SIGMA 10-18 MM F/2.8 DC DN CONTEMPORARY SONY E-MOUNT

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 6
 
Objektív SIGMA 10-18mm F2.8 DC DN je najmenší a najľahší ultraširokouhlý objektív so zoomom na svete pre fotoaparáty APS-C*, ktorý pokrýva efektívny rozsah ohniskových vzdialeností 15 – 27 mm (ekvivalent 35 mm). Vďaka mimoriadne ostrej optike, svetelnosti F2,8 a novo vyvinutej nasadzovacej clone objektívu môžu fotografi vytvárať výrazné snímky kedykoľvek a kdekoľvek. Objektív je vybavený unikátnym asférickým prvkom, ktorý zmenšuje celkovú veľkosť objektívu a zvyšuje kvalitu obrazu.
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť 11,6 cm (1:4) na vytvorenie jedinečných kompozícií s rozsiahlym pozadím a príjemným bokehom. S hmotnosťou iba 260 g, rýchlym krokovým motorom automatického zaostrovania a minimálnym dýchaním pri zaostrovaní možno objektív jednoducho namontovať na motorizovaný gimbal a vytvoriť pôsobivý videoobsah pre použitie na sociálnych sieťach a profesionálne projekty. 
Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
3.7.2024
€659    
Kód tovaru 3922
Značka Sigma
Kategória pre Sony
Záruka 4 roky
 

MALÝ OBJEKTÍV, VEĽKÁ OSOBNOSŤ

 

 
 
 
Ultraširokouhlý zoom s veľkou clonou a expresívnymi zobrazovacími schopnosťami
 
Využitím unikátnej optiky, ktorá bola navrhnutá na korekciu aberácií objektívu, SIGMA 10-18mm F2.8 DC DN vytvára snímky, ktoré sú ostré cez celý obraz.
 
 
 
 
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť 11,6 cm, maximálny pomer zväčšenia 1:4

Vytvárajte výrazné zábery zblízka pomocou minimálnej zaostrovacej vzdialenosti 11,6 cm pri snímaní na 10 mm. S pomerom zväčšenia 1:4 objektív zachytí jedinečné portréty, zátišie a ďalšie.
 
 
 
 
Extrémne kompaktný a ľahký

SIGMA 10-18mm F2.8 DC DN je najmenší a najľahší ultraširokouhlý zoom objektív na svete pre APS-C fotoaparáty s dĺžkou 62,0 mm, maximálnym priemerom 72,2 mm a hmotnosťou 260 g. Objektív je možné jednoducho prenášať alebo pripojiť k bezzrkadlovému fotoaparátu APS-C a gimbalu a vytvoriť tak ultraprenosné nastavenie videa.
 
 
 
 
Novo vyvinutá nasadzovacia slnečná clona

Novovyvinutá nasadzovacia slnečná clona s lupienkami je súčasťou objektívu. Na rozdiel od konvenčných slnečníc bajonetového typu, ktoré sa pripevňujú otočným pohybom, je táto slnečná clona nasadzovacieho typu pripevnená k objektívu pomocou pružinového a pákového systému. Implementácia tohto nového dizajnu zmenšuje veľkosť a hrúbku clony tak, aby zodpovedala kompaktnej veľkosti objektívu.
 
 
 
 
Držiak so štruktúrou odolnou voči prachu a striekajúcej vode

Držiak objektívu obsahuje gumové tesnenie, ktoré ho chráni pred prachom a kvapkami vody.
 
SIGMA Announces 10-18mm F2.8 DC DN Contemporary Lens - Exibart Street
 
 
 
 
Ideálny pre krajiny, cestovanie, tvorbu videa a online obsah

S ultra širokou ohniskovou vzdialenosťou, prenosným telom a ostrou optikou, SIGMA 10-18mm F2.8 DC DN je dokonalou prenosnou voľbou pre fotografovanie krajiny, cestovanie, interiér a pouličnú fotografiu. Môže sa tiež pochváliť pôsobivými schopnosťami snímania videa vďaka svojej jasnej clone F2,8, vďaka čomu je vhodný na snímanie v prostredí so slabým osvetlením a vytváranie malej hĺbky ostrosti. Ultra široký zorný uhol je ideálny pre ručné vlogovanie, ktoré si vyžaduje zachytenie objektu aj prostredia.
 
 
 
 
Navrhnutý tak, aby minimalizoval dýchanie pri zaostrení

Objektív bol navrhnutý tak, aby potláčal dýchanie pri zaostrení. Zmena zorného uhla v dôsledku posunu zaostrenia je minimalizovaná, čím sa pri nahrávaní videa vytvorí prirodzene vyzerajúci posun zaostrenia.
 
 
 
Konštrukcia objektívu                             13 prvkov v 10 skupinách (3 FLD, 1 SLD a 4 asférické prvky)
Uhol pohľadu                                           109,7°-76,5° (APS-C)
Čepele membrány                                    7 (zaoblené)
Minimálna clona                                       F22                          
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť      11,6 (W) -19,1 (T) cm / 4,6 (W) -7,6 (T) in.
Maximálny pomer zväčšenia                   1:4 (W) – 1:6,9 (T)
Veľkosť filtra                                            67 mm
Rozmery (priemer x dĺžka)                      φ72,2 mm × 62,0 mm 
Hmotnosť                                                 260 g / 9,2 oz.