Fujifilm GF 55 mm f1,7 R WR

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 8
 

Zoznámte sa s novým štandardom pre systém GFX. GF55mmF1.7 R WR kombinuje všestrannú ohniskovú vzdialenosť s rýchlou maximálnou clonou, aby poskytoval výnimočné snímky s vysokým rozlíšením pre širokú škálu aplikácií.
Od ulice po portréty, krajiny až po cestovanie, táto vysoko prenosná optika poskytuje prirodzenú perspektívu, vďaka čomu je nevyhnutným partnerom na vašej ceste GFX. Očakávajte nekompromisnú kvalitu obrazu, dokonalé ovládanie, citlivé automatické zaostrovanie a robustnú odolnosť.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
3.7.2024
€2 399    
Kód tovaru 3934
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 

PRESAHUJE OČAKÁVANIA

 

 
 
Prirodzený uhol pohľadu
 
Zhoda ohniskovej vzdialenosti GF55mmF1.7 R WR s meraním uhlopriečky obrazového snímača fotoaparátu GFX System vytvára uhol pohľadu, ktorý je veľmi podobný ľudskému oku.
To odomkne množstvo detailov v každom obrázku, najmä ak je kombinovaný s natívnym pomerom strán systému 4:3. Uprostred obrovského mora vizuálnych perspektív je GF55mmF1.7 skutočne úžasným, všestranným riešením pre akýkoľvek vizuálny štýl.
 

 

 
Poskytnutie detailu
 
GF55mmF1.7 R WR poskytuje obrázky s vysokým rozlíšením plným výrazného kontrastu, nádherných farieb a vynikajúcich odtieňov.
Na potlačenie axiálnej chromatickej aberácie využíva dve asférické šošovky a dve šošovky ED. Úpravy clony sú tiež koordinované s prednou a zadnou skupinou šošoviek, čím sa zachováva konzistentná úroveň korekcie aberácie bez ohľadu na polohu zaostrenia.
 

 

 

Vynikajúci bokeh

Kombinácia rýchlej maximálnej clony s veľkoformátovým snímačom je dokonalým receptom na prepychový bokeh a GF55mmF1.7 R WR nesklame. Je to prvý objektív GF s 11 lamelami membrány, výsledkom čoho je takmer dokonalá kruhová clona, ​​dokonca aj pri F4 alebo F5,6. Výsledkom sú snímky s vynikajúcim bokehom, jasnými miestami bez skreslenia a minimálnymi aberáciami.

 

 
Optimalizované automatické zaostrovanie
 
Okrem výnimočnej kvality obrazu poskytuje GF55mmF1.7 R WR dokonalé automatické zaostrovanie. Jeho takmer nehlučný jednosmerný motor bez vibrácií poskytuje rýchly a bezchybný výkon, ktorý zaisťuje, že nezmeškáte žiadny okamih, hoci len prchavý.
 

 

 
Pripravený na každý deň
 
Ľahký a odolný GF55mmF1.7 R WR je ideálny pre každú príležitosť. Jeho konštrukcia odolná voči poveternostným vplyvom s istotou odpudzuje vodu, prach a nízke teploty, zatiaľ čo vďaka skromným rozmerom a hmotnosti 780 g sa pohodlne nosí po celý deň.
Je to jednoducho dokonalý objektív, ktorý sa stane súčasťou vášho každodenného tvorivého života.
 

 

Ohnisková vzdialenosť 55mm
Svetelnosť f1,7
Priemer filtra 77mm
Počet lamiel clony 11
Konštrukcia-prvky / skupiny 14 / 10
_zaostrovanie AF / MF
Min. zaost. vzdialenosť 50cm
Slnečná clona áno
Odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
Rozmery Ø94.7 x 99.3mm
Hmotnosť 780g
Kompatibilita Fujifilm GF