Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-70mm f/4 S

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 15
 

Full frame bezzrkadlovka pre tých, ktorí si potrpia na každý malý detail. K dispozícii je ultra vysoké rozlíšenie 45,7 megapixelov bez optického dolnopriepustného filtra. Sila duálnych procesorov. 4K Ultra HD video pri 60p. 493-bodový systém automatického zaostrovania novej generácie. Vysokorýchlostné snímanie so zodpovedajúcou kapacitou vyrovnávacej pamäte. Dva sloty na karty. Množstvo kreatívnych funkcií. Flexibilné možnosti napájania. Kompatibilita s vertikálnym batériovým gripom. Bezdrôtové pripojenie k smartfónom a notebookom a oveľa viac.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€3 099    
Kód tovaru 2880
Značka Nikon
Kategória Nikon
Záruka 2 roky
 

PRECÍZNY. NEKOMPROMISNÝ. PRISPÔSOBIVÝ.

 

 

 

 

Vaše umenie, vaša vášeň

Nenechajte nič stáť medzi vami a nekompromisným prevedením vašej vízie. Od malých detailov, ktoré rozprávajú veľké príbehy, až po rozsiahle pohľady vykreslené do detailov. Od zložitých portrétov až po filmové akcie. Tvorte slobodne s vedomím, že uvidíte každý detail a zachytíte všetko, čo vidíte.

 

Viac výkonu, viac detailov

S dvojitým procesorom EXPEED vo svojom srdci Z 7II bez námahy spĺňa výzvu na vytváranie full-frame obrázkov s vysokým rozlíšením. Budete ťažiť z väčšieho dynamického rozsahu a čistejšieho výkonu v širokom rozsahu ISO. Budete schopní zaostrovať s absolútnou húževnatosťou – dokonca aj pri snímaní pri extrémne slabom osvetlení.

 

Maximálna rýchlosť a spoľahlivosť

Dva sloty na karty vám umožňujú používať UHS-II SD karty v jednom slote a XQD alebo ultrarýchle CFexpress karty v druhom. Nakonfigurujte fotoaparát tak, aby používal karty na pretečenie alebo zálohovanie – alebo na oddelenie súborov RAW od súborov JPEG a fotografií od videa.

 

Mimoriadne široké a ostré AF

Citlivý systém Hybrid AF poskytuje široké a ostré pokrytie a fotoaparát sa po prebudení z pohotovostného režimu vráti do zvoleného zaostrovacieho bodu. Pri fotografovaní s objektívom f/2 (alebo rýchlejším) je k dispozícii meranie expozície až do -4 EV.

 

Snímajte rýchlejšie a dlhšie – v tichosti

Rýchlosť snímania až 10 snímok za sekundu umožňuje obrovskú flexibilitu, zatiaľ čo hlbšia vyrovnávacia pamäť a dva sloty na karty vám umožňujú pokračovať vo fotografovaní bez prerušenia. Zachyťte až 200 obrázkov JPEG v plnom rozlíšení alebo 77 12-bitových nekomprimovaných obrázkov RAW v jednej sérii.

 

Ohromujúci dynamický rozsah

Textúry, vzory, farby. Z 7II poskytuje neuveriteľný dynamický rozsah pri vysokých aj nízkych hodnotách ISO. Tónové gradácie sú výnimočne hladké a tóny pleti sú reprodukované s ohromujúcou presnosťou. Schopnosť natáčať video s rozlíšením až 4K/60p vám umožňuje zobrazovať dynamické scény v očarujúcich detailoch.

 

Presné sledovanie

Dokonca aj malé objekty je možné sledovať s presnosťou. Sledovanie môžete zapínať a vypínať pomocou spúšte alebo priradiť sledovanie Fn tlačidlu fotoaparátu alebo objektívu.

 

Ľudia a zvieratá

AF s detekciou očí sa prispôsobí očiam ľudí. Animal-Detection AF robí to isté pre mačky a psy. Spoľahlivo zaostrite na oči objektu, či už fotografujete alebo robíte video.

 

Výhoda Nikon Z

Nikon Z je najpokročilejší optický systém, aký kedy spoločnosť Nikon vyvinula. Ultraširoký bajonet Z v spojení so stále sa rozširujúcim radom mimoriadnych objektívov NIKKOR Z vám umožňuje vytvárať so svetlom ako nikdy predtým. Každý objektív, akákoľvek clona. Svetlý je svetlejší. Hĺbka je hlbšia. Ostrosť je ostrejšia.

 

Hľadáčik, ktorý drží krok

Elektronický hľadáčik (EVF) s vysokým rozlíšením a 3 690 000 bodmi vám poskytuje plynulý a ničím nerušený pohľad aj pri snímaní vysokou rýchlosťou. Vysoká obnovovacia frekvencia výrazne znižuje výpadok prúdu, takže nikdy nestratíte cieľ, čo je pred vami.

 

Displeje, ktoré sa vám prispôsobia

Prispôsobiteľné informačné displeje vám umožňujú rýchlo upraviť nastavenia alebo môžete zvoliť úplné vypnutie informačného displeja pri fotografovaní. Ak odklopíte monitor a snímate v režime Live View, EVF sa automaticky vypne, aby sa šetrila energia.

 

Maximálna ostrosť pri malých otvoroch

Vytvárate obrázky s veľkou hĺbkou ostrosti? Z 7II potláča difrakciu, ktorá sa môže vyskytnúť, keď zastavíte objektív. Od krajiniek až po mestské panorámy môžete snímať pri menšej clone bez obáv zo straty ostrosti.

 

Neopísateľná odolnosť

Nerovný terén, drsné poveternostné podmienky alebo nasadené hmlové stroje – Z 7II neuhne. Tento bezzrkadlový fotoaparát je vyrobený zo superpevnej, ale ľahkej horčíkovej zliatiny a je plne utesnený proti prachu, špine a vlhkosti. Choďte, kam vás vaše nápady zavedú, a pohodlne snímajte, keď sa tam dostanete.

 

Viac záberov na jedno nabitie

Z 7II pracuje energeticky najefektívnejším možným spôsobom a jeho nová batéria vám poskytne viac záberov na jedno nabitie. K dispozícii je režim úspory energie, keď ho tiež potrebujete.

 

Zapnutie

Pri dlhých záberoch môžete svojmu fotoaparátu poskytnúť nepretržité napájanie (a dokonca aj nabíjať batériu) pomocou kábla USB Type-C. Ideálne, ak snímate časozberné sekvencie.

 

Vertikálne snímanie

Fotiť portréty? Voliteľný Power Battery Pack MB-N11 má ovládacie prvky pre vertikálne snímanie a ponúka stabilné uchopenie. Batérie môžete vymeniť za chodu bez straty energie.

 

Bezdrôtové ovládanie

Pracujete s bezdrôtovým nastavením osvetlenia alebo fotografujete na diaľku? Môžete použiť voliteľný bezdrôtový diaľkový ovládač WR-R11b a bezdrôtový diaľkový ovládač WR-1 s dlhým dosahom.

 

Aktualizujte firmvér cez SnapBridge

Neustále sa vyvíjajúca aplikácia SnapBridge od spoločnosti Nikon vám teraz umožňuje aktualizovať firmvér fotoaparátu prostredníctvom vášho inteligentného zariadenia. Aplikáciu môžete použiť aj na snímanie fotografií a videí na diaľku. Alebo na filtrovanie a zdieľanie súborov JPEG alebo RAW na akomkoľvek inteligentnom zariadení alebo počítači: priamo z aplikácie môžete pridať značky hash a informácie o autorských právach.

 

objektív NIKON NIKKOR Z 24-70MM F/4 S

 

NÁJDITE SI IDEÁLNY UHOL A ZACHOVAJTE HO.

Tento kompaktný objektív so zoomom NIKKOR Z 24 – 70 mm f/4 S vytvára skutočne plnoformátové snímky. Či už pomocou svojho fotoaparátu radu Z od spoločnosti Nikon snímate fotografie, alebo videosekvencie, všetko zachytíte s úžasnými detailmi. Až po okraje snímky.
 

 
 
Nikdy to nie je len obyčajná snímka
 
Ak požadujete všestrannosť na zvládnutie takmer akejkoľvek fotografickej situácie, tento objektív so zoomom s rozsahom 24 – 70 mm a konštantnou svetelnosťou f/4 vám ju poskytne. Od scén so slabým svetlom až po rýchlu akciu – v každej snímke a videosekvencii získate viac detailov, väčšiu hĺbku a viac farieb.
 
 
 
 
Zachyťte scénu
 
Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť len 0,3 m v rámci celého rozsahu zoomu vám poskytuje plnú kontrolu nad kompozíciou – od snímok zblízka až po nekonečno.
 
 
 
 
Zachovajte ostrosť
 
Konštantná svetelnosť objektívu f/4 zaručuje výnimočný výkon v slabom svetle a konzistentnú expozíciu v celom rozsahu zoomu. Dosiahnite maximálnu kvalitu snímky bez nutnosti nastaviť vysokú citlivosť ISO.
 
 
 
 
Široký bajonet. Široký rozsah.
 
Ultraširoký bajonet radu Z od spoločnosti Nikon umožňuje objektívu NIKKOR Z zachytiť v zábere viac svetla. V kombinácii s krátkou vzdialenosťou medzi bajonetom a snímačom to znamená výrazné zníženie poklesu jasu v okrajových oblastiach snímky. Výsledkom je úžasná ostrosť od okraja po okraj v celom rozsahu zoomu.
 
 
 
 
Brilantný obraz. Až po okraje snímky.
 
Výnimočná rozlišovacia schopnosť tohto objektívu so zoomom umožňuje vernú reprodukciu každého prvku scény. Kontrola nad poklesom jasu v okrajových častiach snímky zaisťuje rovnomerné osvetlenie celého obrazového poľa. Výsledkom je ostrosť od okraja po okraj, žiarivé farby a hlboký kontrast.
 
 
 
 
Ostrosť a čistota
 
Antireflexná vrstva Nano Crystal Coat od spoločnosti Nikon znižuje reflexy a závoj na dosiahnutie čistejších snímok aj v protisvetle. Alebo pri snímaní scén s viacerými priamymi svetelnými zdrojmi v zábere.
 
 
 
 
V pravom svetle
 
Minimalizácia sagitálnej komy umožňuje špičkovú reprodukciu bodových zdrojov svetla, ako napríklad pouličného osvetlenia v noci. Bodové zdroje svetla sú zobrazené ako okrúhle body, dokonca aj v okrajových častiach snímky.
 
 
 
 
Výnimočné farby
 
Asférické optické prvky a asférické optické prvky zo skla ED zaručujú žiarivé farby a hlboký kontrast.
 
 
 
 
Ostrý. Tichý. Presný.
 
Multi-focusing systém objektívu NIKKOR Z a viacero jednotiek automatického zaostrovania zaručujú presné zaostrenie objektov – a ich udržanie v rovine ostrosti. Zaostrovanie je plynulé a tiché, vďaka čomu je tento objektív ideálny na snímanie videosekvencií aj statických snímok.
 
 
 
 
Váš uhol pohľadu
 
Vysokorýchlostný prenos dát s veľkou kapacitou medzi objektívom a fotoaparátom  Nikon radu Z umožňuje výnimočnú korekciu skreslenia v celom rozsahu zoomu. Ostrosť je výnimočná a línie zostávajú rovnobežné.
 
 
 
 
Akékoľvek svetlo
 
Tento objektív využíva stabilizáciu obrazu vstavanú vo fotoaparáte, ktorá umožňuje snímať s časmi uzávierky dlhšími až o päť expozičných stupňov, než by bolo inak možné. Snímajte ostrejšie fotografie aj po západe slnka alebo filmové scény bez neželaných efektov chvenia fotoaparátu.
 
 
 
 
Vždy presný
 
Systém plávajúcich šošoviek zaručuje presné zaostrovanie pri krátkych vzdialenostiach. Elektromagnetická clona umožňuje dosiahnuť presnú expozíciu pri rýchlom sériovom snímaní.
 

 
 
Prevezmite kontrolu
 
Vrúbkovaný ovládací krúžok umožňuje presné a intuitívne používanie. Pri snímaní v režime automatického zaostrovania môžete ovládaciemu krúžku priradiť nastavenie korekcie expozície. Pri snímaní s manuálnym zaostrovaním môžete ovládací krúžok použiť na zaostrenie. Rovina zaostrenia sa posúva podľa toho, ako rýchlo alebo pomaly krúžkom otáčate, čo umožňuje precíznu kontrolu nad zaostrením.
 
 
 
 
Dynamické perspektívy. Okúzľujúce videosekvencie.
 
Zachyťte výnimočné plnoformátové video prostredníctvom optickej konštrukcie, ktorá umožňuje naplno využiť široký dynamický rozsah vášho fotoaparátu radu Z od spoločnosti Nikon. Priblížte okamihy, ktoré tvoria príbeh.
 
 
 
 
Ticho na scéne
 
Vďaka prakticky nehlučnému krokovému motoru bolo možné dosiahnuť absolútne tiché zaostrovanie. Priblíženie je rovnako nehlučné a tichým ovládacím krúžkom nastavíte clonu bez zvuku.
 
 
 
 
Nádherná plynulosť
 
Multi focusing system objektívu umožňuje výnimočne plynulé a presné zaostrovanie. Zmena uhla záberu pri zaostrovaní je minimálna, rovnako ako posun zaostrenia počas zoomovania.
 
 
 
 
Inšpirácia všade naokolo
 
V spojení s fotoaparátom Nikon radu Z, vám tento kompaktný zoom objektív dá slobodu nasledovať svoje nápady, nech vedú kamkoľvek. Každá pohyblivá časť objektívu je utesnená proti čiastočkám prachu a kvapkám vody. Fluórová vrstva aktívne odpudzuje vodu, prach a nečistoty bez negatívneho vplyvu na kvalitu snímok.