Nikon Nikkor Z 14-24 mm f/2,8 S

Neohodnotené
 
Novinka Zväčšiť
  • 1 z 2
 

NIKON NIKKOR Z 14 – 24 MM F/2,8 S Špičkový širokouhlý objektív NIKKOR Z 14 – 24 mm f/2,8 S, konštruovaný pre digitálne fotoaparáty Z-Mount. Poskytuje najvyššiu obrazovú kvalitu. Objektív Nikon Z 14 – 24 mm f/2,8 S, ako jeden z mála širokouhlých objektívov, navyše poskytuje možnosť upevnenia predného filtra 112mm, alebo zadného gélového filtra.

Dostupnosť 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
31.5.2022
€2 379    
Kód tovaru 2970
Značka Nikon
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 

Profesionálny ultraširokouhlý objektív so zoomom a svetelnosťou f/2,8
Detailné krajiny. Fascinujúce nočné panorámy. Pozoruhodná architektúra. Vďaka pokročilým optickým prvkom a rozsiahlemu utesneniu voči poveternostným vplyvom je tento svetelný plnoformátový objektív pre systém mirrorless s ohniskovou vzdialenosťou 14 – 24 mm skutočným profesionálom. Jeho vynikajúca kresba a kompaktná konštrukcia ho odlišujú od všetkých ostatných ultraširokouhlých objektívov so zoomom na trhu.

Vlastnosti:
* Profesionálny ultraširokouhly Full Frame objektív 14-24mm f2,8 s bajonetom Z-Mount
* Ideálny pre fotografovanie krajiny, architektúry, nočné zábery, Startrails a pod...
* Vynikajúca ostrosť v celom rozsahu záberu, aj v rohoch
* Konštrukcia utesnená voči poveternostným vplyvom, striekajúcej vode, prachu a nečistotám.
* Predný závit pre filter 112mm a slot pre zadný gélový filter.

Snímajte zoširoka
Tento neuveriteľne ľahký objektív so zoomom 14 – 24 mm je všestranným kreatívnym nástrojom. Široký bajonet Nikon Z a konštantná svetelnosť f/2,8 prinášajú vzrušujúci výkon, ktorý konkuruje aj objektívom s pevnou ohniskovou vzdialenosťou Zaostrovanie je rýchle, plynulé a tiché a parametre snímania môžete ovládať priamo z objektívu.

Dynamický charakter miesta
Rozsiahle panorámy. Interiérové scény. Od magických ultraširokých kompozícií až po širokouhlé snímky priestoru, ktoré zachycujú skutočný charakter daného miesta. Dosiahnite výnimočnú ostrosť, detaily a farby – či už snímate fotografie alebo filmy.

Nádherne reprodukované nočné scény
Bodové zdroje svetla, ako sú hviezdy alebo svetlá v panoráme mesta, už nevyžadujú časovo náročné úpravy. Vynikajúci optický výkon a rozlíšenie zaisťujú vernú reprodukciu jemných detailov okolo svetelných zdrojov v celom zábere.

Vynikajúci optický výkon
Čistota je výnimočná v celom zábere. Pokles jasu v okrajových častiach snímky je účinne regulovaný, aj keď snímate s plne otvorenou clonou. Antireflexné vrstvy Nano Crystal Coat a ARNEO Coat od spoločnosti Nikon významne potláčajú reflexy a závoj, dokonca aj pri snímaní objektov v protisvetle.

Plynulý, tichý, rýchly
Či už scéna vyžaduje statickú snímku alebo videosekvenciu, máte k dispozícii precíznu a plynulú kontrolu nad zábermi. Prstence zoomu a zaostrovania kladú prirodzenú mieru odporu. Automatické zaostrovanie je plynulé a tiché a pri priblížení prakticky nedochádza k zmene uhla záberu alebo posunu zaostrenia.

Odolný a spoľahlivý
Tento mirrorless objektív je neúnavným pracovným nástrojom a je pripravený aj na tie najnáročnejšie miesta. Rozsiahle utesnenie okolo všetkých pohyblivých častí objektívu ho spoľahlivo chránia proti prachu a vlhkosti. Bajonet z hliníkovej zliatiny znižuje hmotnosť a zvyšuje životnosť.

Kompaktný
NIKKOR Z 14 – 24 mm f/2,8 S je najkratší plnoformátový ultraširokouhlý objektív so zoomom so svetelnosťou f/2,8 na svete.1 S hmotnosťou iba 650 g vám umožní ľahko pokryť širší záber.

Pripravený na používanie filtrov
Kompaktná konštrukcia umožňuje použitie skrutkovacích filtrov s priemerom 112 mm spolu s priloženou špecializovanou clonou objektívu. Zadný slot na filter umožňuje použitie gélových farebných filtrov.

Vinikajúca odolnosť
Fluórová vrstva od spoločnosti Nikon odpudzuje vodu, prach a nečistoty bez negatívneho vplyvu na kvalitu snímok. Umožňuje tiež ľahšie čistenie predného prvku objektívu.