TAMRON 17-70mm f/2.8 Di III-A VC RXD Sony E-mount

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 13
 

Ostrý, tichý a malý objektív s rozsahom ohniskových vzdialeností 17 – 70 mm (25,5 – 105 mm ekvivalent full-frame) je prvý so štandardným zoomom 17 – 70 mm F2,8 na svete s pomerom priblíženia 4,1x pre fotoaparáty APS-C. Objektív bol vytvorený s cieľom dosiahnuť široký rozsah zoomu a vynikajúcu kvalitu obrazu. Je navrhnutý špeciálne pre použitie s APS-C bezzrkadlovými fotoaparátmi, je ľahký a kompaktný, dokonca aj so stabilizáciou obrazu VC a množstvom ďalších užívateľsky príjemných funkcií.
Vo vašom každodennom živote a na cestách do vzdialených miest tento objektív zachytí všetko vzrušenie a objavy s tými najjemnejšími možnými detailmi.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
3.7.2024
€659    
Kód tovaru 3795
Značka Tamron
Kategória pre Sony
Záruka 5 rokov
 

ROZŠÍRTE SVOJE FOTOGRAFICKÉ ZÁŽITKY

 

 
 
 
Ohnisková vzdialenosť 17-70 mm pre snímanie v širokom spektre situácií
 
Tento všestranný objektív so zoomom vám umožní vychutnať si fotografovanie v mnohých žánroch, od širokouhlých scén až po momentky s teleobjektívom. S rozsahom ohniskových vzdialeností od 17 mm do 70 mm (ekvivalent full-frame 25,5 – 105 mm) ide o prvý objektív na svete s rýchlou clonou F2,8 so štandardným zoomom pre bezzrkadlové fotoaparáty APS-C, ktorý dosahuje pomer zoomu 4,1x. Je ideálny pre rôzne scenáre, od portrétov a ulíc až po krajinky a dokonca aj detailné zábery.
 

 

 
 
Rýchla clona F2,8 v celom rozsahu zoomu 
 
17-70 mm F2,8 si zachováva svoju rýchlu maximálnu clonu F2,8 v celom rozsahu zoomu (na rozdiel od objektívov s premenlivou clonou, kde sa maximálna clona mení s približovaním). Vďaka F2,8 a vysokému optickému výkonu vám 17-70 mm F2,8 umožní zachytiť vaše objekty s jasnými detailmi od širokouhlého až po teleobjektív. Tri hlavné výhody rýchlej clony F2,8 sú: A) schopnosť úspešne snímať pri nižších úrovniach osvetlenia, B) krásny a zasnený bokeh a C) lepšia kontrola hĺbky ostrosti, ktorá je užitočná najmä pri zámernom obmedzovaní hĺbky. -of-field na zlepšenie portrétov rozmazaním oblasti za hlavným objektom. Štrukturálne obsahuje optický vzorec 16 prvkov v 12 skupinách. Bol vytvorený v snahe o vynikajúci optický výkon s využitím efektívneho rozdelenia dvoch GM (Glass Molded Aspherical) prvkov šošovky a jedného asférického hybridného prvku šošovky. Optická konštrukcia zaisťuje vysoké rozlíšenie a vysoký kontrast nielen v strede obrazu, ale aj v rohoch a na okrajoch.
 
 
 
 
Váš kľúč k nádhernému a brilantnému natáčaniu videa

17-70 mm F2,8 je štandardný objektív so zoomom, ktorý je ideálny nielen na fotografovanie, ale aj na natáčanie videa. 17-70mm F2.8 má minimálne zaostrenie dýchania, čo je nežiaduci jav, pri ktorom sa pri natáčaní videa mení uhol záberu v závislosti od zaostrovacej vzdialenosti. Tým, že pôsobí proti zaostrenému dýchaniu, 17-70 mm F2,8 umožňuje používateľom vyjadrovať ich kreatívne zámery v plnej miere. Okrem toho tichý motor pohonu RXD AF a mechanizmus stabilizácie obrazu VC uľahčujú snímanie videa z ruky.
 

 

 
Stabilné fotografovanie a natáčanie videa

Objektív 17-70 mm F2,8 využíva vysoko uznávaný systém stabilizácie obrazu VC spoločnosti TAMRON na maximalizáciu prirodzeného optického výkonu objektívu. Znižuje zhoršenie kvality obrazu spôsobené nepatrným chvením fotoaparátu, ku ktorému môže dôjsť pri snímaní z ruky pri nízkych rýchlostiach uzávierky pri slabom osvetlení v interiéri alebo za súmraku. Pri snímaní videa stabilizácia obrazu využívajúca technológiu AI automaticky vykoná najlepšiu kompenzáciu pre rôzne situácie snímania.
 

 

 
MOD 0,19 m (7,5 palca) pre úžasné zábery zblízka
 
Tento pokročilý objektív zaostruje extrémne blízko na štandardný zoom objektív pre bezzrkadlové fotoaparáty APS-C. MOD je len 0,19 m (7,5 palca) na širokouhlom konci a 0,39 m (15,4 palca) na konci teleobjektívu. Pri snímaní veľmi blízko objektu umožňuje objektív expresívne snímky s vysoko rozmazaným pozadím, čo je vlastnosť jedinečná pre objektívy s rýchlou clonou. To vám umožní vytvárať jedinečné fotografie rôznych predmetov, od momentiek po portréty, krajiny a dokonca aj architektonické fotografie. Detailné zábery vašich hlavných objektov nasnímané na 17 mm konci maximalizujú jedinečnú perspektívu, ktorú dokážu poskytnúť iba skutočné širokouhlé objektívy.
 
 
 
 
Kompaktný a ľahký dizajn sa perfektne hodí k bezzrkadlovým fotoaparátom APS-C

Tento objektív bol vytvorený vďaka nekompromisnej snahe o prenosnosť optimalizovanú pre použitie s APS-C fotoaparátmi Sony E-mount a FUJIFILM X-Mount. Dokonca aj so zahrnutím vysokovýkonného VC je 17-70 mm F2.8 extrémne ľahký a kompaktný, s celkovou dĺžkou len 119,3 mm (4,7 palca), maximálnym priemerom 74,6 mm a hmotnosťou 525 g (18,5 oz). )[3]. Je to veľmi všestranný objektív na cesty, kde sú preferované malé tašky, a je to skvelý prenosný objektív na každodenné použitie.
 
 
 
 
Vysoko výkonný systém automatického zaostrovania znamená, že využijete každú príležitosť na fotenie

Pohon AF na 17-70 mm F2,8 obsahuje motorovú jednotku RXD, ktorá vám pomôže sústrediť sa na akciu. RXD používa aktuátor na presné ovládanie uhla natočenia motora, čo mu umožňuje priamo poháňať zaostrovaciu šošovku bez prechodu cez redukčný prevod. Senzor, ktorý presne rozpozná polohu objektívu, umožňuje vysokorýchlostné a presné automatické zaostrovanie, ktoré je ideálne pri snímaní neustále sa pohybujúcich objektov alebo nahrávaní videa. A so systémom zaostrovania, ktorý je plynulý a zároveň tichý, vám 17-70 mm F2,8 umožňuje snímať bez stresu a bez starostí o zvuk pohonu v tichom prostredí.
 
 
typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 17-70
svetelnosť F/2.8
priemer filtra 67 mm
obrazový stabilizátor áno
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 16/12
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 19cm (Wide) / 39cm (Tele)
slnečná clona áno
rozmery 74,6 x 119,3mm
hmotnosť 525g
kompatibilita Sony E