Nikon Nikkor Z 35mm f/1.8 S

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 10
 

Vysokosvetelný objektív Nikon Z-Nikkor 35mm f1,8, s ohniskovou vzdialenosťou 35 mm, vysoko kvalitnou optikou a kompaktnými rozmermi, konštruovaný pre použitie na fotoaparátoch Nikon Z. Objektív sa vyznačuje vysokou svetelnosťou f / 1,8 poskytujúci jasný obraz v hľadáčiku a je ideálny pre fotografovanie za nízkej hladiny osvetlenia. Ponúka vysoko kontrastný obraz s vysokým rozlíšením a tiché automatické zaostrovanie.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
3.7.2024
€699    
Kód tovaru 3165
Značka Nikon
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 

ŠIRŠÍ SVET MOŽNOSTÍ

 

 

 

Úplne najlepšia kvalita NIKKOR.


Objektívy radu S, ktoré sú vrcholom neustále sa rozširujúceho radu objektívov NIKKOR Z, posúvajú tradíciu optickej dokonalosti a inovácií spoločnosti Nikon do bezprecedentných nových výšin. Špičkový výkon a rozlíšenie. Sofistikované funkcie a ovládateľnosť. Špecializované technológie a vylepšenia spoľahlivosti. To všetko pri plnom využití výhod monumentálneho bajonetu Nikon Z a pri dodržaní najprísnejších noriem kvality obrazu a konštrukcie.

 

Prelomový výkon systému Z

Objektív NIKKOR Z 35 mm f/1,8 S, posilnený väčším bajonetom systému Z, kratšou vzdialenosťou príruby, neupraveným zobrazovacím výkonom a schopnosťami videa, predefinuje vaše vnímanie toho, čo dokáže objektív so svetelnosťou f/1,8.

cityscape photo taken with the Z 7 and NIKKOR Z 35mm f/1.8 S lens

 
 
Široko otvorená ostrosť

Úžasné rozlíšenie a rozlíšenie od stredu záberu po okraje, dokonca aj pri maximálnej clone f/1,8. Nie je potrebné zastaviť tento objektív.
 
Architectural photo of a building's glass ceiling taken with the Z 7 and NIKKOR Z 35mm f/1.8 S lens
 
 
 
Rýchle, presné zaostrenie

Väčší držiak Z poskytuje viac svetla do výkonného systému PDAF fotoaparátu Z pre extrémne vysokú presnosť a rýchlosť zaostrovania.
 
Photo of a wedding couple and guests outdoors taken with the Z 7 and NIKKOR Z 35mm f/1.8 S lens
 
 
 
Neskreslená pravda

Vylepšený optický vzorec pre prakticky nulové odlesky, závoje, alebo chromatickú, sférickú a axiálnu aberáciu, dokonca aj na vzdialených okrajoch snímky.
 
photo of two buildings and a blue sky taken with the Z7 and NIKKOR Z 35mm f/1.8 S lens
 
 
 
Všestranný uhol záberu 35 mm

Len málo šošoviek je tak univerzálnych ako rýchly 35 mm objektív. Ideálne pre krajinu, pouličnú fotografiu, svadby, environmentálne portréty a ďalšie. Obľúbený medzi filmármi pre perspektívu ľudského oka. Brilantné pri slabom osvetlení. Ľahký a prenosný.
 
Photo of a man sitting on a couch, taken with the Z7 and NIKKOR Z 35mm f/1.8 S lens
 
 
 
Zasnené pozadia

9-lamelová zaoblená membrána a clona f/1,8 v kombinácii s väčším držiakom a kratšou vzdialenosťou príruby vytvárajú ohromujúci okrúhly bokeh.
 
Photo of wine corks on a ledge, taken with the Z7 and NIKKOR Z 35mm f/1.8 S lens
 
 
 
Krásne úvodné zábery

Perspektíva ľudského oka postaví divákov do centra záberu, či už ide o rozhovor, inštruktážne video alebo ukážku produktu. Takmer tiché automatické zaostrovanie poháňa nový krokový motorček.
 
Photo of a the NYC skyline, taken with the Z7 and NIKKOR Z 35mm f/1.8 S lens
 
 
 
Svieti pri slabom osvetlení

Čerpá špičkový výkon z vynikajúcich schopností fotoaparátu Z pri slabom osvetlení. Zachytáva bodové zdroje svetla, ako je pouličné osvetlenie, s neskutočnou ostrosťou a minimálnou sférickou aberáciou.
 
Photo of a person in a doorway in low light, taken with the Z7 and NIKKOR Z 35mm f/1.8 S lens
 
 
 
Dizajn a optika novej generácie Z

Objektívy Z, dokonale prispôsobené telám fotoaparátov Z, sú navrhnuté so zmyslom pre konzistenciu, ktorá spája spoľahlivosť a krásu s optickým výkonom novej dimenzie pre slobodu pri vytváraní snímok.
 
Photo of a baby, taken with the Z7 and NIKKOR Z 35mm f/1.8 S lens
 
 
 
Odolný a ľahký

Dokonale utesnený proti prachu a vlhkosti, najmä okolo všetkých pohyblivých častí hlavne. Kompaktný, ľahký a ideálne vyvážený na fotoaparáte Z.
 
illustration of the NIKKOR Z 35mm f/1.8 S lens
 
 
 
Nový prispôsobiteľný ovládací krúžok

Dá sa použiť na manuálne zaostrovanie (predvolené nastavenie), ovládanie clony (vynikajúce pre prechody clony počas nahrávania videa) alebo kompenzáciu expozície.
 
Close up shot of the barrel of the NIKKOR Z 35mm f/1.8 S lens
 
 
 
Dual Detect 5 Axis VR

Používa špičkový systém stabilizácie obrazu zabudovaný vo fotoaparáte až na 5 zastavení korekcie sklonu, nakláňania, vybočenia, X a Y pri použití s kamerami Z, ktoré sú vybavené VR priamo vo fotoaparáte. Dodatočná elektronická VR (e-VR) počas snímania videa.
 
Photo of a man and woman taken with the Z 7 and NIKKOR Z 35mm f/1.8 S lens
 

 

Kategória: Objektívy s pevným ohniskom Nikon
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.37 kg
Zorný uhol: Širokouhlé
Bajonet:  Nikon Z
Vhodný pre formát snímača: APS-CFull Frame
Svetelnosť: f/1.8
Optický stabilizátor:  Nie
Makro režim: Nie
Ostrenie: STM
Priemer filtra: 62 mm