SONY ALPHA A7C II + FE 28-60 MM F/4-5.6strieborný

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 11
 

Kompaktný a ľahký α7C II je full-frame fotoaparát, na ktorý seriózni tvorcovia čakali. Je vybavený špičkovou technológiou snímania pre fotografie aj filmy a je základným nástrojom na zachytenie sveta tak, ako chcete.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
3.7.2024
€2 299    
Kód tovaru 3915
Značka Sony
Kategória Sony
Záruka 3 roky
 

PRE FOTOGRAFIE, FILMY A TVORCU VO VÁS

 

Prehrávač YouTube

 
 

VEĽKÁ VÍZIA, KAMKOĽVEK IDETE

 Veľká vízia, kamkoľvek idete

 
 
Plnoformátový obrazový snímač CMOS s 33,0 1 efektívnych megapixelov
 
Nový 33,0-megapixlový 1 Exmor R™ CMOS obrazový snímač fotoaparátu α7C II poskytuje vynikajúci výkon a vynikajúcu kvalitu obrazu pre fotografie aj videozáznamy a poskytuje vysokorýchlostné čítanie, vysokú citlivosť od ISO 100 do ISO 51200 2 , nízky šum a veľmi presnú reprodukciu farieb.
 
Plnoformátový obrazový snímač CMOS s 33,0<sup>1</sup> efektívnymi megapixelmi
 
 
 
Pokročilý motor BIONZ XR™
 
Pokročilý procesor BIONZ XR poskytuje až osemkrát 3 väčší výpočtový výkon ako jeho predchodca. Minimalizuje latenciu spracovania a zároveň zvyšuje výkon spracovania videa a statických obrázkov, čím sa dosahuje prirodzené prechody, realistické farby, nízky šum, vynikajúca kvalita obrazu a rýchla odozva ponuky.
 
Pokročilý motor BIONZ XR™
 
 
 
Konzistentne presná expozícia a farba
 
α7C II využíva najnovší procesor spracovania v kombinácii s pokročilým algoritmom AE a dokáže rozpoznať oblasť pokožky tvárí a podľa toho upraviť expozíciu pre fotografie aj videozáznamy. Dosahuje konzistentné ovládanie expozície aj v náročných podmienkach snímania, keď je objekt v protisvetle, v tieni alebo priamom slnečnom svetle alebo nie je priamo otočený k fotoaparátu.
 
Konzistentne presná expozícia a farba
 
 
 
Realizujte svoju víziu s Creative Look
 
Nastavte vizuálnu náladu pomocou aplikácie Creative Look, ktorá ponúka 10 prispôsobiteľných predvolieb, aby ste mohli zachytiť svet tak, ako chcete. Buď použite predvoľby tak, ako sú, alebo upravte osem parametrov vrátane kontrastu, sýtosti a tieňov na vytvorenie zdieľateľných fotografií a filmov priamo vo fotoaparáte bez potreby postprodukčných úprav.
 
''
 
 
 
Voliteľné veľkosti a kvalita snímok RAW
 
Bezstratová kompresia obrázkov RAW poskytuje efektívnu kompresiu pre menšie veľkosti súborov bez straty kvality obrazu, čo umožňuje fotoaparátu nasnímať až 27 snímok v sériovom slede. Existujú tri veľkosti bezstratovej kompresie obrazu (S/M/L), ktoré vyhovujú každej aplikácii, a pre obrázky JPEG a HEIF je k dispozícii výber kvality obrazu Light, ktorý generuje menej údajov.
 
''
 
 
Pokročilá optická 5-osová stabilizácia obrazu
 
Vychutnajte si ešte stabilnejšie snímanie fotografií z ruky vďaka vysoko presnej jednotke stabilizácie obrazu modelu α7C II, pokročilým gyroskopickým snímačom a optimalizovaným algoritmom stabilizácie obrazu, ktoré účinne kompenzujú až 7,0 krokov 5 chvenia fotoaparátu . Kompatibilné objektívy so vstavanou stabilizáciou obrazu 6 v kombinácii s vylepšenou synchronizáciou medzi telom a objektívom uľahčujú kompozíciu aj pri teleobjektívových ohniskových vzdialenostiach, ktoré môžu inak spôsobiť veľké rozmazanie.
 
Pokročilá optická 5-osová stabilizácia obrazu
 
 

VYSOKOVÝKONNÁ TVORBA FILMOV 

Vysokovýkonná tvorba filmov
 
 
 
Technológia, ktorá oživí vašu kreatívnu víziu
 
Vychutnajte si možnosti nahrávania videozáznamov vo vysokej kvalite bez ohľadu na to, kedy a kde snímate. α7C II ponúka snímanie videosekvencií v rozlíšení 4K 60p/50p7,8 , S-Cinetone™ pre filmový vzhľad priamo z fotoaparátu a snímanie denníka pre flexibilné následné spracovanie, to všetko v pozoruhodne kompaktnom a ľahkom tele, ktoré je kompatibilné s kardanovým závesom alebo dronom. - namontovaná streľba.
 
Prehrávač YouTube
 
 
 
Vynikajúci záznam videa v rozlíšení 4K až do 60p/50p 7,8
 
α7C II ponúka snímanie videosekvencií v rozlíšení 4K 60p/50p 7,8 s úplným čítaním pixelov a bez zlučovania pixelov, pričom využíva výhody najnovšieho procesora BIONZ XR a jeho širokého dynamického rozsahu na vytváranie výnimočne plynulých snímok rýchlo sa pohybujúcich objektov. Pri nahrávaní videozáznamov v rozlíšení 4K pri 30p poskytuje prevzorkovanie full-frame 7K 4K s vylepšenou čistotou a detailmi.
 
''
 
 
 
S-Cinetone™ na jednoduché vytvorenie filmového vzhľadu
 
S využitím rovnakej vedy o farbách z vysoko uznávanej rady Cinema Line od spoločnosti Sony poskytuje S-Cinetone prirodzené stredné tóny, ktoré sú nevyhnutné pre zdravo vyzerajúce tóny pleti, plus jemné farby a nádherné odlesky.
 
''
 
 
 
Pokročilé nahrávanie filmov pre jednoduchšiu postprodukciu
 
Pri použití Long GOP alebo All-Intra kompresie 9 je k dispozícii 10-bitové nahrávanie 4:2:2 priamo vo fotoaparáte , čo umožňuje farebnú gradáciu pre plnšie a prirodzenejšie gradácie a vo všeobecnosti poskytuje väčšiu voľnosť úprav.
 
''
 
 
 
Záznam denníka pre výkonné kreatívne možnosti
 
α7C II sa môže pochváliť gama krivkou S-Log 3 , ktorá zvýrazňuje charakteristiky prechodu od tieňov po stredne sivú (18 % sivej) a dosahuje 14+ zastávok zemepisnej šírky 10 . K dispozícii sú aj nastavenia farebného gamutu S-Gamut 3 a S-Gamut3.Cine. Môžete použiť vlastnú LUT (Look Up Table) s Log gama krivkou, aby ste si mohli pozrieť, ako bude záznam vyzerať v postprodukcii, alebo dokonca pohodlne nahrať záznam s už aplikovaným PP LUT.
 
''
 
 
 
Stabilizácia obrazu Active Mode 11 podporuje snímanie videosekvencií z ruky
 
Aktívny režim poskytuje vylepšenú stabilizáciu obrazu pri snímaní z ruky. Precízna jednotka stabilizácie obrazu, pokročilé gyroskopické snímače a optimalizovaný algoritmus stabilizácie obrazu spolupracujú na mimoriadne plynulom a stabilnom videozázname. Okrem tejto vnútornej stabilizácie sa kompatibilné objektívy s vlastnou vstavanou stabilizáciou obrazu 12 koordinujú s telom fotoaparátu pre vysoko efektívne ovládanie, čo umožňuje snímanie teleobjektívom z ruky s väčšou čistotou.
 
Aktívny režim stabilizácie obrazu<sup>11</sup> podporuje snímanie videozáznamov z ruky
 
 
 
 
Zamerajte sa na sledovanie v reálnom čase
 
Vyberte objekt a nechajte sledovanie v reálnom čase, aby to urobilo za vás – fotoaparát automaticky rozpozná a sleduje objekt, pričom zaostrí s vysokou úrovňou presnosti.
 
''
 
 
 
Kompenzácia dýchania pre konzistentný uhol pohľadu 
 
So zapnutou funkciou kompenzácie dýchania α7C II využíva originálnu technológiu Clear Image Zoom od Sony na potlačenie dýchania pri zaostrení, čo vám umožňuje snímať filmy so stabilnejším obrazom. Metadáta dýchania je možné použiť aj s pokročilými možnosťami kompenzácie dýchania najnovšieho softvéru Catalyst Browse/Prepare Plugin počas postprodukcie.
 
''
 
 
 

INTELIGENTNEJŠIE A RÝCHLEJŠIE AF

Inteligentnejšie a rýchlejšie AF
 
 
 
Procesná jednotka AI pre pokročilé rozpoznávanie predmetov
 
α7C II je vybavený procesorovou jednotkou AI špeciálne určenou na spracovanie značného množstva údajov, čo umožňuje presnejšie rozpoznanie predmetov a rozpoznanie širšej škály typov predmetov.
 
Procesná jednotka AI pre pokročilé rozpoznávanie predmetov
 
 
 
Odhad ľudskej pozície pre presné rozpoznanie objektu
 
Vďaka svojej inovatívnej procesorovej jednotke AI dokáže α7C II presne rozpoznať ľudský pohyb a dosiahnuť výrazné zlepšenie v rozpoznávaní ľudského oka. Jeho technológia odhadu ľudskej pozície využíva model založený na kostre, ktorý mu umožňuje s vysokou presnosťou rozpoznať nielen oči, ale aj polohu tela a hlavy, takže môže dokonca zachytiť a sledovať objekt, ktorý je otočený smerom od fotoaparátu alebo s čiastočne zastretou tvárou.
 
Odhad ľudskej pozície pre presné rozpoznanie objektu
 
 
 
Spoľahlivé rozpoznávanie širšieho spektra predmetov
 
α7C II obsahuje výkonnú procesorovú jednotku AI, ktorá dokáže rozpoznať ľudí, zvieratá, vtáky, hmyz, autá/vlaky a lietadlá. Rozpoznávanie zvierat teraz okrem očí a hláv psov, mačiek a zvierat s podobnými vlastnosťami rozpoznáva aj oči niektorých pasúcich sa a malých zvierat. Dokonca dokáže rozpoznať tieto zvieratá, keď sú ich oči zakryté. Kamera tiež prichádza s rozpoznávaním vtákov, čo jej umožňuje presne určiť oči rôznych typov vtákov, ako aj rozpoznať hlavy a telá vtákov.
 
Spoľahlivé rozpoznávanie širšieho spektra predmetov
 
 
 
Húževnaté sledovanie v reálnom čase 
 
α7C II sa môže pochváliť výrazne vylepšeným rozpoznávaním objektov na základe AI, ktoré ponúka vyššiu spoľahlivosť sledovania v širšom rozsahu situácií pri snímaní. Zadajte objekt a stlačte tlačidlo spúšte do polovice, aby fotoaparát začal sledovať a vy sa môžete sústrediť na kompozíciu a kompozíciu.
 
''
 
 
 
Automatické rámovanie pre filmy založené na AI 
 
Pomocou technológie rozpoznávania objektov založenej na AI funkcia Auto Framing automaticky oreže, aby sa dosiahla optimálna kompozícia pri snímaní videozáznamov. Aj keď je fotoaparát namontovaný na statíve, rámovanie sa neustále upravuje tak, aby zaznamenaný záznam vyzeral, ako keby objekt sledoval operátor fotoaparátu. Presné sledovanie je možné aj vtedy, keď je fotoaparát ovládaný na diaľku prostredníctvom aplikácie Creators' App na smartfóne.
 
''
 
 
 
 

NAVRHNUTÝ PRE JEDNODUCHÉ POUŽITIE

 Navrhnuté pre jednoduché použitie

 
 
 
Elektronický hľadáčik s vysokou hustotou bodov pre jasné zobrazenie
 
Elektronický hľadáčik XGA OLED s 2,36 miliónmi bodov (približne) s 0,70-násobným zväčšením poskytuje vysoké rozlíšenie a kontrast pre jasné a čisté zobrazenie aj pri jasnom slnečnom svetle. Snímkovú frekvenciu hľadáčika je možné nastaviť na [Vysoká] (120 sn./s), čo je dvojnásobok bežnej snímkovej frekvencie, aby bol obraz v hľadáčiku plynulý s minimálnym rozmazaním pohybu pri sledovaní a snímaní pohybujúcich sa objektov.
 
''
 
 
 
Intuitívne dotykové ovládacie menu
 
Jednoduchým potiahnutím z ľavého alebo pravého okraja obrazovky snímania zobrazíte dotykové ikony, ktoré umožňujú rýchle zmeny režimu snímania a ďalšie. Teraz môžete dlho stlačiť položky ponuky, aby ste ich zaregistrovali do My Menu, aby ste k nim mali podľa potreby rýchly prístup, vďaka čomu je fotoaparát ešte ľahšie prispôsobiteľný.
 
''
 
 
 

ŠIROKÁ KONEKTIVITA

Široká konektivita

 
  
Stabilná konektivita smartfónu
 
Stabilita pripojenia pri prenose snímok z fotoaparátu do mobilnej aplikácie Creators' App na smartfóne sa výrazne zlepšila. Prenosy pokračujú na pozadí, aj keď sa displej smartfónu uspí alebo sa spustí iná aplikácia. Pracovný postup od snímania po zdieľanie sa celkovo výrazne zlepšil.
 
''
 
 
 
Streamujte živý obsah najvyššej kvality
 
Po pripojení k osobnému počítaču alebo smartfónu 22 cez USB môže α7C II fungovať ako 4K (2160) webová kamera. Objektívy s veľkou clonou, úzku hĺbku ostrosti a bokeh možno použiť na vytváranie pôsobivých snímok a pokročilé funkcie automatického zaostrovania, ako je napríklad automatické zaostrovanie na oči, podporujú online stretnutia a opúšťajú streamované udalosti.
 
''
 
Podporované jazyky:
Angličtina, Francúzština, Španielčina, Portugalčina, Tradičná čínština, Zjednodušená čínština, Indonézština, Kórejčina
 
 

OBJEKTÍV SONY FE 28-60 MM F/4-5.6

 sony 28-60

 

 
 
Najmenší a najľahší transfokačný objektív formátu Full Frame na svete
 

Objektív FE 28 – 60 mm F4 – 5,6 kombinuje kvalitu obrazu formátu Full Frame, prvotriednu kompaktnosť a ľahkosť (167 g, 5,9 unce), pričom využíva mechanický dizajn vrátane zasúvacej štruktúry a tri asférické prvky. Je ideálny pre kompaktné telá s objímkou E-mount, vhodný na každodenné zábery, cestovanie aj vlogovanie a ponúka jednoduché používanie, prenosnosť a vysokú kvalitu obrazu.

Ukážkový obrázok

 
 
Rozlíšenie po celej ploche
 
Objektív FE 28 – 60 mm F4 – 5,6 má tri asférické prvky a ponúka optický výkon a rozlíšenie po celej ploche na snímanie vo formáte Full Frame. Presný tvar týchto prvkov potláča rozličné skreslenia a aberácie obrazu. 
 
Ukážkový obrázok
 
 
 
Ideálna ohnisková vzdialenosť a možnosť snímania zblízka
 

Zachyťte širokú škálu objektov s flexibilným rozsahom zaostrenia. Pri minimálnej zaostrovacej vzdialenosti 0,3 m (telefotograficky 0,45 m) získate kvalitné zábery zblízka jedla a kvetov. Kompaktný dizajn je ideálnym na snímania všetkého od objektov na stole po vlogovanie, pričom ponúka kvalitu Full Frame.

Ukážkový obrázok

 
 
Lineárny motorček zaisťuje maximálny výkon AF najnovších fotoaparátov Full Frame
 
Lineárny motorček Sony umožňuje rýchle a presné zaostrenie a tiché filmovanie aj fotografovanie. V kombinácii s najnovšími fotoaparátmi formátu Full Frame môžete pomocou sledovania a automatického zaostrovania na oči v reálnom čase zaostriť aj na rýchlo sa pohybujúce objekty.
 
Ukážkový obrázok

 

 
Dizajn odolný proti prachu a vlhkosti
 

Kompaktný a ľahký dizajn odolný proti prachu a vlhkosti poskytuje istotu, spoľahlivosť a jednoduché používanie pri snímaní v rozličným prostrediach.

Ilustrácia popisujúca dizajn odolný proti prachu a vlhkosti