FUJIFILM XF 8 MM F/3.5 R WR

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 7
 

Rozšírte svoj pohľad s FUJINON XF 8mm f/3.5 R WR a zažite pohľad. Mimoriadne široké zorné pole poskytuje dynamickú perspektívu, ktorá približuje vaše objekty a posúva pozadie do nekonečna. XF8mmF3.5 R WR je ideálny na nosenie so štandardným objektívom so zoomom, keď ste v tiesni alebo na video, ako je napríklad vlogovanie, keď plánujete vytvoriť selfie.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
3.7.2024
€809    
Kód tovaru 3822
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 

 

Nič nie je zbytočné
 
Predefinujte obyčajný s objektívom XF8mmF3.5R WR. So zorným poľom viac ako 120 stupňov môžete zachytiť širšiu perspektívu ako ľudské oko. Vychutnajte si dynamický pohľad, ktorý poskytuje XF8mmF3.5 R WR, zachytávajúci svet úplne novým spôsobom.
 

 

 

Hlavná téma nie je vždy v strede
 
XF8mmF3.5 R WR nediskriminuje svojím rozlíšením 40 MP. Od okraja po okraj objektív potláča aberácie a poskytuje čistý a kvalitný obraz vďaka trom asférickým šošovkám a dvom ED šošovkám. Všetko v zábere môže byť hlavným predmetom.
 

 

 

Každý deň noste ultra široký uhol
 
Nízka hmotnosť 215 g bez kompromisov v kvalite obrazu, XF 8mm f/3.5 R WR môžete pridať do tašky na fotoaparát bez toho, aby ste sa zapotili. Tesnenia odolné voči poveternostným vplyvom v celej konštrukcii objektívu ho chránia pred prachom a dažďom, čo mu umožňuje bez obáv snímať aj v tých najnáročnejších prostrediach. Vstavaný 62 mm závit filtra vám umožňuje pridať ľahko dostupné filtre, ako sú ND filtre pre široké clony v jasných podmienkach.
 

 

 

Rýchle a hladké
 
Zachyťte zaostrený svet; pri nastavení na 36 cm pri clone f/8 bude zaostrené všetko pred vami, od minimálnej zaostrovacej vzdialenosti až po nekonečno. Rýchle automatické zaostrovanie so sotva viditeľným posunom zaostrenia, alias dýchanie, robí z objektívu vynikajúceho spoločníka pri natáčaní videa.
 

 

 

Vidíš svet a svet vidí teba
 
Vy ste ďalší na natáčanie videa, XF8mmF3.5 R WR, ponúka slabé dýchanie, vnútorné zaostrenie a špeciálnu vrstvu odolnú proti podsvieteniu. S týmto malým objektívom môžete rozprávať svoje najväčšie príbehy vďaka zornému uhlu ideálnemu na vlogovanie a ultraširokouhlým perspektívam. Rozprávajte svoje príbehy s týmto objektívom.
 

 

 

Kategória: Objektívy s pevným ohniskom Fujifilm
Hmotnosť: 0.215 kg
Zorný uhol: Širokouhlé
Bajonet:  Fujifilm X
Vhodný pre formát snímača: APS-C
Svetelnosť: f/3.5
Art Lens: Nie
Optický stabilizátor:  Nie
Makro režim: Nie
Priemer filtra: 62 mm
Počet lamiel clony: 9
Maximálna clona: f/22
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 18 cm
Konštrukcia objektívu: 12 členov / 9 skupín
Utesnenie (prach/vlhkosť): Áno