Sony ZV-1 II (čierny)

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 13
 

ZV-1 II je ideálny všestranný fotoaparát na vlogovanie. Je kompaktný a prenosný, má širokouhlý transfokačný objektív na všestranné snímanie, obrazový snímač typu 1.0 pre skvelú kvalitu obrazu a inteligentný mikrofón pre čisté nahrávanie zvuku.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
3.7.2024
€779    
Kód tovaru 3831
Značka Sony
Kategória Sony
Záruka 2 roky
 

ZACHYŤTE SVOJ SVET TAK, AKO CHCETE.

 

 

Navrhnutý pre vlogerov

Snímajte všetko
 

S fotoaparátom na vlogovanie ZV-1 II môžete snímať všetko – skupinové selfie a aj rozľahlé pohľady na mesto. Širokouhlý 18 mm objektív dokáže zachytiť širšie zorné pole než ľudské oko, takže sa do snímky bez problémov vojde každý. Či už ste vo vnútri, alebo vonku, širokouhlý objektív premení každodennú scénu na dynamický záznam.

Selfie štyroch osôb nasnímaná fotoaparátom na vlogovanie ZV-1 II

 

Univerzálnosť snímanie
 

ZV-1 II budete svoje zábery snímať tak, ako chcete – vďaka jeho širokouhlému zoom objektívu. 18 mm je super na selfie, zatiaľ čo 50 mm je ideálny na portréty a momentky. A k tomu maximálne clony F1,8 so širokouhlým a F4 s telefoto objektívom prinesú plynulé rozostrenie pozadia a dodajú atmosféru, ktorú potrebujete.

Portréty, kvet zblízka, pohľad na mesto

 

Kreatívne farby
 

Pôsobivý vlog hneď od začiatku vytvoríte aj bez skúseností vďaka tomu správnemu obrazu. Môj štýl obrazu Vám umožní upraviť jas a farby počas zobrazovania toho, čo chcete nahrávať – a to všetko bez hľadania v ponukách. Kreatívny vzhľad pre zábery s lepšími farbami a atmosférou má 10 predvolieb, takže si vyberte tú, ktorá spĺňa vaše predstavy.

Obrázok s vysvetlením, na ktorom sa ovláda teplota farby vo funkcii Môj štýl obrazu

 

Pridajte dramatický nádych
 

Ťuknite na obrazovku a každodenným momentom dodajte filmový vzhľad, bez potreby dodatočných úprav. S nastavením filmového vlogu fotoaparát automaticky sníma v pomere strán Cinemascope pri 24 sn./s — štandard pre filmový priemysel. Môžete tiež meniť farby svojho záznamu, jednoducho výberom z piatich LOOKs (vzhľadov) a štyroch MOODs (atmosfér) pre okamžité, profesionálne výsledky.

 

Zabudovaný mikrofón na zreteľné nahrávanie hlasu
 

Keď fotoaparát rozpozná v snímke ľudskú tvár, nový zabudovaný inteligentný 3-kapsulový mikrofón v režime [Auto] prepne smer snímania zabudovaného mikrofónu z [All Directions] (všetky smery) na [Front] (spredu). Alebo ho ručne môžete prepnúť na [Front] (spredu) pre selfies alebo [Rear] (zozadu), keď snímate a súčasne komentujete. Keď pripojíte kryt proti vetru, ktorý je súčasťou dodávky, zníži sa šum vetra a aj vonku zachytíte zreteľnejší zvuk.

 

Kreatívna sloboda

Jednoducho prenosný
 

Fotoaparát ZV-1 II na vlogovanie je malý a ľahký a je stvorený na to, aby ste si ho mohli vziať kamkoľvek – rovnako ako smartfón. S hmotnosťou len 292 g  zachytíte každý deň s ľahkosťou a získate obsah na cestách.

Obrázok modela, ktorý z vrecka vyberá fotoaparát ZV-1 II

 

Jednoduché a intuitívne ovládanie
 

Aj začiatočníci vo vlogovaní sa môžu rovno pustiť do nahrávania so ZV-1 II – bez študovania zložitých nastavení. Dotykové ikony pre funkcie ako nahrávanie a samospúšť sú na obrazovke pre jednoduché ovládanie. Skvele sa hodia na snímanie selfie alebo v iných situáciách, keď fyzicky nedosiahnete na tlačidlá na fotoaparáte.

Obrázok modela pri tanci so zmenou teploty farieb

 

Zameranie na Vás
 

ZV-1 II automaticky zabezpečí, aby ste boli vždy zaostrení vďaka sledovaniu dotykom. Rozpoznáva ľudské tváre a oči, aby neustále sledoval hlavný objekt a nestratil ho. Stačí ťuknúť na objekt na obrazovke a funkcia sa aktivuje. AF na oči sa dá nastaviť, aby sledovalo aj tváre a oči zvierat.

Obrázok osoby, ktorá sníma selfie pomocou ZV-1 II

 

Výkonná stabilizácia obrazu
 

Roztrasený záznam dokáže zničiť aj tie najlepšie vlogy, ale ZV-1 II je vytvorený tak, aby ste zachytili ten najlepší záznam aj počas chôdze a pri držaní v ruke. Aktívny režim pomáha minimalizovať rozmazanie fotoaparátu a poskytne vám stabilnejšie zábery bez potreby dodatočných úprav.

 

Vyniknete jediným ťuknutím
 

ZV-1 II je navrhnutý na jednoduchšiu tvorbu obsahu. Aktivujte Nastavenie Predvádzanie produktu a fotoaparát zaostrí na produkt, ktorý držíte – nepotrebujete žiadne ďalšie gestá. Alebo použite Bokeh Switch, ktorý prinesie jemne rozmazané pozadie – zvoľte [Defocus], čím sa hlavný objekt zvýrazní, alebo [Clear], čím zachováte zaostrenie na celom obraze.

Obrázok modelky, ktorá drží rúž a používa Nastavenie Predvádzanie produktu

 

Jednoduchá tvorba selfie
 

Nechajte ZV-1 II pracovať za vás pri zachytávaní skvelých skupinových momentov. Keď robíte selfie v režime iAUTO s dvomi alebo tromi ľuďmi, fotoaparát automaticky prispôsobí nastavenia tak, aby tvár každého bola ostrá a jasná.

Obrázok troch osôb, ktoré snímajú selfie

 

Vyzerajte vždy najlepšie
 

Vyzerajte čo najlepšie pri každom nahrávaní. S ZV-1 II môžete aj bez špeciálnych nastavení zachytiť zdravé a prirodzené odtiene pokožky. Nepotrebujete si ani robiť starosti o osvetlenie, pretože AE priority tváre automaticky osvetlí vašu tvár. K dispozícii je aj Soft Skin Efekt nastaviteľný podľa svojej pokožky na možnosť VYP./Nízke/Stredné/Vysoké.

Obrázky dvoch mužov a dvoch žien, každý z nich sníma selfie

 

Vždy viete, kedy nahrávate 
 

Rozlúčte sa s náhodným zmeškaním akcie. Keď stlačíte tlačidlo MOVIE alebo ťuknete na ikonu nahrávania na obrazovke LCD, kontrolka svieti načerveno a na obrazovke sa objaví červený rámček, čím okamžite viete, že nahrávate to dôležité. Otočná obrazovka znamená, že svoje nahrávanie môžete kontrolovať aj pri snímaní z uhla.

Obrázok produktu ZV-1 II počas nahrávania s červeným rámčekom na obrazovke a kontrolkou nahrávania svietiacou načerveno

 

Držadlo pre jednoduché vlogovanie
 

Vlogovanie je jednoduchšie a pohodlnejšie s voliteľným bezdrôtovým držadlom GP-VPT2BT, ktoré vám umožní tvoriť stabilnejšie zábery a slúži aj ako statív. Páčka transfokácie a tlačidlo nahrávania sú na boku držadla, aby ste sa nemuseli vždy naťahovať okolo fotoaparátu a siahať na ovládacie tlačidlá.

Obrázky dvoch modelov, ktorí používajú model GP-VPT2BT ako držadlo a ako statív

 

Zdieľajte a pripojte sa

Jednoduché pripojenie k smartfónu
 

Prepojenie vášho fotoaparátu a smartfónu nikdy nebolo jednoduchšie vďaka mobilnej aplikácii Creators’ App. Prenos údajov prebieha na pozadí aj po zhasnutí displeja smartfónu alebo spustení inej aplikácie. Svoj smartfón alebo počítač môžete premeniť aj na diaľkové ovládanie a ovládať ním fotoaparát na diaľku.

Obrázok osoby, ktorá prenáša údaje z fotoaparátu do smartfónu

 

Jednoduchý prenos cez jediný kábel
 

Premeňte fotoaparát ZV-1 II na webovú kameru vysokej kvality jednoduchým pripojením kompatibilného zariadenia cez USB. Veľký obrazový snímač typu 1.0 a funkcia Kreatívneho vzhľadu zaistia živý obraz.

Obrázok osoby používajúcej ZV-1 II ako webovú kameru

 

Cloudové služby Sony
 

Prihláste sa do Creators’ Cloud a využite Sony nástroje na podporu produkcie. Získate tak prístup ku cloudovým službám ako Master Cut (Beta), ktorá využíva metaúdaje fotoaparátu a AI cloudu na efektívne vytvorenie hrubej úpravy videí, čím vám ušetrí čas. Alebo použite Ci Media Cloud na zjednodušenie produkcie pri tímovej spolupráci.

Logo Creators’ Cloud

 

Pokročilé funkcie

Obraz vysokej kvality
 

V kompaktnom tele ZV-1 II sa skrývajú výkonné prvky, ktoré ponúkajú pôsobivú kvalitu obrazu. Jeho veľký obrazový snímač typu 1.0 zachytí záznam na pro úrovni, snímanie vo formáte XAVC S až do 30p a v rozlíšení 4K a až 120p vo Full HD pre až 5x spomalený pohyb. Podporuje aj simultánne nahrávanie súboru proxy pre efektívnu prácu počas postprodukcie.

Obrázok modela v meste s budovami v pozadí

 

Rastie s vašou kreativitou
 

S modelom ZV-1 II sa dá jednoducho urobiť ďalšie kroky k zlepšeniu vašich zručností v nahrávaní videa. Tak ako pro fotoaparáty a kamery Cinema Line alebo α, aj ZV-1 II podporuje S-Log3 a S-Gamut3.Cine, čo prinesie ešte väčšiu flexibilitu pri postprodukcii.

Obrázok pohľadu na mesto s porovnaním obrazu pred gradáciou farieb a po nej

 

Zabudovaný ND filter
 

Zoom objektív ZEISS® Vario-Sonnar T* 18 – 50 mm F1,8 – 4 má integrovaný filter prirodzenej hustoty (ND) na ovládanie expozície v troch krokoch, dodávajúc obrazu viac expresie v jasnom svetle. Objektív udrží ostrosť v celom rozsahu transfokácie a umožní vám snímať všetky zábery, ktoré potrebujete na oživenie svojho vlogu.

Obrázok modela s mestom v pozadí, snímaný pomocou ZV-1 II

 

Vyššia úroveň kvality zvuku
 

Zvýšte kvalitu zvuku svojho vlogu ešte viac pripojením externých mikrofónov. Mikrofón ECM-G1 napríklad zachytáva čistý zvuk pred fotoaparátom a dá sa pripojiť bez kábla. Alebo si vyberte z rozsiahleho radu Sony, navrhnutého tak, aby sa hodil na širokú škálu použití.

Obrázok modelu ZV-1 II s pripojeným ECM-G1

 
Road to Zero
 

Spoločnosť Sony je očarená krásou sveta a snaží sa chrániť Zem. Popri tom chce tvorcom umožniť vytvárať ešte krajšie a kreatívnejšie obrazy. Naším cieľom je, aby celá spoločnosť Sony Group vytvárala nulovú stopu na životnom prostredí do roku 2040. Zvyšujeme počet iniciatív zameraných na ochranu životného prostredia.

 

Veľkosť snímača 1"
Rozlíšenie 20,1 MPx
Formát snímača CMOS 1,0" (13,2 mm x 8,8 mm)
Obrazový procesor BIONZ X
Displej dotykový 7,5 cm (3.0") 921 600 bodov
Typ média SDXC/ SDHC/ SD
Formát záznamu videa XAVC S
Rozlíšenie videa XAVC S 4K (3 840 x 2 160) /30p
Batéria Sony NP-BX1
Ohnisková vzdialenosť 24 - 70 mm (ekv. 35mm)
Svetelnosť f1,8 - 2,8
Obrazový stabilizátor STEADYSHOT
Rozmery 105,5 x 60,0 x 43,5 mm
Hmotnosť 294 g s batériou
Vstupy a výstupy Multi/Micro USB, Micro HDMI, 3,5mm mic, Multi Interface Shoe
Vstavaný mikrofón áno