SIGMA 14-24mm f/2.8 DG DN ART Sony E

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 10
 

Vynikajúci ultraširokouhlý objektív s mimimalizáciou skreslenia a výnimočnou svetlosťou v celom rozsahu zoomu poskytuje špičkovú kvalitu obrazu krajiny, architektúry a astrografie pri akejkoľvek ohniskovej vzdialenosti a snímacej vzdialenosti.

Sony Wins Multiple EISA Awards - Sony Addict

 

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€1 399    
Kód tovaru 2307
Značka Sigma
Kategória pre Sony
Záruka 4 roky
 

DEFINITÍVNY OBJEKTÍV PRE ASTROFOTOGRAFIU

 

 
 
 
 
 
Jedinečná technológia povrchovej úpravy SIGMA Nano Porous Coating
 

Super viacvrstvový náter je kombinovaný s jedinečnou technológiou náteru SIGMA „NPC (Nano Porous Coating)“. Objektív bol navrhnutý tak, aby bol menej náchylný na silné dopadajúce svetlo, ako je protisvetlo.
„NPC (Nano Porous Coating)“ obsahuje porézny oxid kremičitý ako náterový materiál. Pórovitá vrstva oxidu kremičitého má otvory veľkosti nano so vzduchom vo vnútri. Diery tejto veľkosti umožňujú veľké zníženie indexu lomu, čo umožňuje zníženie odrazivosti viac ako bežné antireflexné povlaky. Výsledkom je, že odrazené svetlo spôsobujúce záblesky a duchov sa výrazne zníži, čím sa dosiahne čistá kvalita obrazu.

 

Podstatné funkcie umožňujú užívateľom dôveru aj v náročných prostrediach
 

Začlenenie krokového motora umožňuje vysokorýchlostný a tichý pohon AF. Snímanie je pohodlné aj pri cieľovom AF, ako je automatické zaostrovanie s detekciou tváre/očí, a počas snímania videa. Tlačidlo AFL , ktorému možno priradiť rôzne funkcie, rozširuje rozsah operácií dostupných na objektíve. Objektív má navyše štruktúru odolnú voči prachu a striekajúcej vode spolu s vodou a olejom odpudzujúcim povrchom na prednej strane objektívu, čo ďalej podporuje snímanie v rôznych prostrediach.

008 Sigma 14 24mm f 2 8 DN Art Sony FE full frame mirrorless ultra wide lens

 

Zadný držiak filtra ako štandardné príslušenstvo
 

Objektív je dodávaný so zadným držiakom filtra vybaveným zámkom proti pádu na pripevnenie hárkových zadných filtrov na snímanie hviezdnej oblohy.

Sigma 14 24mm f 2 8 DG DN Art Full Frame Mirrorless Sony FE Ultra Wide Lens review 12

 

Navrhnutý tak, aby minimalizoval odlesky a závoje

Od raného štádia procesu návrhu šošoviek sa odlesky a duchovia merali, aby sa vytvoril optický dizajn odolný voči silným zdrojom dopadajúceho svetla, ako je protisvetlo. SIGMA Super Multi-Layer Coating redukuje odlesky a závoje, aby pomohla fotografom vytvárať ostré a vysoko kontrastné snímky aj v protisvetle.
 

 

Zaoblená membrána
 

11-lamelová zaoblená membrána vytvára atraktívne rozostrenie v rozostrených oblastiach obrazu.

002 Sigma 14 24mm f 2 8 DN Art Sony FE full frame mirrorless ultra wide lens

 
 
Kompatibilné s korekciou aberácie objektívu
 

Táto funkcia, ktorá sa zhoduje s optickými charakteristikami objektívu, vykonáva vo fotoaparáte korekcie periférneho osvetlenia, chromatických aberácií, skreslenia a ďalších, aby sa ďalej zlepšila kvalita obrazu.

 

Vysoko presný, odolný mosadzný bajonetový držiak
 

Mosadzný držiak kombinuje vysokú presnosť s robustnou konštrukciou. Jeho upravené povrchy a zvýšená pevnosť prispievajú k výnimočnej odolnosti šošovky.

14-24mm F2,8 DG DN | Art

 

typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 14-24 mm
svetelnosť f/2.8 (min f/22)
priemer filtra -
počet lamiel clony 11
konštrukcia-prvky / skupiny 18 / 13
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 28cm
slnečná clona áno
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery 96.4 x 135.1 mm
hmotnosť 1150 g