Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VXD Sony FE

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 13
 

Rýchly teleobjektív so zoomom pre plnoformátové zrkadlovky Sony. Jeho najvýraznejšou vlastnosťou je vysoká kvalita obrazu s trvalo vysokou clonou F/2,8 a praktický kryt. S dĺžkou len 149 mm (pri 70 mm) a hmotnosťou iba 810 g je to najľahší a najkompaktnejší objektív vo svojej triede. Niekoľko špeciálnych optických skiel zaisťuje vynikajúci zobrazovací výkon od stredu k okrajom obrazu. Automatické zaostrovanie prebieha pomocou automatického zaostrovania VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive), novo vyvinutého spoločnosťou TAMRON. Krátka zaostrovacia vzdialenosť 0,85 m otvára užívateľovi nové možnosti fotografického vyjadrenia. Zvláštnosťou 70-180 mm F/2,8 je jeho schopnosť zaostriť na objekt na 70 mm s manuálnym zaostrovaním už od 0,27 m. S týmto ľahkým teleobjektívom so zoomom sa môžete priblížiť k objektu v akejkoľvek situácii – a odmeniť sa dokonalým záberom!

Sony Wins Multiple EISA Awards - Sony Addict

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
3.7.2024
€899    
Kód tovaru 3129
Značka Tamron
Kategória pre Sony
Záruka 5 rokov
 

8 NÁSOBNÝ VÍŤAZ


 

Nízka hmotnosť a jednoduché použitie – s týmto telezoomom budete s radosťou fotiť

70-180 mm F / 2,8 Di III VXD (model A056) je rýchly štandardný teleobjektív so zoomom vyvinutý pre bezzrkadlové plnoformátové fotoaparáty od Sony. Jeho najvýraznejšou vlastnosťou je vysoká kvalita obrazu s trvalo vysokou otvorenou clonou F / 2,8, ako aj praktický kryt. S dĺžkou iba 149 mm (pri 70 mm) a hmotnosťou iba 810 g je to najľahší a najkompaktnejší objektív vo svojej triede1. Niekoľko špeciálnych optických skiel zaisťuje vynikajúci zobrazovací výkon od stredu k okrajom obrazu. Automatické zaostrovanie prebieha pomocou automatického zaostrovania VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive), novo vyvinutého spoločnosťou Tamron. Krátka zaostrovacia vzdialenosť 0,85 m otvára užívateľovi nové možnosti fotografického vyjadrenia. Zvláštnosťou 70-180 mm F / 2,8 je jeho schopnosť zaostriť objekt na 70 mm s manuálnym zaostrovaním z krátkej vzdialenosti len 0,27 m2. S týmto ľahkým teleobjektívom so zoomom sa môžete k motívu priblížiť v každej situácii – a odmeniť sa dokonalým záberom!

Tamron 70-180mm F/2.8 Di III VXD For Sony E-Mount Officially Announced

 
 
 

Perfektná optika

Optická dráha využíva 19 prvkov v 14 skupinách, vrátane 5 LD (nízky rozptyl), 1 XLD (ultra-nízky rozptyl) šošoviek, 2 hybridných asférických prvkov a 1 GM (Glass Molded Aspherical) asférickej šošovky. Pokročilá konštrukcia zaručuje dokonalú ostrosť v celom ráme pri zachovaní ultra kompaktných rozmerov a nízkej hmotnosti objektívu.

 

Zábery proti svetlu

Najnovšia generácia viacvrstvových vrstiev BBAR-G2 (Broad-Band Anti-Reflection Generation 2) koriguje nežiadúce odrazy bezprecedentným spôsobom a zároveň pomáha optike reprodukovať tie najjemnejšie detaily s dokonalou čistotou a vynikajúcim kontrastom.

Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VXD - Sony FE

 

Lineárny motor VXD

Ďalšou výhodou objektívu je mimoriadne presný a tichý AF systém. Systém automatického ostrenia je založený na lineárnom motore VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive). Dva pohyblivé moduly VXD riadené elektronickými impulzmi zaručujú rýchle a presné zaostrenie bez ohľadu na vzdialenosť od fotografovaného objektu. Nový motor tiež zaručuje lepšie ostrenie rýchlo sa pohybujúcich objektov, napríklad pri športovej fotografii. Systém VXD je prakticky tichý, takže ho možno použiť v situáciách vyžadujúcich absolútne ticho.

 

Prirodzený bokeh

Zaoblená clona s 9 lamelami ovplyvňuje mimoriadne prirodzenú živosť obrazu a príjemnú pre oči reprodukciu prvkov mimo rovinu zaostrenia.

Tamron 70-180 mm f/2.8 Di III VXD

 

Mimoriadne odolný

Tamron 70-180mm f / 2.8 Di III VXD je pevná konštrukcia vyznačujúca sa zvýšenou odolnosťou voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Vnútorné zaostrovanie a početné gumové tesnenia zabraňujú prenikaniu vlhkosti a prachu. Predná šošovka má navyše špeciálnu fluórovú vrstvu, ktorá znižuje usadzovanie dažďa, mastnoty a kvapiek prachu a výrazne uľahčuje čistenie.

 

Tamron 70-180mm F/2.8 Di III VXD baj. Sony FE - PRO.Laika

typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 70 - 180 mm
svetelnosť f / 2,8
priemer filtra 67 cm
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 19 / 14
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 27 cm
slnečná clona áno
rozmery 81 x 149 mm
hmotnosť 810 g
Kompatibilita Sony E