Nikon Z6 II + Nikkor Z 24-70mm f/4 S

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 18
 

Choďte za svojimi nápadmi. Držte sa svojej intuície. Bez ohľadu na to, čo si váš ďalší projekt vyžaduje, všestranný plnoformátový mirrorless fotoaparát Z 6II vám poskytne zobrazovací výkon, ktorý vám umožní tvoriť rýchlejšie, ostrejšie a plynulejšie. Postavte sa príležitosti pripravení, či už sa najlepšie vyjadrujete fotografiami alebo videom.

Weekly Nikon news flash #637 - Nikon Rumors

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€2 279    
Kód tovaru 2421
Značka Nikon
Kategória Fotoaparáty
Záruka 2 roky
 

TVORTE BEZ HRANÍC

 

 

Nový dnešok. Nový zajtrajšok.

Či už ste fotograf, ktorý zaznamenáva video, filmár, ktorý sníma fotografie, alebo pracujete s kombinovanými médiami. Či spolupracujete alebo pracujete sami. Či už ide o rýchlu akciu alebo podmanivú nehybnosť. 4K video vo filmovej kvalite alebo interview na mieste diania. Nech tvoríte pomocou svetla čokoľvek, tento fotoaparát s vami udrží krok.

 

 
Pripravený na nočné snímanie
 
Neuveriteľná schopnosť fotoaparátu sústrediť svetlo vám dáva slobodu tvoriť v akomkoľvek svetle. Pri snímaní statických snímok získate čisté plnoformátové snímky v mimoriadne širokom rozsahu citlivosti ISO a čistý obraz pri snímaní videa. Automatické zaostrovanie pri slabom svetle teraz funguje až do -6 EV s objektívom f/2 (alebo svetelnejším) – vďaka tomu zaostríte aj pri svetle mesiaca v štvrti.
 

 

Oveľa rýchlejší
 

Systém hybridného automatického zaostrovania s mimoriadne širokým pokrytím umožňuje presné zaostrenie na objekt. Môžete snímať frekvenciou až 14 snímok za sekundu pri plnom rozlíšení s kontinuálnym automatickým zaostrovaním a automatickou expozíciou. Keď záleží na rýchlosti – a to záleží vždy – stihnete zachytiť aj zábery, ktoré by mohli ostatným uniknúť.

 

Dvojnásobný výkon
 

Nech svetlo využívate akýmkoľvek spôsobom, robte to rýchlejšie a plynulejšie. Vďaka dvom procesorom EXPEED máte k dispozícii dvojnásobný výkon na všetko – od automatického zaostrovania po kapacitu vyrovnávacej pamäte. Výkon fotoaparátu je hodvábne plynulý ako pri filmovaní, tak pri snímaní fotografií. 

 

Vyššia rýchlosť po dlhší čas
 

Rýchlejšia a výkonnejšia vyrovnávacia pamäť umožňuje v jednej sérii nasnímať až 200 snímok vo formáte JPEG alebo 124 12-bitových nekomprimovaných obrázkov vo formáte RAW. Vysoká obnovovacia frekvencia znamená, že vám neunikne ani sekunda, a dvojica procesorov EXPEED zaisťuje bleskurýchly zápis. 

 

Duálny slot na kartu pre plynulý pracovný tok
 
Vďaka dvom slotom na pamäťové karty máte k dispozícii dostatok priestoru, aby ste sa mohli prispôsobiť každému pracovnému postupu. Oddeľte statické zábery od filmov alebo snímky vo formáte RAW od formátu JPEG. Kopírujte súbory medzi kartami. Nakonfigurujte sloty na postupné ukladanie po zaplnení alebo na záložné ukladanie. Môžete používať karty SD UHS-II v jednom slote a karty XQD alebo najnovšie ultrarýchle karty CFexpress v druhom.
 

 

Neprerušujte prácu
 
Zaznamenávate rozhovory? Fotoaparát môžete napájať pomocou USB kábla typu C a počas snímania dokonca nabíjať batériu. Tento fotoaparát s vami udrží krok aj pri dlhom snímaní.
 

 

Fotografovanie na výšku
 
Voliteľný multifunkčný Battery pack MB-N11 má ovládacie prvky na vertikálne snímanie. A umožňuje vymeniť batérie počas prevádzky bez straty energie.

 

 

Výkonné multimediálne zariadenie

Ak ste filmárom, toto je váš Nikon. Plnoformátový snímač fotoaparátu a dátový výstup v plnom rozlíšení poskytujú širší dynamický rozsah a ostrejšie a čistejšie videozáznamy. Počas záznamu je možné nastaviť rýchlosť automatického zaostrovania a citlivosť sledovania objektov. Okrem toho môžete pri filmovaní využiť AF s detekciou očí a AF s detekciou zvierat. Flexibilné frekvencie snímania vám poskytnú širšie možnosti a výstup videa si môžete vybrať podľa potreby.

 
 
 
RAW cez HDMI
 
Maximálna kontrola pri postprodukcii. Rýchlejší prenos dát. Fotoaparát Z 6II umožňuje pripojiť kompatibilný externý rekordér ATOMOS a exportovať video vo formáte ProRes RAW®, ktorý zachováva všetky dáta z plnoformátového snímača fotoaparátu v menších súboroch.
 
 
 
 
10-bitový výstup HDMI
 
Získajte väčšiu flexibilitu pri farebných úpravách. Záznam videa s vysokou 10-bitovou farebnou hĺbkou umožňuje zaznamenať o miliardy viac farieb ako štandardný 8-bitový záznam. S fotoaparátom Z 6II môžete nahrávať 10-bitový výstup priamo do externého rekordéra cez rozhranie HDMI.
 
 
 
 
Hybrid Log Gamma (HLG)
 
Odstráňte potrebu časovo náročných farebných úprav a snímajte videozáznamy pripravené na okamžité prehrávanie na displejoch HDR. Formát snímania HLG zachováva viac detailov, väčší dynamický rozsah a kontrast – nie je potrebné žiadne ďalšie spracovanie.
 
 
 
 
Odolná konštrukcia
 
Brázdite prašné ulice. Prekonávajte horské chodníky. Snímajte na hladine vody. Vďaka mimoriadne pevnému a ľahkému rámu zo zliatiny horčíka sa fotoaparát Z 6II ľahko prenáša a je dostatočne odolný na to, aby zvládol akékoľvek prostredie. Je kompletne utesnený proti prachu, špine a vlhkosti, takže ho môžete vziať, kamkoľvek vás inšpirácia zavedie.
 
 
 
 
Diaľkové ovládanie snímania

Použite voliteľný bezdrôtový diaľkový ovládač – vysielač s prijímačom WR-R11b a bezdrôtový diaľkový ovládač s dlhý dosahom WR-1 na diaľkové snímanie alebo ovládanie externých bleskov, ako napríklad SB-5000.

 

Vysokorýchlostná synchronizácia s bleskom
 
Externé blesky môžete použiť aj pri vysokých frekvenciách snímania až 14 snímok za sekundu. Vytvorte väčšiu hĺbku a rozmer – osvetlite celý záber v ktoromkoľvek okamihu.
 

 

Aktualizujte firmvér prostredníctvom SnapBridge
 
Neustále sa vyvíjajúca aplikácia SnapBridge od spoločnosti Nikon teraz umožňuje aktualizovať firmvér fotoaparátu prostredníctvom inteligentného zariadenia. Aplikáciu tiež môžete použiť na diaľkové snímanie statických záberov a videosekvencií. Alebo na organizáciu a zdieľanie súborov JPEG alebo RAW na ľubovoľnom inteligentnom zariadení alebo počítači: priamo z aplikácie môžete pridávať značky hashtag a informácie o autorských právach.
 

 

OBJEKTÍV NIKON NIKKOR Z 24-70MM F/4 S

Tento kompaktný objektív so zoomom NIKKOR Z 24 – 70 mm f/4 S vytvára skutočne plnoformátové snímky. Či už pomocou svojho fotoaparátu radu Z od spoločnosti Nikon snímate fotografie, alebo videosekvencie, všetko zachytíte s úžasnými detailmi. Až po okraje snímky.
 

 
 
Nikdy to nie je len obyčajná snímka
 
Ak požadujete všestrannosť na zvládnutie takmer akejkoľvek fotografickej situácie, tento objektív so zoomom s rozsahom 24 – 70 mm a konštantnou svetelnosťou f/4 vám ju poskytne. Od scén so slabým svetlom až po rýchlu akciu – v každej snímke a videosekvencii získate viac detailov, väčšiu hĺbku a viac farieb.
 
 
 
 
Zachyťte scénu
 
Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť len 0,3 m v rámci celého rozsahu zoomu vám poskytuje plnú kontrolu nad kompozíciou – od snímok zblízka až po nekonečno.
 
 
 
 
Zachovajte ostrosť
 
Konštantná svetelnosť objektívu f/4 zaručuje výnimočný výkon v slabom svetle a konzistentnú expozíciu v celom rozsahu zoomu. Dosiahnite maximálnu kvalitu snímky bez nutnosti nastaviť vysokú citlivosť ISO.
 
 
 
 
Široký bajonet. Široký rozsah.
 
Ultraširoký bajonet radu Z od spoločnosti Nikon umožňuje objektívu NIKKOR Z zachytiť v zábere viac svetla. V kombinácii s krátkou vzdialenosťou medzi bajonetom a snímačom to znamená výrazné zníženie poklesu jasu v okrajových oblastiach snímky. Výsledkom je úžasná ostrosť od okraja po okraj v celom rozsahu zoomu.
 
 
 
 
Brilantný obraz. Až po okraje snímky.
 
Výnimočná rozlišovacia schopnosť tohto objektívu so zoomom umožňuje vernú reprodukciu každého prvku scény. Kontrola nad poklesom jasu v okrajových častiach snímky zaisťuje rovnomerné osvetlenie celého obrazového poľa. Výsledkom je ostrosť od okraja po okraj, žiarivé farby a hlboký kontrast.
 
 
 
 
Ostrosť a čistota
 
Antireflexná vrstva Nano Crystal Coat od spoločnosti Nikon znižuje reflexy a závoj na dosiahnutie čistejších snímok aj v protisvetle. Alebo pri snímaní scén s viacerými priamymi svetelnými zdrojmi v zábere.
 
 
 
 
V pravom svetle
 
Minimalizácia sagitálnej komy umožňuje špičkovú reprodukciu bodových zdrojov svetla, ako napríklad pouličného osvetlenia v noci. Bodové zdroje svetla sú zobrazené ako okrúhle body, dokonca aj v okrajových častiach snímky.
 
 
 
 
Výnimočné farby
 
Asférické optické prvky a asférické optické prvky zo skla ED zaručujú žiarivé farby a hlboký kontrast.
 
 
 
 
Ostrý. Tichý. Presný.
 
Multi-focusing systém objektívu NIKKOR Z a viacero jednotiek automatického zaostrovania zaručujú presné zaostrenie objektov – a ich udržanie v rovine ostrosti. Zaostrovanie je plynulé a tiché, vďaka čomu je tento objektív ideálny na snímanie videosekvencií aj statických snímok.
 
 
 
 
Váš uhol pohľadu
 
Vysokorýchlostný prenos dát s veľkou kapacitou medzi objektívom a fotoaparátom  Nikon radu Z umožňuje výnimočnú korekciu skreslenia v celom rozsahu zoomu. Ostrosť je výnimočná a línie zostávajú rovnobežné.
 
 
 
 
Akékoľvek svetlo
 
Tento objektív využíva stabilizáciu obrazu vstavanú vo fotoaparáte, ktorá umožňuje snímať s časmi uzávierky dlhšími až o päť expozičných stupňov, než by bolo inak možné. Snímajte ostrejšie fotografie aj po západe slnka alebo filmové scény bez neželaných efektov chvenia fotoaparátu.
 
 
 
 
Vždy presný
 
Systém plávajúcich šošoviek zaručuje presné zaostrovanie pri krátkych vzdialenostiach. Elektromagnetická clona umožňuje dosiahnuť presnú expozíciu pri rýchlom sériovom snímaní.
 

 
 
Prevezmite kontrolu
 
Vrúbkovaný ovládací krúžok umožňuje presné a intuitívne používanie. Pri snímaní v režime automatického zaostrovania môžete ovládaciemu krúžku priradiť nastavenie korekcie expozície. Pri snímaní s manuálnym zaostrovaním môžete ovládací krúžok použiť na zaostrenie. Rovina zaostrenia sa posúva podľa toho, ako rýchlo alebo pomaly krúžkom otáčate, čo umožňuje precíznu kontrolu nad zaostrením.
 
 
 
 
Dynamické perspektívy. Okúzľujúce videosekvencie.
 
Zachyťte výnimočné plnoformátové video prostredníctvom optickej konštrukcie, ktorá umožňuje naplno využiť široký dynamický rozsah vášho fotoaparátu radu Z od spoločnosti Nikon. Priblížte okamihy, ktoré tvoria príbeh.
 
 
 
 
Ticho na scéne
 
Vďaka prakticky nehlučnému krokovému motoru bolo možné dosiahnuť absolútne tiché zaostrovanie. Priblíženie je rovnako nehlučné a tichým ovládacím krúžkom nastavíte clonu bez zvuku.
 
 
 
 
Nádherná plynulosť
 
Multi focusing system objektívu umožňuje výnimočne plynulé a presné zaostrovanie. Zmena uhla záberu pri zaostrovaní je minimálna, rovnako ako posun zaostrenia počas zoomovania.
 
 
 
 
Inšpirácia všade naokolo
 
V spojení s fotoaparátom Nikon radu Z, vám tento kompaktný zoom objektív dá slobodu nasledovať svoje nápady, nech vedú kamkoľvek. Každá pohyblivá časť objektívu je utesnená proti čiastočkám prachu a kvapkám vody. Fluórová vrstva aktívne odpudzuje vodu, prach a nečistoty bez negatívneho vplyvu na kvalitu snímok.