Fujifilm XF 50mm f/1.0 R WR

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 6
 

FUJINON XF50mmF1.0 R WR vám umožní zažiť ostrosť, akú ste ešte nevideli. Bez vinetácie a schopnosti kontrolovať aberácie vytvára presnosť s mimoriadne krémovým bokehom. Automatické zaostrovanie na tomto objektíve F1,0 je bezproblémové a odolnosť voči poveternostným vplyvom odstraňuje akékoľvek obavy, ktoré môžu prvky spôsobiť. XF50mmF1.0 R WR je výkonný objektív, ktorý zmení spôsob, akým zachytávate svet.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€1 179    
Kód tovaru 3680
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 

 

Vyjadrite sa ako nikdy predtým

Kúzlo XF50mmF1.0 R WR nie je obmedzené pri použití úplne otvorenej na F1.0. Snímky postupne získavajú ostrosť a rozlíšenie otáčaním clonového krúžku. Pri F2 vinetácia úplne zmizne a kruhový bokeh je dokonale vytvarovaný. Obrázky, ktoré môžete dosiahnuť, menia svoj výraz každý 1/3 kroku. Diskrétne hodnoty clony vás prenesú do nového sveta výrazov.

 

Blízko a ďaleko

Zorný uhol ekvivalentný 76 mm v 35 mm formáte a v kombinácii s vynikajúcou kvalitou obrazu vám umožňuje orámovať svet iným spôsobom. Model XF50mmF1.0 R WR vnáša do vašich obrázkov bodové svetlo tým, že oddeľuje objekt, popredie a pozadie bez ohľadu na vzdialenosť. Popredie a pozadie sú však v zábere rovnako dôležité ako krásny bokeh a pomôžu vám uvedomiť si skutočný význam „zaostrenia“.

 

Automatické zaostrovanie vzbudzuje dôveru

Pri použití objektívu s malou hĺbkou ostrosti sa neodpúšťa ani najmenšia chybička. Používanie šošoviek pri F1,0 s takou presnosťou vyžaduje od používateľov trpezlivosť. XF50mmF1.0 R WR nie je ako bežné objektívy F1.0. Využitím výhod bezzrkadlového systému objektív využíva vysokú presnosť pomocou automatického zaostrovania fotoaparátu, vrátane automatického zaostrovania tváre a očí a pixelov fázovej detekcie. Aj bez trpezlivosti môžete mať s týmto vysoko pokročilým objektívom plnú kontrolu.

 

Využite počasie na inšpiráciu

Kvapky dažďa v noci môžu priniesť radosť a vzrušenie pri používaní tohto objektívu. Žiara svetiel odrážajúca sa na mokrých chodníkoch sa premení na krásny bokeh a dodá farbu v tme. S clonou nastavenou na F1.0 dokáže XF50mmF1.0 R WR odolný voči poveternostným vplyvom zachytiť svetlo trblietajúce sa v tme a vytvárať očarujúce snímky, ktoré vás ospravedlňujú zmoknúť.

 

ohnisková vzdialenosť 50 mm (76 mm pre APS-C)
svetelnosť f 1
priemer filtra 77 mm
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 12 / 9
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 70 cm
rozmery Ø87mm × 103,5mm
hmotnosť 845 g
Kompatibilita pre Fujifilm X