizáciu a prenos údajov a bezpečnostným zámkom

Systém kreatívneho osvetlenia Nikon (CLS)

Riadenie záblesku i-TTL, rádiové pokročilé bezdrôtové ovládanie záblesku, optické pokročilé bezdrôtové ovládanie záblesku, modelovací záblesk, blokovanie zábleskovej expozície, prenos hodnoty farebnej teploty blesku, automatická vysokorýchlostná synchronizácia blesku FP, zjednotené riadenie záblesku

Vyváženie bielej farby

Automatické (3 typy), automatika pre prirodzené svetlo, priame slnečné svetlo, oblačno, tieň, žiarovka, žiarivka (7 typov), blesk, výber farebnej teploty (2 500 K až 10 000 K), vlastné manuálne nastavenie nameranej hodnoty (možno uložiť až 6 hodnôt) – všetky s možnosťou jemného doladenia okrem výberu farebnej teploty

Typy bracketingu

Expozícia a/alebo blesk, vyváženie bielej farby a ADL

Videosekvencie - meranie

Meranie expozície TTL pomocou hlavného obrazového snímača, meranie TTL pomocou obrazového snímača fotoaparátu

Videosekvencie - metóda merania

Maticové meranie expozície, meranie expozície so zdôrazneným stredom alebo meranie s dôrazom na predchádzanie preexponovaniu

Videosekvencie - veľkosť obrazu (pixely) a frekvencia snímania6

3 840 × 2 160 (4K UHD); 60p (postupné riadkovanie)/50p/30p/25p/24p. 1920 × 1080: 120p/100p/60p/50p/30p/25p/24p. 1920 × 1080 (spomalený pohyb): 30p ×4/25p ×4/24p ×5.

Videosekvencie - formát súborov

MOV, MP4

Videosekvencie - kompresia videa

Pokročilé kódovanie videa H.264/MPEG-4

Videosekvencie - formát záznamu zvuku

Lineárne PCM (pre videosekvencie zaznamenané vo formáte MOV), AAC (pre videosekvencie zaznamenané vo formáte MP4)

Videosekvencie - zariadenie na záznam zvuku

Vstavaný stereofónny mikrofón alebo externý mikrofón s možnosťou stlmenia a nastaviteľnou citlivosťou

Videosekvencie - citlivosť ISO

M: Manuálny výber (ISO 64 až 25 600); možnosť výberu veľkosti kroku 1/3 a 1/2 EV); s ďalšími dostupnými možnosťami ekvivalentnými približne 0,3, 0,5, 0,7, 1 alebo 2 EV nad úrovňou ISO 25 600 (ekvivalent hodnoty ISO 102 400); k dispozícii je automatické nastavenie citlivosti ISO (ISO 64 až Hi 2.0) s voliteľnou hornou hranicou. P, S, A: automatické nastavenie citlivosti ISO (ISO 64 až Hi 2.0) s voliteľným horným limitom. Auto: automatické nastavenie citlivosti ISO (ISO 64 až 25 600) (odporúčaný expozičný index)

Videosekvencia – funkcia Active D-Lighting

Rovnaká ako v nastaveniach fotografie, veľmi vysoká, vysoká, normálna, nízka a vypnutá

Videosekvencia – ďalšie možnosti

Time-lapse videosekvencie, elektronická stabilizácia obrazu, časové kódy, logaritmický filmový výstup s N-Log a HDR (HLG)

Monitor

Uhlopriečka 8 cm (3,2 palca); vyklápateľný dotykový monitor TFT LCD s pozorovacím uhlom 170°, pokrytím obrazového poľa približne 100 %, vyvážením farieb a 11-úrovňovou manuálnou reguláciou jasu; približne 2 100 000 bodov

Prehrávanie

Prehrávanie snímok na celej obrazovke a zobrazenie miniatúr (4, 9 alebo 72 snímok) so zväčšením snímky, zväčšením výrezu snímky, prehrávanie videosekvencií, prezentácie fotografií alebo videosekvencií, zobrazenie histogramu, preexponované oblasti, informácie o fotografii, zobrazenie údajov o polohe, automatické otáčanie snímok a hodnotenie snímok

USB

Konektor USB typu C (SuperSpeed USB): odporúča sa pripojenie k vstavanému portu USB

Výstup HDMI

Konektor HDMI typu C

Zvukový vstup

Stereofónny minikonektor (priemer 3,5 mm, podpora napájania pomocou konektora)

Zvukový výstup

Stereofónny minikonektor (priemer 3,5 mm)

Konektor pre príslušenstvo

Vstavaný (možno použiť s káblovou spúšťou MC-DC2 a iným voliteľným príslušenstvom)

Wi-Fi (bezdrôtová sieť LAN) – normy

IEEE 802.11b/g/n/a/ac

Wi-Fi (bezdrôtová sieť LAN) – prevádzková frekvencia

2 412 až 2 462 MHz (kanál 11) a 5 180 až 5 320 MHz

Wi-Fi (bezdrôtová sieť LAN) – maximálny výstupný výkon

5,2 dBm (2,4 GHz), 8,3 dBm (5 GHz)

Wi-Fi (bezdrôtová sieť LAN) – zabezpečenie

Otvorený systém, WPA2-PSK

Normy bluetooth

Verzia špecifikácie Bluetooth 4.2; Bluetooth: 2 402 až 2 480 MHz, Bluetooth Low Energy: 2 402 až 2 480 MHz; Bluetooth: –0,3 dBm; Bluetooth Low Energy: –1,8 dBm, dosah (priama viditeľnosť): približne 10 m⁷

Batéria⁸

Jedna nabíjateľná lítium-iónová batéria EN-EL15c

Battery pack

Multifunkčny Battery Pack MB-N11 a batériový modul MB-N10 (k dispozícii samostatne); každý poskytuje priestor na dve batérie EN-EL15c⁹

Sieťový zdroj

Nabíjací sieťový zdroj EH-7P (súčasť balenia), sieťový zdroj EH-5d/EH-5c/EH-5b; vyžaduje napájací konektor EP-5B (dostupný samostatne)

Statívový závit

6,35-milimetrový (1/4-palcový) (ISO 1 222)

Rozmery (š × v × h)

Približne 134 × 100,5 × 69,5 mm

Hmotnosť

Približne 705 g s batériou a pamäťovou kartou, ale bez krytky tela, približne 615 g (len telo fotoaparátu)

Prevádzkové podmienky - teplota

0 °C až 40 °C

Prevádzkové podmienky - vlhkosť

Najviac 85 % (bez kondenzácie)

Dodávané príslušenstvo

Krytka tela BF-N1, okulár hľadáčika DK-29 (dodáva sa nasadený na fotoaparáte), nabíjateľná lítium-iónová batéria EN-EL15c s krytom kontaktov, nabíjačka MH-25a (dodáva sa so zástrčkovým adaptérom alebo napájacím káblom, ktorého typ a tvar závisí od krajiny alebo oblasti predaja), spona na HDMI/USB kábel, popruh AN-DC19, USB kábel UC-E24, nabíjací sieťový zdroj EH-7P (v krajinách alebo oblastiach, kde je potrebný, sa dodáva s pripojeným zástrčkovým adaptérom; tvar závisí od krajiny predaja), kryt sánok na príslušenstvo BS-1.

 

Podporovaný jazyk: angličtina