Sony 16-35mm f/4 Zeiss Vario-Tessar ZA OSS

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 15
 

Širokouhlý zoom objektív podpísaný logom legendárnej značky Zeiss - záruka perfektnej kvality. Objektív kombinuje nízku hmotnosť a kompaktné rozmery s pozoruhodnými optickými možnosťami. Vďaka všestrannému rozsahu zoomu a vstavanej stabilizácii obrazu je ideálny na snímanie za akýchkoľvek svetelných podmienok, v interiéri, na krajinu a skupiny ľudí.

 
Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
3.7.2024
€839    
Kód tovaru 14544
Značka Sony
Kategória pre Sony
Záruka 3 roky
 

JEDINEČNÝ VÝKON V KOMPAKTNOM A ĽAHKOM PREVEDENÍ

 

 
 
Skvelé výsledky vďaka pokročilej optike
 
Vynikajúca čistota obrazu a minimálne skreslenie sú spôsobené pokročilou optickou konštrukciou s jednou veľkou šošovkou AA a tromi prvkami zo skla ED. Ešte lepšie výsledky sa dosahujú so známou povrchovou úpravou ZEISS T * (T-star), ktorá účinne potláča odlesky a zachováva prirodzený kontrast, najmä pri fotografovaní krajiny.
 
 
 
 
Širokouhlá perspektíva a pohodlný rozsah ohniskovej vzdialenosti
 
Tento 16-35 mm širokouhlý objektív so zoomom a optickou stabilizáciou obrazu je skvelý na jednoduché zábery, ako aj na zábery v interiéri, krajine a skupinové zábery, najmä pri použití celorámového tela Sony radu α7. Dizajn ZEISS Vario-Tessar znamená ľahkosť, malé rozmery – a veľký potenciál.
 
 
 
 
Konštantná expozícia bez ohľadu na polohu zoomu
 
Maximálna clona F4 je konštantná v celom rozsahu zoomu. Používateľ tak môže upraviť priblíženie bez rizika zmeny expozície – a zamerať sa na obrázok, nie na technické detaily.
 
 
 
 
Ostrý a jasný obraz v každej situácii
 
Vstavaná stabilizácia obrazu Optical SteadyShot kompenzuje otrasy fotoaparátu pri snímaní z ruky a zabraňuje rozmazaniu. Uľahčuje zhotovovanie ostrých a jasných fotografií v noci alebo v slabo osvetlených miestnostiach. Netreba teda zvyšovať citlivosť ISO a riskovať nadmerný šum.
 
 
 
 
Ostrý obraz až po rohy rámu
 
Asférické šošovky umožňujú vytvárať menšie, šikovnejšie šošovky s nenarušenými optickými vlastnosťami. Tento model obsahuje päť asférických šošoviek (vrátane jednej AA - Advanced Aspherical) a tri šošovky zo skla ED (ultra-low-dispersion). Obraz vykresľuje pozoruhodne – bez objemnej konštrukcie, ktorá sa bežne vyskytuje v podobných objektívoch ako zrkadlovky.
 
 
 
 
Spoľahlivosť a pohodlie za každých podmienok
 
Spoľahlivý výkon v rôznych, dokonca aj drsných podmienkach je spôsobený konštrukciou, ktorá zabraňuje vniknutiu prachu a vlhkosti do šošovky.
 
 
 
Typ objektívu zoom objektív
Ohnisková vzdialenosť 16-35 mm
Svetelnosť F/4
Priemer filtra 72 mm
Obrazový stabilizátor áno
Počet lamiel clony 7
Konštrukcia-prvky / skupiny 12/10
Zaostrovanie AF
Min. zaost. vzdialenosť 28cm
Slnečná clona áno ALC-SH134
Rozmery 78 x 98.5 mm
Hmotnosť 518 g
Kompatibilita pre Sony E
Hmotnosť balenia 0,750 kg