Olympus M.Zuiko Digital 75mm f/1,8 ED

4 hodnotenia
 
Akcia Zväčšiť
 

Každý nadšený fotograf špecializujúci sa na portréty alebo zábery v interiéry určite ocení výhody tohoto vysoko výkonného objektívu s pevným ohniskom. Prináša nekompromisnú obrazovú kvalitu - pri mimoriadnej svetelnosti 1:1.8 - ktorá vyniká perfektným kontrastom, vynikajúcou kresbou v celej ploche záberu, vysokým rozlíšením a minimálnou aberáciou. Okrem týchto predností je objektív naviac mimoriadne kompaktní a ľahko ovládateľný.

Dostupnosť Skladom (> 5 ks)
€781    
Kód tovaru 15276
Značka Olympus
Kategória pre Olympus
Záruka 2 roky
 
  • Clona f/1,8
  • Excelentný optický výkon 
  • Ideálny pre portréty a indoor športy  
Rozšírenie kreatívnych možností
M.ZUIKO DIGITAL ED 75mm 1:1.8 ponúka úžasne malú hĺbku ostrosti, umožňujúcu fotografovanie portrétov s atraktívne rozostreným pozadím. Tento vysoko svetelný objektív prináša všetko, po čom každý nadšený fotograf túží.
Vysoko kvalitná konštrukcia
Celokovová konštrukcia tohoto objektívu ide ruka v ruke s príhodne ľahkým a kompaktným telom, ktoré má navzdory mimoriadne veľkej svetlosti 1:1.8 dĺžku iba 69mm. Vďaka dokonalému spracovaniu a jemnému naladeniu zaostrovacieho prstenca je potešením pracovať s týmto objektívom aj  v manuálnom režime.
Rýchly a tichý autofokus
Pri použití v AF režimu je tento vysoko výkonný objektív nielen mimoriadne rýchli, ale tiež úžasne tichý. Vďaka tomu je tento 75mm portrétny pevný objektív ideálny tiež pre natáčanie videa. Vnútorný ostriaci mechanizmus s pohonom jednej ostriacej šošovky ponúka najmenšiu zaostriteľnú vzdialenosť 84 cm.
Zorný uhol (horzntl., vertl., diagnl.) 16°
Konštrukcia objektívu (prvky/skupiny) 10 prvkov v 9 skupinách 
Počet lamiel clony 9
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť (m) 0.84
Priemer filtra (mm) 58mm
Max. priemer x dĺžka (mm) -
Hmotnosť (g)  -
Kryt objektívu  -
Clona objektívu