Tamron 70-180 mm f/2.8 Di III VC VXD G2 Sony E-mount

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 11
 

70-180 mm F/2,8 Di III VC VXD G2 (model A065) je „G2“ nástupcom druhej generácie 70-180 mm F/2,8 Di III VXD (model A056), objektívu, ktorý získal na trhu ohromujúci ohlas. a užili si ho používatelia na celom svete. Nový model si zachováva svoju rýchlu clonu F2,8, pričom je novo vybavený patentovanou VC (Vibration Compensation) spoločnosti TAMRON a ponúka výrazne vylepšené možnosti snímania zblízka. Aj s týmito novými funkciami je objektív vo svojej triede najmenšou veľkosťou a najnižšou hmotnosťou na svete (dĺžka 156,5 mm na konci so širokouhlým koncom 70 mm) a váži iba 855 g v dôsledku jeho ohniskovej vzdialenosti 180 mm, ktorá minimalizuje veľkosť. tele end oproti objemnejším 70-200 mm objektívom. Okrem toho, že ponúka najvyššiu úroveň mobility, optický dizajn bol úplne prepracovaný z modelu 1. generácie, aby sa ešte viac vylepšil jeho výnimočný optický výkon. S objektívom 70-180 mm F2.8 G2 posunul TAMRON možnosti vykresľovania aj miniaturizáciu na hranice možností. Tieto vylepšenia umocňujú radosť zo zachytenia sveta okolo Vás.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€1 299    
Kód tovaru 3882
Značka Tamron
Kategória pre Sony
Záruka 5 rokov
 

ROZŠÍRTE SVOJU KREATIVITU S GENERÁCIOU 2

 
 
Rýchle a presné automatické zaostrovanie a vylepšený výkon sledovania plus mechanizmus VC
 

Pohon automatického zaostrovania naďalej využíva mechanizmus zaostrovania s lineárnym motorom VXD4, ktorý kombinuje špičkovú rýchlosť a presnosť pre rýchle a presné zaostrovanie. Presné výpočty používané na aktualizáciu 50-400 mm F4.5-6.3 (A067) a 150-500 mm F5-6.7 (A057) boli prepracované, aby sa zlepšilo sledovanie pohybujúcich sa objektov, vďaka čomu nikdy nezmeškáte akciu, či už ide o fotografovanie alebo video. . Okrem toho je 70-180 mm F2.8 G2 vybavený mechanizmom VC5 spoločnosti TAMRON. Tým sa potláča chvenie fotoaparátu, ku ktorému zvyčajne dochádza pri snímaní s teleobjektívom, pri zaostrovaní na blízko alebo pri slabom osvetlení, aby boli výsledky ostrejšie.

Rýchle a presné automatické zaostrovanie a vylepšený výkon sledovania plus mechanizmus VC

 

MOD 0,3 m otvára nové možnosti
 
Snímanie na blízko, čo bolo možné len s manuálnym zaostrovaním pri modeli 1. generácie, je teraz možné s automatickým zaostrovaním s 70-180mm F2.8 G2. TAMRONu sa podarilo znížiť MOD na 0,3 m pri 70 mm. Pri 70 mm je pracovná vzdialenosť 12 cm a maximálny pomer zväčšenia je 1:2,6. Rozširujú sa tak možnosti vyjadrenia s jediným objektívom.
 

MOD 0,3 m otvára nové možnosti

 

Kompatibilný so softvérom TAMRON Lens Utility™
 
Objektív 70-180 mm F2.8 G2 je kompatibilný so softvérom TAMRON Lens Utility vyvinutým spoločnosťou TAMRON. Nástroj TAMRON Lens Utility umožňuje používateľom meniť nastavenia objektívu, priraďovať funkcie tela fotoaparátu a aktualizovať firmvér v prípade potreby. Používatelia si môžu prispôsobiť funkcie pre rôzne štýly snímania pri fotografovaní a vo videu, aby bol zážitok z fotografovania prispôsobenejší a plnohodnotnejší.
 

 

Systém vnútorného zaostrovania (IF).

Vnútorné zaostrovanie – Vnútorné zaostrovanie zabraňuje vysúvanie a otáčanie tubusu počas zaostrovania. S objektívom sa ľahšie manipuluje a je vhodný na použitie s polarizačnými alebo gradačnými filtrami.

FLR

Fluórový náter – Fluórový náter chráni prednú šošovku pred znečistením. Zabraňuje tomu, aby sa kvapky oleja a vody prilepili na povrch. Odtlačky prstov a nečistoty sa ľahšie odstraňujú.

PÁN

Konštrukcia odolná voči vlhkosti – Objektív je odolný voči striekajúcej vode. Všetky kritické oblasti majú špeciálne tesnenia. Objektívy s touto funkciou sú ideálne na vonkajšie použitie v nepriaznivom počasí.

Mechanizmus uzamknutia zoomu (ZL).

Zoom Lock – Mechanizmus ZL zabraňuje nechcenému vysunutiu tubusu pri preprave. Zámok, ktorý sa aktivuje spínačom, chráni šošovku pred poškodením a zároveň zaručuje, že je rýchlo pripravená na použitie.

XLD (Extra Low Dispersion) sklo

Extra-nízka disperzia – prvky XLD majú obzvlášť nízky index farebnej disperzie. Redukujú chromatické aberácie, ktoré sa prejavujú ako farebné pruhy na kontrastných okrajoch, a znižujú ostrosť obrazu.

Automatické zaostrovanie VXD

Voice-Coil Extreme-Torque Drive – Autofokus VXD zaručuje rýchle a presné zaostrenie na blízke aj vzdialené objekty. Tichý zaostrovací motor reaguje bleskovou rýchlosťou a je vhodný najmä na snímky pohybujúcich sa objektov.

LD (nízka disperzia)

Nízka disperzia – LD prvky majú obzvlášť nízky index farebnej disperzie. Redukujú chromatické aberácie, ktoré sa prejavujú ako farebné pruhy na kontrastných okrajoch, a znižujú ostrosť obrazu.

VC (kompenzácia vibrácií)

Kompenzácia vibrácií – Stabilizácia obrazu vyvinutá spoločnosťou Tamron, ktorá kompenzuje nechcený pohyb kamery pre ostrejší obraz. Vďaka stabilizátoru obrazu VC sú rýchlosti uzávierky až o 5 EV nižšie.

TAMRON Lens Utility

Nový softvér TAMRON Lens Utility sme vyvinuli na konfiguráciu našich vlastných šošoviek TAMRON. Po nainštalovaní programu do počítača je možné k počítaču pripojiť kompatibilné objektívy pomocou prepojovacieho kábla a prispôsobiť tak rôzne funkcie objektívu alebo aktualizovať firmvér objektívu.

BBAR G2

Širokopásmová antireflexná vrstva – Viacvrstvová vrstva BBAR zaisťuje brilantný obraz s prirodzenými farbami. Znižuje odraz svetelných lúčov dopadajúcich na povrch objektívu. Pokročilejší náter BBAR G2 sa používa od roku 2019.

 

Uhol pohľadu (uhlopriečka) 34°21'-13°42' (pre full-frame bezzrkadlový formát)
Optická konštrukcia 20 prvkov v 15 skupinách
Minimálna vzdialenosť objektu 0,3 m (11,8 palca) (WIDE) / 0,85 m (33,5 palca) (TELE)
Maximálny pomer zväčšenia 1:2,6 (WIDE) / 1:4,7 (TELE)
Veľkosť filtra Φ67 mm
Maximálny priemer Φ83 mm
Dĺžka  156,5 mm 
Hmotnosť 855 g 
Čepele clony 9 (kruhová membrána)
Minimálna clona F22
Štandardné príslušenstvo Slnečná clona v tvare kvetu, krytky objektívu