Sigma 60-600 mm f/4.5-6.3 DG DN OS Sports Sony E-mount

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 12
 

Vysokovýkonný ultra teleobjektív so zoomom výhradne pre plnoformátové bezzrkadlové fotoaparáty s jedinečnou 10x ohniskovou vzdialenosťou. Najnovší optický dizajn poskytuje vysoký optický výkon v celom rozsahu priblíženia, dokonca aj s 10-násobným priblížením, vďaka čomu dokáže zachytiť akúkoľvek scénu vo vysokom rozlíšení. Novo vyvinutý lineárny motor „HLA (High-response Linear Actuator)“ poskytuje bezprecedentne rýchle a presné automatické zaostrovanie. Novo vyvinutý algoritmus „OS2“ navyše umožňuje stabilizáciu obrazu o 7 krokoch na širokouhlom konci a 6 krokoch pri teleobjektívu. Je tiež vybavený duálnym zoomom, štruktúrou odolnou voči prachu a striekajúcej vode, ako aj množstvom prispôsobiteľných funkcií a špecifikácií športového radu SIGMA, aby vyhovovali potrebám rôznych prostredí a situácií pri snímaní. Vďaka mnohým funkciám a hviezdnemu optickému výkonu tento objektív zachytáva okamih s bohatým zmyslom pre dynamiku.

SIGMA 60-600mm F4.5-6.3 DG DN OS | Sports | EISA – Expert Imaging and Sound  Association

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
3.7.2024
€2 229    
Kód tovaru 3810
Značka Sigma
Kategória pre Sony
Záruka 4 roky
 

ROZHODUJÚCI MOMENT, ZACHYTENÝ PRESNE PODĽA PREDSTÁV

 

 

 

Zvládne akúkoľvek situáciu

Tento objektív, ktorý stelesňuje koncepciu našej rady objektívov Sport, priamo oslovuje potreby fotografov a poskytuje výnimočný výkon pri zachytení akcie. Nekompromisná optická kvalita umožňuje snímať rýchlo sa pohybujúce a vzdialené objekty a výnimočná funkčnosť umožňuje dokonalé fotografie aj v tých najťažších situáciách. Je to ideálna voľba na snímanie širokej škály objektov; vtáky, voľne žijúce zvieratá, lietadlá, motoristické športy a dokonca aj portréty. Softvér SIGMA umožňuje extrémne jednoduché nastavenie objektívu.

sigma 60-600
 
 
 
 
Nový systém optickej stabilizácie podporovaný pokročilým algoritmom, ktorý poskytuje efekt 4 EV.

V prípade horizontálnych alebo vertikálnych rámikov akcelerometer zistí polohu objektívu a podľa toho zorganizuje prácu jednotlivých senzorov.
Režim 1 – Skvelý na bežné snímanie. V tomto režime pracujú všetky snímače vibrácií.
Režim 2 – Ideálny na fotografovanie pohybujúcich sa objektov (sledovanie lietadla alebo bežiaceho zvieraťa).
Rýchle automatické zaostrovanie vďaka ultrazvukovému motoru HSM s aktualizovaným algoritmom vám umožní okamžite zachytiť okamih.
 
SIGMA 60-600 mm F4,5-6,3 DG DN OS Sports - © Sebastian Mittermeier
 
 
 
Výnimočná kvalita
 
Tri prvky FLD nového typu so správaním podobným fluoritu a jeden prvok SLD zaisťujú dokonalú korekciu všetkých druhov aberácií. Objektív poskytuje ostré a vysoko kontrastné snímky v celom rozsahu zoomu aj pri maximálnej clone.
Celá optická konštrukcia pozostáva z 25 prvkov v 19 skupinách.
Navyše pri fotení s ohniskovou vzdialenosťou 200mm môžeme vďaka zväčšeniu 1:3,3 objektív použiť aj ako makro objektív.
 
 
 
 
Vysoko odolný
 

Konštrukcia odolná voči prachu a striekajúcej vode. Tento objektív má vysoko efektívny dizajn odolný voči prachu a striekajúcej vode so špeciálnym tesnením na bajonetovom kĺbe, prstencom manuálneho zaostrovania a prstencom zoomu, čo umožňuje fotografom pracovať za každého počasia.

60-600_Šport

 

 

Jedinečný mechanický dizajn spájajúci pevnosť a kompaktnosť.

Aby bol zachovaný najvyšší komfort používania požadovaný pre objektív s 10x zoomom, je objektív vyrobený z niekoľkých druhov materiálov:

– zliatina horčíka
– uhlíkové vlákno (CFRP)
– tepelne stabilný kompozit (TSC)

Vhodné použitie týchto troch typov materiálov umožnilo znížiť hmotnosť šošovky s cieľom zlepšiť komfort používania.

60-600_Šport

 
 

Tichšie a rýchlejšie „optimalizované AF“

HSM motor zaisťuje rýchle a tiché zaostrovanie. Vyvinutý algoritmus zlepšuje efektivitu zaostrovania v režime nepretržitého automatického zaostrovania.

 

 

Made in Japan – najvyššia kvalita spracovania

Všetky výrobné procesy v Sigme – od odlievacích foriem až po jednotlivé diely – sú vytvorené výhradne v Japonsku pod kontrolou integrovaného výrobného systému. Teraz sme jedným z mála výrobcov, ktorých produkty sa vyrábajú výlučne v Japonsku.

 
typ objektívu zoom objektív
Ohnisková vzdialenosť 60 - 600 mm
Svetelnosť f4,5-6,3
Priemer filtra 105 mm
Obrazový stabilizátor áno
Počet lamiel clony 9
Konštrukcia-prvky / skupiny 25 / 19
Zaostrovanie AF / MF
Min. zaost. vzdialenosť 60 - 260 cm
Slnečná clona LH1144-01
Odolnosť voči prachu a vlhkosti odolný proti striekajúcej vode, vlhkosti a prachu
Rozmery 120,4mm x 268,9mm
Hmotnosť 2,700g