Nikon D6 telo

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 12
 

Od nekompromisných správ po medzinárodné športy, D6 je odpoveďou na požiadavky profesionálov, ktorí potrebujú dokonalú kombináciu rýchlosti a presnosti. Vďaka doteraz najvýkonnejšiemu systému automatického zaostrovania od spoločnosti Nikon a rýchlemu prenosu snímok v reálnom čase táto plnoformátová DSLR prináša neuveriteľné zábery prelomových okamihov. Bez zaváhania.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
3.7.2024
€6 599    
Kód tovaru 2925
Značka Nikon
Kategória Nikon
Záruka 2 roky
 
NENECHAJTE NIČ NA NÁHODU
 
 
 
 
Tvorte a odosielajte bez obmedzení
 

Všetky skúsenosti a plánovanie – to všetko sa spojí do jedného celku, keď fotoaparát, ktorý používate, dokáže reagovať na každú situáciu. Odolať akýmkoľvek extrémom. Vďaka novému systému AF, procesoru EXPEED 6, odolnému telu a rýchlym možnostiam pripojenia fotoaparátu vám táto digitálna jednooká zrkadlovka umožní prinášať dokonalé snímky odkiaľkoľvek. Nemôžete ovládať dianie, osvetlenie ani okolité prostredie. Ale môžete ovládať D6.

 

Spoľahlivý zaostrovací výkon
 

Ako stihnete zachytiť všetko? Špeciálny systém AF, ktorý je rýchlejší ako kedykoľvek predtým. 105 voliteľných snímačov krížového typu s 1,6× vyššou hustotou pokrytia ako má D5. Automatické zaostrenie s výberom zo skupiny polí s viacerými prispôsobiteľnými nastaveniami na bezkonkurenčné sledovanie objektu. Vylepšený systém rozpoznávania scén posúvajúci zaostrovanie objektov na novú úroveň. D6 vám ponúka viac spôsobov, ako predvídať a zachytiť akciu, ako kedykoľvek predtým.

 
 
 
Zachyťte víťaznú snímku
 

Väčší rozsah voliteľných vzorov automatického zaostrenia s výberom zo skupiny polí vám umožní optimalizovať nastavenie AF pre každú úlohu. Vyhnite sa pevným prekážkam v zornom poli, ako sú napríklad tenisové siete, a vystihnite čistejšie zábery akcie.

 

Zaostrite na oči
 

D6 je prvý fotoaparát DSLR, ktorý umožňuje prioritné zaostrovanie na oči objektu pri použití automatického zaostrenia s automatickým výberom poľa alebo trojrozmerného sledovania. Vďaka kombinácii širšieho a hustejšieho pokrytia zaostrovacími bodmi zachytíte ten odhodlaný pohľad.

 

Predvídajte akciu
 
S fotoaparátom D6 môžete definovať východiskový bod zaostrenia pri snímaní v režime automatického zaostrenia s automatickým výberom poľa. Na zaostrenie a sledovanie vášho objektu sa používajú informácie zo všetkých 105 zaostrovacích bodov: a vy sa môžete sústrediť na kompozíciu.
 

 

Zažiarte v akomkoľvek svetle
 

Sledovanie je fenomenálne presné, a to aj za najťažších svetelných podmienok, aké si viete predstaviť. Citlivosť AF až do –4,5 EV v prípade stredného zaostrovacieho bodu a –4 EV v prípade ostatných bodov vám umožňuje sledovať akciu do noci.

 

Začína to skvelým záberom
 

Ak pracujete pod tlakom času, kvalita súborov priamo z fotoaparátu je kriticky dôležitá. D6 poskytuje výnimočne čisté snímky a nový algoritmus automatického vyváženia bielej poskytuje fenomenálnu presnosť farieb a jasnejšie tóny pleti. Dynamický rozsah je výnimočný pri vysokých i nízkych hodnotách citlivosti ISO. Či už snímate v interiéri štadióna alebo vonku na svahu, víťazný záber je ten váš.

 

Zobrazenie v reálnom čase
 
Sledujte akciu v reálnom čase, aj keď fotografujete s vysokou frekvenciou snímania a dlhým objektívom. Optický hľadáčik s 0,72-násobným zväčšením a prvkami OLED poskytuje presné sledovanie objektu bez oneskorenia.
V hľadáčiku sa zobrazujú indikátory bočného aj predo-zadného náklonu.
 
 
 
 
Vyvolanie uložených nastavení
 

Nepredvídateľnosť nič neznamená, keď sa dokážete rýchlo a plynulo prispôsobiť každej situácii. Funkcia vyvolania vopred naprogramovaných nastavení teraz zahŕňa nastavenia vyváženia bielej, vzory AF a aretáciu automatického zaostrenia.

 

Praktické sloty na karty
 

Do duálnych slotov na karty CFexpress a XQD môžete súčasne nahrávať snímky vo formáte JPEG+ a JPEG. Malé alebo stredné veľké súbory JPEG môžete jednoducho priradiť do slotu pre sekundárne karty a dosiahnuť tak rýchlejší prenos snímok.

 

Rýchlejšie prenosy, zjednodušené pracovné postupy
 

S dôrazom na efektívnosť práce v teréne D6 umožňuje rýchle a jednoduché odosielanie snímok priamo na mieste. Rýchle pripojenia Wi-Fi a Bluetooth priamo vo fotoaparáte vám umožňujú odoslať najlepšie obrázky ako prvý. Okamžite. A pomocou ostrého a precízneho dotykového monitora môžete skontrolovať, vybrať a uprednostniť kľúčové snímky. Prenosové rýchlosti sú najrýchlejšie v danej kategórii a neklesajú ani počas fotografovania.

 

Bluetooth

Nahrávajte obrázky na sociálne médiá priamo z pretekárskej trate. Po pripojení cez Bluetooth môže fotoaparát prenášať obrázky do inteligentného zariadenia s nainštalovanou aplikáciou SnapBridge. Inteligentné zariadenie možno použiť aj ako jednoduché diaľkové ovládanie.

 

WI-FI

Pripojte sa k počítaču pomocou vstavaného pripojenia Wi-Fi vo fotoaparáte. Alebo použite kompatibilný bezdrôtový vysielač WT-6 na pripojenie k bezdrôtovej sieti až na vzdialenosť 200 m. WT-6 podporuje bezdrôtovú sieť LAN IEEE802.11ac a môže sa používať ako vzdialený prijímač v režime HTTP.

 

Najvyššia rýchlosť v segmente
 
Pripojte k fotoaparátu sieťový kábel a prenášajte obrázky priamo do počítača alebo na server FTP vysokou rýchlosťou. Káblové rozhranie LAN fotoaparátu podporuje štandard 1000BASE-T a dosahuje pribl. o 15 % rýchlejšiu komunikáciu ako v prípade uznávaného fotoaparátu D5.
 

 

Prispôsobte sa každému miestu
 
Displeje s vyšším rozlíšením ponúkajú lepšiu viditeľnosť a čitateľnosť. Ergonomické vylepšenia uvoľňujú priestor a zaisťujú ľahký prístup ku kľúčovým portom, a to aj pri snímaní s pripojeným bezdrôtovým vysielačom.
D6 je tiež kompatibilný s overenými zámkami Kensington, takže si pri práci s viacerými systémovými zostavami môžete zaistiť bezpečnosť svojich fotoaparátov.
 
 
 
 
Zvládnite akékoľvek prostredie
 

Od extrémnych teplôt a vlhkosti až po nárazy fotoaparátu o teleobjektív pri prenášaní výbavy. D6 si zachováva robustné telo, vďaka ktorému sa model D5 stal taký obľúbeným medzi profesionálmi. Ak snímate v situácii, kedy je fotoaparát tou poslednou vecou, o ktorú sa chcete obávať – potom sa nemusíte.

 

Systém, na ktorý sa môžete spoľahnúť
 

Ak vyrážate na miesto, kde sa tvoria správy, chcete mať istotu, že vás systém nesklame. Oddelenie Nikon Professional Services vám poskytne technické rady, opravy a dokonca aj zapožičanie vybavenia na mieste snímania alebo v servisnom stredisku. Od významných športových udalostí po veľké kultúrne okamihy.

 

Typ pamäte: XQD + CFexpress
Značka: Nikon
Bajonet objektívu: Nikon F
Rozlíšenie fotografií: 20.8
Full-frame snímač: Ano
Ochrana pred poveternostnými vplyvmi: Ano
GPS: Ano
Typ snímača: CMOS
Stabilizácia obrazu v objektíve: Ano
Veľkosť snímača: Full Frame
Rozhranie:
Citlivosť ISO: Auto, 100 - 102 400 (v rozšířeném režimu 50 - 3 280 000), možnost automatické regulace citlivosti ISO
Stabilizácia obrazu v tele: Nie
Rozlíšenie videa: 4K (3840 x 2160) 30p, 25p, 24p, FullHD (1 920 x 1 080); 60p, 50p, 30p, 25p, 24p
Počet slotov pre pam. karty: 2
Formát obrázkov: JPEG, RAW
Podpora WiFi: Ano
Formát videa: MOV, MP4
Pomer strán: 16:9, 1:1, 3:2, 4:5
Sériové snímanie (sn/s): 14
Počet ostriacich bodov: 105
Rýchlosť uzávierky: 30 - 1/8000
Expozičné režimy: P, A (Av), M, S (Tv)
Expozičné režimy: P, A (Av), M, S (Tv)
Vstavaný blesk: Nie
Vstavané Wi-fi ovládanie: Áno
Veľkosť obrazovky: 3,2"
Rozlíšenie obrazovky: 2 359 000
Výklopný/otočný displej: Nie
Dotyková obrazovka: Ano
Hľadáčik: Ano
Typ hľadáčika: Optický
Rozlíšenie hľadáčika: -
Typ fotoaparátu: Digitálne zrkadlovky DSLR
Odolná konštrukcia: Ano
Samospúšť: 2, 5, 10, 20
USB konektor: Ano
AV výstup: Nie
HDMI výstup: Ano
Vstup pre mikrofón: Ano
Odpor (ohm): Ano
Model batérie: EN-EL18c
Model nabíjačky: MH-26a
Rozmery (cm): 16,0 x 16,3 x 9,2
Hmotnosť (kg): 1.45
Farba: Čierna