Tamron 17-50 mm f/4 Di III VXD Sony FE

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Tento prevratný objektív so širokým rozsahom ohniskových vzdialeností zaisťuje všestrannosť a neobmedzuje kreativitu užívateľa. Je to prvý objektív na svete s takým dynamickým rozsahom zoomu pre plnoformátové bezzrkadlové fotoaparáty, ktorý ocenia nielen tvorcovia všetkých druhov fotografií, ale aj filmári. 

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€699    
Kód tovaru 3876
Značka Tamron
Kategória pre Sony
Záruka 5 rokov
 

ROZŠÍRTE SVOJE FOTOGRAFICKÉ ZÁŽITKY

 

 

Pokročilý optický výkon s bohatým bokehom pri F4
 
Optická konštrukcia 17-50mm F4 pozostáva z 15 prvkov v 13 skupinách. Presné usporiadanie špeciálnych prvkov objektívu vrátane troch LD, jedného GM a dvoch hybridných asférických prvkov objektívu účinne potláča chromatické a iné aberácie. Rozlíšenie celého záberu s jasnosťou a ostrosťou a plné využitie bohatého bokehu, ktorý poskytuje široká clona F4, vás približuje k dokonalému záberu.
 
 
 
 
Kompaktné, ľahké telo a vnútorný zoom pre pohodlné fotografovanie
 
17-50 mm F4 váži iba 460 g a je kompaktný s dĺžkou 114,4 mm, čo je veľkosť, ktorá je dobre vyvážená, aj keď je pripevnená k telu bezzrkadlového fotoaparátu Sony. Objektív má pevnú dĺžku tubusu a vnútorný mechanizmus zoomu, vďaka čomu je ľahké udržať záber zaostrený pri snímaní statických záberov alebo videa a je ľahké ho vyvážiť pomocou video súpravy alebo kardanového stabilizátora. Vysoko prenosný objektív 17-50 mm F4 má konštrukciu odolnú voči vlhkosti a fluórovú vrstvu na prednom a zadnom povrchu šošovky pre odolnosť v prirodzenom prostredí.
 
 
 
 
Vysokorýchlostné, vysoko presné automatické zaostrovanie je mimoriadne tiché a ideálne na snímanie videa a statických obrázkov
 
Pohon automatického zaostrovania objektívu využíva mechanizmus zaostrovania s lineárnym motorom VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive). Pohon automatického zaostrovania ponúka vysokorýchlostné operácie a dosahuje presnosť polohy v nepatrných krokoch po 0,005 mm. 17-50 mm F4 vybavený vysokorýchlostným a vysoko presným automatickým zaostrovaním, ktoré patrí medzi najlepšie vo svojej triede, zaisťuje, že nezmeškáte záber ani na cestách alebo na cestách. Vďaka rýchlemu a presnému zaostrovaniu na pohybujúce sa objekty dokáže objektív spoľahlivo sledovať objekty, ktorých pohyb je ťažké predvídať, ako sú malé deti a domáce zvieratá, vďaka čomu je skvelý na natáčanie videa. Navyše vďaka tichej prevádzke počas automatického zaostrovania možno objektív bez obáv používať pri snímaní statických záberov alebo videí v prostrediach citlivých na šum, ako sú školské hry a svadby. 
 
 
Minimálna vzdialenosť objektu 0,19 m na zachytenie malých objektov v živých detailoch
 
17-50 mm F4 dosahuje ohromujúci MOD 0,19 m a maximálny pomer zväčšenia 1:4,6 na širokom konci a 0,3 m a maximálny pomer zväčšenia 1:3,8 na 50 mm konci. S pracovnou vzdialenosťou približne 5,7 cm na 17 mm konci sa prakticky môžete priblížiť k objektu tak blízko, ako chcete. To vám umožňuje flexibilne strieľať na stiesnených miestach, ako sú malé miestnosti alebo vnútri kempingového stanu, bez potreby premiestňovania. Umožňuje vám tiež vychutnať si kompozície, ktoré využívajú nádherný bokeh a jedinečné uhly. 
 
Kompatibilný so softvérom TAMRON Lens Utility™
 
Objektív 17-50 mm F4 je kompatibilný so špeciálnym softvérom TAMRON Lens Utility (pre PC a OS Android™), ktorý bol vyvinutý interne spoločnosťou TAMRON. Nástroj TAMRON Lens Utility umožňuje používateľom meniť nastavenia objektívu, priraďovať funkcie tela fotoaparátu a v prípade potreby aktualizovať na najnovší firmvér. Okrem toho pri použití mobilnej verzie možno funkcie jedinečné pre mobilnú verziu ovládať na diaľku bez toho, aby ste sa dotkli objektívu. Používatelia si môžu prispôsobiť funkcie pre rôzne štýly fotografovania a natáčania videa, čím poskytujú prispôsobenejší a plnohodnotnejší zážitok z fotografovania. 
 
Vylepšený celkový dizajn pre užívateľsky príjemnú obsluhu
 
Každá jednotlivá časť bola prehodnotená až do najmenších detailov, výsledkom čoho je vylepšený dizajn, ktorý aktualizuje funkčnosť aj ergonomické aspekty. Povrch vonkajšieho povrchu objektívu je lesklý a čierny. Vylepšená odolnosť proti oderu spôsobuje, že šošovka sa ťažšie poškriabe a odoláva odtlačkom prstov. Okrem toho bol vylepšený výkon priľnavosti. Hladký zakrivený lesklý povrch prsteňa značky vytvára dôstojný vzhľad s dizajnom, ktorý znamená funkčnú krásu a vysokú kvalitu.


Model A068
Ohnisková vzdialenosť 17-50 mm
Maximálna clona F4
Uhol pohľadu
(uhlopriečka)
103°41'- 46°48'
(pre full-frame bezzrkadlový formát)
Optická konštrukcia 15 prvkov v 13 skupinách
Minimálna
vzdialenosť objektu
0,19 m (7,5 palca) (WIDE) /
0,3 m (11,8 palca) (TELE)
Maximálny
pomer zväčšenia
1:4,6 (WIDE) / 1:3,8 (TELE)
Veľkosť filtra φ67 mm
Maximálny priemer φ74,8 mm
Dĺžka 114,4 mm (4,5 palca)
Hmotnosť 460 g (16,2 oz)
Čepele clony 9 (kruhová membrána)
Minimálna clona F22
Štandardné príslušenstvo Slnečná clona v tvare kvetu, krytky objektívu
Mount Sony E-mount