Nikon 18-140mm f/3,5-5,6G ED VR

19 hodnotení
 
Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 7
 

Všestranný, kompaktný a ľahký objektív Nikon AF-S DX NIKKOR 18-140 f/3.5-5.6G ED VR formátu DX s 7,8-násobným priblížením a ohniskovou vzdialenosťou 18 – 140 mm (ekvivalent formátu 35 mm a Nikon FX: 27 – 210 mm) ponúka vysoký optický výkon, stabilizáciu obrazu, ohniskovú vzdialenosť od širokouhlého objektívu až po teleobjektív a ultrazvukový zaostrovací motor (SWM) pre rýchle a veľmi tiché automatické zaostrovanie.

 

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
3.7.2024
€579    
Kód tovaru 14622
Značka Nikon
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 
Kompaktný all-in-one objektív, ktorý je pripravený na čokoľvek. Ak hľadáte vynikajúci objektív typu „uchop a pusť“ – taký, ktorý budete mať na svojom fotoaparáte pre takmer každú situáciu – vyskúšajte nový AF-S DX NIKKOR 18-140 mm f/3,5-5,6G ED VR. Optimalizovaný na využitie plného potenciálu z obrazových snímačov Nikon s vysokým rozlíšením formátu DX, poskytuje nádherné ultra ostré fotografie a videá s jemne rozmazaným pozadím. Jeho všestranný rozsah 7,8-násobného priblíženia (18 mm až 140 mm) vám umožňuje snímať všetko od širokouhlých rodinných portrétov až po priblíženie teleobjektívom na športovom ihrisku. 4 kroky stabilizácie obrazu VR znamenajú ostrejšie fotografie a videá z ruky, najmä pri snímaní pri slabom osvetlení alebo pri maximálnej ohniskovej vzdialenosti. Môžete sa dokonca priblížiť až na 1,48 stôp od vášho objektu pre makro zábery zblízka!
 

 
Prehľadnosť na dosah
 
Vyvinutý s ohľadom na digitálne jednooké zrkadlovky s vysokým počtom pixelov, poskytuje živé fotografie a videá bohaté na detaily v celom rozsahu priblíženia. Oddialením získate 18 mm širokouhlé zobrazenie, ktoré je skvelé pre skupinové zábery, krajiny alebo kedykoľvek, keď potrebujete do záberu viac zapadnúť. Priblížením získate 140 mm – dostatočné priblíženie na zachytenie detailov vášho obľúbeného prehrávača z postrannej čiary. Medzi tým máte štandardné zobrazenia podobné tým, ktoré vidíte svojimi očami, a stredné teleobjektívy ideálne pre portréty. Čokoľvek Vám príde do cesty, budete pripravení to zachytiť.
 
Ostrejšie snímanie z ruky
 
Všestrannosť AF-S DX NIKKOR 18-140 mm f/3,5-5,6G ED VR je posilnená 4 krokmi stabilizácie obrazu VR. Zachyťte ostré fotografie a videá z ruky bez otrasov v situáciách so slabým osvetlením, keď chcete použiť pomalšie rýchlosti uzávierky a pri vzdialenosti teleobjektívu, kde aj najmenšie otrasy fotoaparátu môžu zničiť záber.
 
Pokročilá technológia Nikon a vynikajúca optika
 
NIKKOR AF-S DX NIKKOR 18-140 mm f/3,5-5,6G ED VR je pokročilý objektív navrhnutý tak, aby z digitálnych jednookých zrkadloviek Nikon s vysokým rozlíšením vyťažil maximum. Okrem stabilizácie obrazu VR využíva sklo ED (Extra-low Dispersion), ktoré prakticky eliminuje odrazy a odlesky objektívu pre lepší kontrast a asférické (AS) prvky objektívu pre minimalizáciu aberácie a zlepšenie integrity a farby obrazu. Pozoruhodný motor Nikon Silent Wave Motor (SWM) poskytuje mimoriadne rýchle a mimoriadne tiché automatické zaostrovanie, čo je hlavná výhoda pri nahrávaní videa. A samozrejme, AF-S DX NIKKOR 18-140 mm f/3,5-5,6G ED VR má preslávenú kvalitu konštrukcie NIKKOR a vynikajúcu optiku.
 
 
 
typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 18 - 140 mm
svetelnosť F / 3.5 - 5.6
priemer filtra 67 mm
obrazový stabilizátor Ano (typ VR)
počet lamiel clony 7
konštrukcia-prvky / skupiny 17 / 12
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 45 cm
slnečná clona -
odolnosť voči prachu a vlhkosti Ano
rozmery 7,8 × 9,7 cm
hmotnosť 490 g
Kompatibilita pre Nikon
Hmotnosť balenia 0,800 kg