Nikon Nikkor Z 24-50mm f/4-6,3

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 9
 

Objektív NIKKOR Z 24 – 50 mm f/4 – 6,3 je mimoriadne kompaktný objektív so zoomom, ktorý poskytuje ostré snímky plné detailov a farieb. Je prenosný, všestranný a predstavuje perfektný spôsob, ako uplatniť svoju kreativitu. Či už tvoríte v interiéri alebo v exteriéri, úžasné snímky a videosekvencie čakajú na vás.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
14.2.2023
€339    
Kód tovaru 3452
Značka Nikon
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 

BUĎTE ODVÁŽNI. BUĎTE SLOBODNÍ.

 
 
 
Objavte svoju kreativitu
 
Kompaktné rozmery tohto objektívu NIKKOR Z zmenia váš pohľad na plnoformátové objektívy so zoomom. Pre  NIKKOR Z 24 - 50 mm, najmenší a najľahší plnoformátový objektív so zoomom na trhu, sú prívlastky objemný a ťažký minulosťou. Je malý a ostrý, pripravený zachytiť život tak, ako ho vidíte. Nech ste kdekoľvek.
 

 

 
Ľahko si ho vezmete so sebou
 

Tento objektív NIKKOR Z je stvorený pre každý okamih. Pohodlne sa prenáša a mechanizmus zasúvania objektívu bez tlačidiel je rýchly a ľahko použiteľný. Objektív jednoducho vysuniete alebo zasuniete otočením prstenca zoomu.

 
 
 
Bohaté možnosti
 

Rozsiahle panorámy a interiérové scény. Podmanivé portréty a prirodzené pouličné snímky. Neexistuje toho veľa, čo s takýmto všestranným objektívom so zoomom neodfotografujete. A neexistuje miesto, kde by ste s takýmto malým a tichým objektívom so zoomom neboli vítaní.

 

Prvotriedna obrazová kvalita
 

Vďaka úžasnej schopnosti bajonetu Nikon Z sústrediť svetlo sú fotografie a videosekvencie nádherne ostré a rovnomerne osvetlené v celom zábere. Pokročilé technológie objektívov od spoločnosti Nikon minimalizujú skreslenie hrán, ktoré sa môže vyskytnúť pri snímaní so širšími ohniskovými vzdialenosťami, a prinášajú mimoriadne čisté snímky.

 
 
Ľudia budú krásni
 

Tento objektív je možno kompaktný, ale jeho obraz je veľkolepý. Pokrýva jedny z najpoužívanejších ohniskových vzdialeností, pričom poskytuje pútavé detaily a ostrosť v celom zábere.

 

Vyrozprávajte príbeh
 

Priblížte sa s ohniskovou vzdialenosťou 24 mm, 35 mm alebo 50 mm. Najkratšia vzdialenosť zaostrenia len 0,35 m v rámci celého rozsahu zoomu vám poskytuje plnú kontrolu nad kompozíciou – od snímok zblízka až po nekonečno.

 

 
Plný života
 

Sklo ED a asférické optické prvky na minimalizáciu skreslenia. Získate ostré snímky so živými farbami a hlbokým kontrastom, dokonca aj pri snímaní so širokouhlými ohniskovými vzdialenosťami.

 

Skvelý na video

Vďaka prirodzenej širokouhlej perspektíve poskytuje objektív NIKKOR Z 24 – 50 mm ideálnu príležitosť ukázať väčšiu časť scény. V kombinácii s plnoformátovým fotoaparátom Nikon Z získate stabilné videosekvencie v kvalite 4K, dokonca aj keď filmujete počas chôdze. A vďaka minimalizovaniu zmeny uhla záberu pri zaostrovaní dosiahnete plynulejšie a profesionálnejšie výsledky.

 

 
Tiché automatické zaostrovanie
 

Vďaka schopnosti bajonetu Nikon Z využiť viac svetla a mimoriadne tichému krokovému motoru je zaostrovanie rýchle, tiché a presné. Ak fotografujete portréty, funkcia AF s detekciou očí zaostrí tam, kde potrebujete.

 

Úplná kontrola
 

Prispôsobiteľný ovládací prstenec ponúka rýchly a nehlučný prístup ku kľúčovým nastaveniam fotoaparátu. Môžete ho použiť na ovládanie clony (skvelé na stmievanie či rozjasňovanie počas záznamu videosekvencií), korekciu expozície alebo nastavenie citlivosti ISO.

 

Typ

Bajonet Nikon Z

Formát

FX/35 mm

Ohnisková vzdialenosť

24 – 50 mm

Svetelnosť objektívu

f/4 až 6,3

Najvyššie clonové číslo

f/22 až 36

Konštrukcia objektívu

11 prvkov v 10 skupinách (vrátane 2 prvkov zo skla ED a 3 asférických prvkov)

Obrazový uhol

Formát FX: 84° až 47°, formát DX: 61° až 31°30'

Stupnica ohniskových vzdialeností

Stupnica v milimetroch (24, 28, 35, 40, 50)

Zaostrovací systém

Vnútorné zaostrovanie

Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť

0,35 m od obrazovej roviny pri všetkých nastaveniach priblíženia

Maximálny reprodukčný pomer

0,17x (nastavenie priblíženia 50 mm)

Počet lamiel clony

7 (okrúhly otvor clony)

Rozsah clony

Pri ohniskovej vzdialenosti 24 mm: f/4 až 22, pri 50 mm: f/6,3 až 36

Priemer filtrového závitu

52 mm (P = 0,75 mm)

Priemer × dĺžka (od bajonetu objektívu)

Maximálny priemer približne 73,5 mm × 51 mm (vzdialenosť od príruby bajonetu fotoaparátu pri zasunutom objektíve)

Hmotnosť

Približne 195 g

Automatické zaostrovanie

Áno

Vnútorné zaostrovanie

Áno

Zaostrovanie

Automatické, manuálne