Sony Alpha A7 III

26 hodnotení
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 11
 

Ideálny pre všetkých a všetky potreby. Ponúka špičkové zobrazovacie schopnosti a vysokú rýchlosť v kompaktnom tele. Jeho výkon, presnosť a flexibilita vám umožnia zachytiť jedinečné momenty presne podľa vašich predstáv. Spoľahlivý a odolný fotoaparát Sony α7 III vybavený novým snímačom CMOS formátu Full Frame so zadným osvetlením a inými inováciami v spracovaní obrazu ponúka rýchlu odozvu a jednoduchú obsluhu. Je vhodný na rôzne potreby snímania a umožní vám zachytiť najrozhodujúcejšie momenty.

Sony a7 III Wins 2018 EISA Camera of the Year

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€1 409    
Kód tovaru 15291
Značka Sony
Kategória Sony
Záruka 3 roky
 

SLOBODA VYJADRENIA POD VAŠOU KONTROLOU

 

Ponorte sa do tvorby profesionálnej fotografie s bezzrkadlovkou Sony Alpha 7 III. Disponuje pokročilými funkciami a je vybavená Exmor R™ CMOS Full Frame snímačom s rozlíšením 24,2 Mpx a so spätným osvetlením. Snímač spolupracuje s procesorom BIONZ X s technológiou LSI. Procesor ponúkne výstupný formát RAW 14bit a JPG 8bit. Počas fotografovania príde vhod výkonné AF s fázovou detekciou a 693 bodmi s možnosťou sledovania aj rýchlych objektov. Fotoaparát tiež umožní sériové snímanie 10 sn./s v tichom režime. Milovníkov videa poteší podpora 4k HDR. Ďalšia výbava predstavuje 3" výklopný LCD displej, elektronický hľadáčik, podporu Wi-FI a Bluetooth, NFC, podporu QR kódov, USB-C a microHDMI konektory.  

Stvorená pre tvorbu kvalitných fotografií. Bez kompromisov.
 
Kompaktná aj výkonná. Taká je bezzrkadlovka Sony Alpha 7 III. V kompaktnom tele sa ukrývajú kvalitné a výkonné komponenty, ktoré vám umožnia vytvárať dychberúce snímky aj videá. Fotoaparát disponuje tiež pokročilým systémom automatického zaostrovaniainovatívnym obrazovým snímačom a výkonným obrazovým procesorom. Do ruky sa vám dostáva kvalitný nástroj, ktorý vás nesklame na ceste za pekným portrétom, kvalitným videom alebo skvelou panoramatickou fotografiou.
 
 
 
 
Inovatívny obrazový snímač a výkonný obrazový procesor
 
O záznam a spracovanie obrazu sa stará duo inovatívneho obrazového snímača Exmor R™ CMOS vo formáte Full Frame výkonného procesora Bionz X. Snímač disponuje vysokým rozlíšením 24,2 Mpx a technológiou spätného podsvietenia. To zaisťuje, že je snímač schopný zachytiť viac svetla. Zároveň poskytuje vysoký dátový tok, vďaka medenému vinutiu a zároveň tým redukuje šum a necháva vyniknúť aj tie najmenšie detaily. Obrazový procesor ponúkne dostatok výkonu pre rýchle spracovanie obrazu. Na jeho výstupe bude snímka vo formáte RAW 14bit a JPG 8bit. Procesor je naviac vybavený technológiou LSI, vďaka čomu je spracovanie obrazu 1,8x rýchlejšie pri načítaní dát než u predchádzajúcej generácie.
 
 
 
 
Perfektne vykreslené snímky
 
Inovatívne prevedenie obrazového snímača sa podpísalo aj na výslednej kvalite fotografie. Tešiť sa môžete na dokonale vykreslené detaily s minimálnym šumom a skvelými prirodzenými farbami. Vaše fotografie tak budú realistické a zachytí každý okamih takmer rovnako, ako ho vidíte vy v skutočnosti. Oproti predchádzajúcej generácii sa rozšírila hodnota citlivosti ISO 100-51200 s možnosťou rozšírenia na ISO 50-204800. Vďaka vysokému výkonu je možné fotografovať aj s vysokým ISO bez straty kvality. Sony Alpha 7 III vyniká aj vysokým dynamickým rozsahom, ktorý vám umožní pri nízkej citlivosti ISO vytvárať snímky s plynulou gradáciou tieňov do zvýraznenia.
 
 
 
 
4D Focus
 
Objavte silu pokročilého automatického zaostrovania 4D Focus, ktorým je Sony Alpha 7 III vybavený. Fotoaparát využíva na zaostrovanie 693 bodov s fázovou detekciou. Tieto body sú rozmiestnené po 93 % plochy záberu. Pre podporu výkonu a vylepšenie automatického zaostrovania disponuje fotoaparát tiež 425 bodmi pre detekciu kontrastu. Vďaka celkovému množstvo bodov dokáže fotoaparát sledovať aj rýchlo sa pohybujúce objekty. Každý takýto objekt dokážete zachytiť s vynikajúcou ostrosťou. Tento dômyselný a výkonný systém zaostrovania si poradí aj so sledovaním komplikovanejších objektov. Vďaka využitiu pokročilých algoritmov sa môžete na automatické zaostrovanie spoľahnúť až do expozičné hodnoty EV-3.
 
 
 
 
Dokonalé portréty
 
Výkon automatického zaostrovania umožňuje vytvárať aj nádherné portréty. Nezáleží na tom, či bude daný objekt v pokoji alebo v pohybe. Vďaka pokročilému sledovaniu očí získate vždy perfektnú snímku. Portrétové snímky budú dokonalé aj keď sa objekt nebude pozerať priamo do objektívu, alebo bude mať čiastočne zakrytú tvár. Sledovanie očí prebieha v reálnom čase, takže kedykoľvek stlačíte spúšť, bude výsledkom skvele ostrá snímka s dôrazom a zaostrením na oči, čo robí portrét portrétom. Po aktualizácii firmware fotoaparátu získate tiež podporu detekcie očí zvierat. Vďaka tomu sa vám sprístupní ďalšie možnosti pre vašu kreatívnu tvorbu.
 
 
 
 
Zaostrite na detail
 
Fotoaparát Sony Alpha 7 III disponuje výklopným dotykovým displejom s uhlopriečkou 3". Displej sprostredkuje pohodlné a maximálne intuitívne nastavenie fotoaparátu a zároveň posúva ovládanie automatického zaostrovania na ďalšiu úroveň. Pomocou displeja môžete pohodlne prstom presúvať miesto zväčšenie aj miesto zaostrenia podľa potrieb. Zároveň si môžete zvoliť aj zväčšenie počas zaostrovania, čo využijete skvele na veľké fotografii, na ktorej chcete zdôrazniť nejaký malý objekt alebo detail. Fotoaparát umožňuje nastaviť tiež citlivosť automatického zaostrovania celkovo v piatich krokoch.
 
 
 
 
Tiché sériové snímanie
 
S fotoaparátom Sony Alpha 7 III vám už nič neutečie. Vďaka podpore sériového snímania s maximálnou frekvenciou 10 sn./s sa môžete spoľahnúť na výkon fotoaparátu a zachytiť aj ten najrýchlejší pohyb v plnej kvalite. Pri snímkovej frekvencii 10 sn./s je podporované automatické zaostrovanie, takže môžete využiť potenciál fotoaparátu naozaj na maximum. Pokiaľ pri sériovom snímaní využijete aj živý náhľad, poklesne rýchlosť snímkov na 8 sn./s. Zaujímavosťou je aj podpora tichého sériového snímania, ktoré tiež pracuje s automatickým zaostrovaním a maximálnym rozlíšením fotoaparátu pri 10 sn./s. Naraz možno zachytiť až 89 snímok JPEG alebo 40 plnohodnotných nekomprimovaných RAW snímok.
 
 
 
 
Vynikajúce 4k HDR video
 
Nielen fotografie, ale aj nádherné videá sa stanú pýchou vašej tvroby. Fotoaparát podporuje plnohodnotné vysoké rozlíšenie 4k s podporou HDR bez úprav a pixel bunningu. Vďaka tomu sa môžete tešiť na pekné zábery s elimináciou moiré efektu a bez nedokonalostí v okrajoch záznamov. Výhodou je aj podpora AF počas filmovania, čím dosiahnete profesionálných výsledkov bez veľkej námahy. Pre bezchybné nahrávanie je potrebné využiť dostatočne rýchlu pamäťovú kartu SDHC alebo SDXC rýchlostných tried 3. Fotoaparát disponuje dvojicou slotov na pamäťové karty SD. Jeden slot podporuje typ zbernice UHS-II. Do druhého slotu možno vkladať pamäťové karty SD UHS-I alebo Memory Stick Duo.
 
 
 
 
Podpora bezdrôtových technológií a pohodlné ovládanie
 
Sony Alpha 7 III podporuje aj moderné technológie, ktoré vám spríjemnia a zjednodušia používanie fotoaparátu. Disponuje podporou bezdrôtových technológií Wi-Fi a Bluetooth. Prostredníctvom týchto technológií si môžete fotoaparát spárovať s telefónom alebo tabletom a jednoducho si zálohovať fotografie a videá bez použitia kábla. Fotoaparát disponuje aj vysokorýchlostným USB-C 3.1 portom, ktorý vám zaistí stabilný a rýchly prenos dát prostredníctvom kábla. Ovládacie prvky fotoaparátu sú dômyselne rozmiestnené, aby boli vždy nadosah a zároveň vám umožňujú čiastočnú personalizáciu. Vhod príde aj elektronický OLED hľadáčik True Finder, ktorý poskytne vynikajúcu ostrosť a skvelú kontrolu nad kompozíciou fotografie.
 
 
 
Kategória: Bezzrkadlovky Sony
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.65 kg
Balenie: i Telo
Delenie: Poloprofesionálne
Bajonet: i Sony FE
Rozlíšenie videa: 4K
Formát snímača: Full Frame
Druh snímača: CMOS
Dotykový displej: Áno
Max. citlivosť ISO: 204800
Min. citlivosť ISO: 50
Rozlíšenie: 24,2 Mpx
Slow motion: Áno
Stabilizácia čipu: Áno
Typ hľadáčika: Elektronický
Typ pamäťovej karty: SD / SDHC / SDXC (UHS-II)
Výklopný displej: Áno
Obrazový snímač: BSI-CMOS
Rozlišenie fotografií: 6000x4000
Pomer strán: 16:9, 3:2
Veľkosť snímača: 35.9 x 24
Typ obrazového procesora: BIONZ X
Počet AF bodov: 693
Typ pamäťovej karty: SD / SDHC / SDXC
Záznam videa: AVCHD, H.264, MPEG-4, XAVC S
Materiál: Horčík
Rozmery (mm): 127 x 96 x 74
Farba: Čierna
 
 
Podporované jazyky:
Angličtina, Francúzština, Španielčina, Portugalčina, Tradičná čínština, Zjednodušená čínština, Indonézština, Kórejčina, Bahasa Melayu