Americké ceny, európska záruka

ČO ZNAMENÁ AMERICKÁ CENA?

Dodanie tovaru vám zabezpečujeme priamo zo zahraničných skladov priamych dovozcov / predajcov. Väčšinou sa jedná o tovar z americkej, japonskej alebo inej ázijskej distribúcie. Ceny sú preto bližšie k americkým cenám, ktoré sú často o 20-30% nižšie, ako u bežných slovenských alebo európskych predajcov. Pri 1000 eurovej zrkadlovke to može byť o 200-300 eur nižšia cena. To sú naše AMERICKÉ CENY.

ČO ZNAMENÁ EURÓPSKA ZÁRUKA?

Znamená to, že máte plnú 2-ročnú záruku na všetok tovar z našej ponuky. Riešenie záručných opráv kompletne zabezpečujeme za vás. Ak objavíte na tovare nejakú vadu, alebo sa niečo pokazí, alebo sa vám len niečo nezdá, nemusíte sa dohadovať so slovenským autorizovaným servisom (väčšinou veľmi málo ústretovým), či sa jedná alebo nejedná o problém, ktorý spadá pod záručný servis. Všetko vyriešime za vás bezplatne, rýchlo a bez akýchkoľvek problémov. Pošleme pre tovar kuriéra k vám (zadarmo), pošleme tovar do zahraničného autorizovaného servisu (zadarmo), pošleme opravený tovar kuriérom späť k vám (zadarmo). Toto je naša EURÓPSKA ZÁRUKA.

Ako postupovať v prípade reklamácie?

Môžete sa na nás spoľahnúť, všetko prebehne promptne a bezproblémovo. Máte plnú 2-ročnú záruku. Jednoducho nás kontaktujte telefonicky, mailom alebo cez kontaktný formulár. Tu nájdete všetky kontaktné informácie:  https://www.exafoto.sk/kontakt/ Hneď na druhý deň (alebo podľa dohody) k Vám príde kuriér pre tovar, a okamžite ho preposielame ďalej do autorizovaného servisu. Všetko zapezpečíme za vás. Opravený tovar vám potom pošleme späť. O nič sa nestaráte, a samozrejme nič neplatíte. 

Ako dlho trvá dodanie?

V našom e-shope máme zobrazený len tovar, ktorý je na sklade u zahraničných predajcov. Dodanie techniky bežne tvrá asi týždeň. Niekedy trvá doprava o niečo dlhšie, dodanie sa môže predĺžiť na 10-14 dní. Ak by malo dodanie trvať dlhšie, budeme vás vopred informovať a dohodneme ďalší postup.

MAJÚ FOTOAPARÁTY SLOVENSKÉ ALEBO ČESKÉ MENU?

Produkty sú identické s tými, čo sa bežne predávajú v slovenských obchodoch. Všetky fotoaparáty majú slovenské alebo české menu. Výnimkou sú fotoaparáty Sony, tie nemajú menu v slovenčine ani v češtine, všetky ale samozrejme majú anglické menu.

Je tovar naozaj nový?

Všetky produkty v našom e-shope sú úplne nové, nikdy nepoužívané, originálne zabalené, nikdy nevystavované produkty, ktoré nám prichádzajú priamo od zahraničných distribútorov.

Môžem si tovar vyzdvihnúť osobne?

Tovar si môžete vyzdvihnúť aj osobne na výdajných miestach Packeta.sk Dodanie kuriérom je ale tiež úplne bezproblémové, zásielky sú bezpečne zabalené a poistené v plnej výške.
 

Môžem platiť v hotovosti (na dobierku)?

Nie. Keďže tovar objednávame priamo pre Vás u zahraničných predajcov, vyžadujeme platbu vopred. Umožňujeme bezpečnú platbu nasledovnými spôsobmi:

 ZADARMO
 ZADARMO
 €2

 

Môžem tovar vrátiť, ak ho nechcem?

Áno, tovar môžete do 14 dní od doručenia vrátiť bez udania dôvodu. Jednoducho nás kontaktujte telefonicky, mailom alebo cez kontaktný formulár. Tu nájdete všetky kontaktné informácie:  https://www.exafoto.sk/kontakt/ Hneď na druhý deň (alebo podľa dohody) k Vám príde kuriér pre tovar, a následne Vám bezodkladne vrátime peniaze.

Aká je cena za dopravu?

Doprava je zdarma.

KUPUJEM TOVAR OD VÁS ALEBO OD ZAHRANIČNÉHO PREDAJCU?

My pre vás nákup sprostredkúvame na základe Zmluvy o obstaraní veci (Príkaznej zmluvy). Zároveň od nás objedávate služby súvisiace so zabezpečovaním dopravy a reklamácií. Všetky služby sú už zahrnuté v cene, ktorú vidíte na e-shope, a ktorú zaplatíte pri objednávke. Technicky kupujete tovar od zahraničného predajcu, ale prakticky to pre vás vyzerá rovnako, ako keby ste tovar kupovali priamo od nás. Podrobne je to popísané v našich Obchodných podmienkach

Dostanem na tovar záručný list?

Áno, na každý tovar dostanete záručný list aj dodací list aj potvrdenie o zaplatení tovaru.

Môžem nakupovať na firmu?

Môžete, ale zahraničný predajcovia sú väčšinou firmy založené mimo EU, takže poskytujú len komerčnú faktúru, ktorá nie je európskym VAT daňovým dokladom. Daňový doklad poskytujeme len na služby súvisiace so zabezpečovaním dopravy a reklamácií. Cena týchto služieb je pri každom tovare iná, bežne sa pohybuje v rozsahu 5-10% celkovej ceny v e-shope. EXAFOTO nie je platca DPH.

Poradíte mi s výberom?

Samozrejme! Kedykoľvek nás môžete kontaktovať. Tu nájdete všetky kontaktné informácie:  https://www.exafoto.sk/kontakt/

MÁM INÚ OTÁZKU...

Neváhajte nás kontaktovať a pýtajte sa: https://www.exafoto.sk/kontakt/