Nikon NIKKOR Z 24-70mm f/4 S

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 13
 

Profesionálny zoomobjektív Nikon Z-Nikkor 24-70mm f4, konštruovaný pre digitálne fotoaparáty Z-Mount. Jeho kvalita zobrazenia v okrajových častiach obrazu konkuruje objektívom s pevnou ohniskovou vzdialenosťou. Objektív naviac obsahuje antireflexnú vrstvu Nano Crystal Coat pre minimalizáciu reflexov a závoja. Nikon Z-Nikkor 24-70mm f4 je vhodný pre všetky fotografické žánre a nemal by chýbať v brašni žiadneho fotografa.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€759    
Kód tovaru 2619
Značka Nikon
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 

Nájdite si ideálny uhol a zachovajte ho.

Tento kompaktný objektív so zoomom NIKKOR Z 24 – 70 mm f/4 S vytvára skutočne plnoformátové snímky. Či už pomocou svojho fotoaparátu radu Z od spoločnosti Nikon snímate fotografie, alebo videosekvencie, všetko zachytíte s úžasnými detailmi. Až po okraje snímky.
 

 
 
Nikdy to nie je len obyčajná snímka
 
Ak požadujete všestrannosť na zvládnutie takmer akejkoľvek fotografickej situácie, tento objektív so zoomom s rozsahom 24 – 70 mm a konštantnou svetelnosťou f/4 vám ju poskytne. Od scén so slabým svetlom až po rýchlu akciu – v každej snímke a videosekvencii získate viac detailov, väčšiu hĺbku a viac farieb.
 
 
 
 
Zachyťte scénu
 
Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť len 0,3 m v rámci celého rozsahu zoomu vám poskytuje plnú kontrolu nad kompozíciou – od snímok zblízka až po nekonečno.
 
 
 
 
Zachovajte ostrosť
 
Konštantná svetelnosť objektívu f/4 zaručuje výnimočný výkon v slabom svetle a konzistentnú expozíciu v celom rozsahu zoomu. Dosiahnite maximálnu kvalitu snímky bez nutnosti nastaviť vysokú citlivosť ISO.
 
 
 
 
Široký bajonet. Široký rozsah.
 
Ultraširoký bajonet radu Z od spoločnosti Nikon umožňuje objektívu NIKKOR Z zachytiť v zábere viac svetla. V kombinácii s krátkou vzdialenosťou medzi bajonetom a snímačom to znamená výrazné zníženie poklesu jasu v okrajových oblastiach snímky. Výsledkom je úžasná ostrosť od okraja po okraj v celom rozsahu zoomu.
 
 
 
 
Brilantný obraz. Až po okraje snímky.
 
Výnimočná rozlišovacia schopnosť tohto objektívu so zoomom umožňuje vernú reprodukciu každého prvku scény. Kontrola nad poklesom jasu v okrajových častiach snímky zaisťuje rovnomerné osvetlenie celého obrazového poľa. Výsledkom je ostrosť od okraja po okraj, žiarivé farby a hlboký kontrast.
 
 
 
 
Ostrosť a čistota
 
Antireflexná vrstva Nano Crystal Coat od spoločnosti Nikon znižuje reflexy a závoj na dosiahnutie čistejších snímok aj v protisvetle. Alebo pri snímaní scén s viacerými priamymi svetelnými zdrojmi v zábere.
 
 
 
 
V pravom svetle
 
Minimalizácia sagitálnej komy umožňuje špičkovú reprodukciu bodových zdrojov svetla, ako napríklad pouličného osvetlenia v noci. Bodové zdroje svetla sú zobrazené ako okrúhle body, dokonca aj v okrajových častiach snímky.
 
 
 
 
Výnimočné farby
 
Asférické optické prvky a asférické optické prvky zo skla ED zaručujú žiarivé farby a hlboký kontrast.
 
 
 
 
Ostrý. Tichý. Presný.
 
Multi-focusing systém objektívu NIKKOR Z a viacero jednotiek automatického zaostrovania zaručujú presné zaostrenie objektov – a ich udržanie v rovine ostrosti. Zaostrovanie je plynulé a tiché, vďaka čomu je tento objektív ideálny na snímanie videosekvencií aj statických snímok.
 
 
 
 
Váš uhol pohľadu
 
Vysokorýchlostný prenos dát s veľkou kapacitou medzi objektívom a fotoaparátom  Nikon radu Z umožňuje výnimočnú korekciu skreslenia v celom rozsahu zoomu. Ostrosť je výnimočná a línie zostávajú rovnobežné.
 
 
 
 
Akékoľvek svetlo
 
Tento objektív využíva stabilizáciu obrazu vstavanú vo fotoaparáte, ktorá umožňuje snímať s časmi uzávierky dlhšími až o päť expozičných stupňov, než by bolo inak možné. Snímajte ostrejšie fotografie aj po západe slnka alebo filmové scény bez neželaných efektov chvenia fotoaparátu.
 
 
 
 
Vždy presný
 
Systém plávajúcich šošoviek zaručuje presné zaostrovanie pri krátkych vzdialenostiach. Elektromagnetická clona umožňuje dosiahnuť presnú expozíciu pri rýchlom sériovom snímaní.
 

 
 
Prevezmite kontrolu
 
Vrúbkovaný ovládací krúžok umožňuje presné a intuitívne používanie. Pri snímaní v režime automatického zaostrovania môžete ovládaciemu krúžku priradiť nastavenie korekcie expozície. Pri snímaní s manuálnym zaostrovaním môžete ovládací krúžok použiť na zaostrenie. Rovina zaostrenia sa posúva podľa toho, ako rýchlo alebo pomaly krúžkom otáčate, čo umožňuje precíznu kontrolu nad zaostrením.
 
 
 
 
Dynamické perspektívy. Okúzľujúce videosekvencie.
 
Zachyťte výnimočné plnoformátové video prostredníctvom optickej konštrukcie, ktorá umožňuje naplno využiť široký dynamický rozsah vášho fotoaparátu radu Z od spoločnosti Nikon. Priblížte okamihy, ktoré tvoria príbeh.
 
 
 
 
Ticho na scéne
 
Vďaka prakticky nehlučnému krokovému motoru bolo možné dosiahnuť absolútne tiché zaostrovanie. Priblíženie je rovnako nehlučné a tichým ovládacím krúžkom nastavíte clonu bez zvuku.
 
 
 
 
Nádherná plynulosť
 
Multi focusing system objektívu umožňuje výnimočne plynulé a presné zaostrovanie. Zmena uhla záberu pri zaostrovaní je minimálna, rovnako ako posun zaostrenia počas zoomovania.
 
 
 
 
Inšpirácia všade naokolo
 
V spojení s fotoaparátom Nikon radu Z, vám tento kompaktný zoom objektív dá slobodu nasledovať svoje nápady, nech vedú kamkoľvek. Každá pohyblivá časť objektívu je utesnená proti čiastočkám prachu a kvapkám vody. Fluórová vrstva aktívne odpudzuje vodu, prach a nečistoty bez negatívneho vplyvu na kvalitu snímok.
 
 
 
 
typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 24-70mm
svetelnosť f/4
priemer filtra 72 mm
obrazový stabilizátor -
počet lamiel clony 7 (zaoblené)
konštrukcia-prvky / skupiny 14 / 11
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 30 cm
slnečná clona HB-85
rozmery 77,47 x 88,4 mm
hmotnosť 500 g
Kompatibilita pre Nikon