Tamron 28-75mm f/2.8 Di III VXD G2 Sony E-mount

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 15
 

Rýchly štandardný zoom objektív pre full-frame bezzrkadlové systémové fotoaparáty od Sony a nástupca populárneho 28-75mm F/2.8 Di III RXD (model A036). Vysoká rozlišovacia schopnosť a vynikajúca kvalita obrazu patria medzi jeho najdôležitejšie inovácie. Nový objektív má revidovaný optický systém, ale je podobne kompaktný ako predchádzajúci model. Optická konštrukcia obsahuje LD (Low Dispersion) a GM (Glass Molded Aspherical) prvky šošovky na minimalizáciu aberácií. Zobrazovací výkon je veľmi vysoký pri každej ohniskovej vzdialenosti a po celej ploche snímky. Keď je clona otvorená, je vidieť krásny bokeh efekt. Vďaka týmto a mnohým ďalším inováciám je 28-75 mm F/2,8 G2 prvou voľbou pre tých, ktorí chcú maximalizovať svoju kreativitu.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
25.4.2024
€799    
Kód tovaru 3653
Značka Tamron
Kategória pre Sony
Záruka 5 rokov
 

VEĽKOLEPÝ OPTICKÝ VÝKON NA INŠPIRÁCIU KREATIVITY

 
Či už je búrka, slnko alebo sneh – nový objektív TAMRON 28-75 mm G2 zaujme za každého počasia vysokým rozlíšením a kompaktným dizajnom.
Za všetkých poveternostných podmienok sa TAMRON 28-75 mm G2 vyznačuje vynikajúcim systémom automatického zaostrovania pre optimálnu presnosť a maximálnu rýchlosť.
 
 
 
 
 
Dosiahnite vysokú kvalitu obrazu a rozlíšenie pri zachovaní kompaktného a ľahkého dizajnu

Zlepšenie optického výkonu prvej generácie A036, ktorý už mal povesť vynikajúceho zobrazovacieho výkonu, nebolo ľahké. Spoločnosť TAMRON úplne prepracovala optickú konštrukciu 28-75 mm F/2,8 G2, čím umožnila pôsobivý nárast výkonu, ktorý si nový objektív s rýchlym zoomom v tejto triede zaslúži.
28-75 mm F2.8 G2 si zachováva rovnako ľahký a kompaktný dizajn ako jeho predchodca a poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu od rohu k rohu v celom rozsahu zoomu.
 
Erzielung einer hohen Bildqualität und eines hohen Auflösungsvermögens unter Beibehaltung eines kompakten, leichten Designs
 
 
 
Limit zblízka 18 cm v širokouhlom rozsahu s maximálnym faktorom zväčšenia 1:2,7

Minimálna zaostrovacia vzdialenosť (MOD) 19 cm v širokouhlom rozsahu a maximálne zväčšenie 1:2,9, ktoré bolo dosiahnuté pri modeli A036 prvej generácie, boli našimi zákazníkmi veľmi dobre prijaté. To umožňuje zábery zblízka, ktoré zdôrazňujú jedinečnú perspektívu širokouhlých objektívov. 28-75 mm F/2,8 G2 teraz dosahuje MOD 18 cm v širokouhlom rozsahu, t.j. o 1 cm bližšie ako model A036, s maximálnym zväčšením 1:2,7. To umožňuje používateľovi dostať sa pri makro záberoch ešte bližšie k objektu. Zábery zblízka vyzerajú ešte pôsobivejšie.
 
Naheinstellgrenze von 18 cm im Weitwinkelbereich mit einem max. Vergrößerungsfaktor von 1:2.7
 
 
 
Odolné voči poškriabaniu a odtlačkom prstov plus vylepšená použiteľnosť a textúra

Úplne nový 28-75 mm F/2,8 G2 má nový svieži dizajn. Niektoré vnútorné časti prstenca zoomu a zaostrovacieho prstenca boli vylepšené, vďaka čomu sa celkovo objektív ľahšie ovláda. Obvod tubusu objektívu bol zoštíhlený, aby objektív získal tvarovaný profil, ktorý uľahčuje manipuláciu. To vytvára pohodlný tvar, ktorý dobre a prirodzene padne do ruky. Vonkajšie puzdro je teraz lesklé čierne, oveľa lesklejšie ako predchádzajúce modely. Vďaka vylepšenej odolnosti voči oderu je tubus objektívu odolnejší voči škrabancom a odtlačkom prstov.
 
Resistent gegen Kratzer und Fingerabdrücke plus verbesserte Bedienbarkeit und Textur
 
 
 
 
Dvakrát rýchlejšie automatické zaostrovanie s lineárnym motorom VXD pre optimálnu rýchlosť a maximálnu presnosť

Systém automatického zaostrovania je vybavený lineárnym motorom VXD. Rýchlosť automatického zaostrovania je približne dvojnásobná oproti prvej generácii modelu A036. Vďaka spoľahlivému a rýchlemu zaostrovaniu od maximálnej vzdialenosti až po nekonečno a mimoriadne dobrému sledovaniu zaostrenia ste vybavení aj na dôležité momenty pri fotografovaní rýchlo sa pohybujúcich objektov.
 
Doppelt so schnell: Autofokus mit VXD-Linearmotor für optimale Geschwindigkeit und höchste Präzision
 
 
 
Patentovaný softvérový nástroj TAMRON Lens Utility™ na prispôsobenie objektívu a aktualizácie firmvéru

Objektív 28-75 mm F/2,8 G2 je kompatibilný s novým objektívom TAMRON Lens Utility, ktorý vyvinul samotný TAMRON. Nástroj TAMRON Lens Utility možno ovládať z počítača pripojením objektívu ku konektorovému portu pomocou kábla USB-C. Používateľ si môže prispôsobiť funkcie a aktualizovať firmvér cez objektív. Osobné prispôsobenie ponúka flexibilné možnosti nahrávania, ktoré je možné prispôsobiť príslušnej nahrávacej situácii, bez ohľadu na to, či ide o fotografie alebo videozáznamy.
 
Objektív Sony E Tamron 28-75 mm F/2,8 Di III VXD G2
 
 
 
typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 28-75mm
svetelnosť F/2.8
priemer filtra 67 mm
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 17 /15
zaostrovanie AF, MF
min. zaost. vzdialenosť 18 / 38 cm
slnečná clona áno
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery 75,8 x 117,6 mm
hmotnosť 540 g
Kompatibilita pre Sony E