Fujifilm XF 10-24mm f/4 R OIS WR

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 13
 

Veľkosť Kolosea, extravagancia Sagrada Família a majestátnosť Tádž Mahalu nás môžu prevýšiť svojou úchvatnou krásou, no zároveň nás naplnia inšpiráciou, aby sme vytvorili obrazy ich úžasných siluet týčiacich sa nad obzorom. Preto si kladieme za úlohu nájsť správnu perspektívu na zapuzdrenie scény a spojenie s týmito architektonickými zázrakmi, aby sme mohli nasmerovať nadšenie z ich prítomnosti do nových kreatívnych vízií.
FUJINON XF10-24mmF4 R OIS WR vám môže pomôcť pri vytváraní obrázkov, ktoré nielen komunikujú vzrušenie z prítomnosti v danom okamihu, ale tiež vám pomôžu rozprávať príbehy, ktoré plne vyjadrujú rozľahlosť scény okolo vás. Doprajte svojim fotografiám pocit, ako nikdy predtým.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
25.4.2024
€959    
Kód tovaru 2988
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 

Zachyťte všetko vzrušenie

 

 

To najlepšie zo širokouhlého záberu

S ekvivalentným 35 mm ohniskovým rozsahom 15-36 mm je XF10-24mmF4 R OIS WR kompaktný širokouhlý zoom, ktorý vám poskytuje prístup ku všetkým klasickým 35 mm širokouhlým ohniskovým vzdialenostiam v jednom objektíve. Bez ohľadu na to, ktorý z nich si vyberiete, tento objektív vám určite pomôže preniknúť do toho, čo robí širokouhlé fotografovanie skutočne radostným a príjemným.

 

Tvorte zo srdca

Vytváranie snímok s XF10-24mmF4 R OIS WR, navrhnuté tak, aby malo presné a citlivé automatické zaostrovanie, sa stáva inštinktívnym, takmer tichým a presným. Ľahké zaostrovacie prvky zapadnú na svoje miesto pomocou vysoko presného motora, čím ľahko udržia objekty ostré a spoľahlivo na ne zaostria, aj keď sa pohybujú v rámci záberu. Jednoducho vytvorte obrázky tak, ako ich vidíte, a majte slobodu nájsť príbeh v každom okamihu.

 

Zábery, ktoré vám vyrazia dych

Dýchanie objektívom je rušivý jav, ktorý môže zmeniť kompozíciu vašich obrázkov a videí počas zaostrovania objektívu. Aby sa tento efekt minimalizoval, zaostrovacia šošovka vo vnútri XF10-24mmF4 R OIS WR bola umiestnená blízko obrazového snímača, ďalej od clony, a spárovaná s ED asférickou šošovkou. Výsledkom je jednotná kvalita obrazu od minimálnej zaostrovacej vzdialenosti až po nekonečno, čo ďalej odstraňuje rušivé vplyvy z vášho kreatívneho procesu.

 

Viac slobody pri tvorbe

Preskúmajte nové miesta a pokojne zabudnite na svoj statív, tvorte z nových uhlov a komponujte vzrušujúce kompozície aj po západe slnka. Pridaná stabilita prichádza do XF10-24mmF4 R OIS WR vo forme nového, sofistikovaného gyroskopického snímača, ktorý zlepšuje optickú stabilizáciu obrazu (OIS) oproti predchádzajúcej iterácii o jednu celú zastávku. To prináša výkon redukcie vibrácií až o 3,5 kroku, ktorý možno ďalej predĺžiť na 6,5 kroku, keď je spárovaný s aktuálnym fotoaparátom radu X vybaveným stabilizáciou obrazu v tele (IBIS), ako je FUJIFILM X-T4. Bez ohľadu na fotoaparát, s ktorým sa používa, jedna vec je istá, stabilné zábery z ruky sú na obzore.

 

Neustály vývoj na rozšírenie možností

Okrem odolnosti voči poveternostným vplyvom, ktorá primárne chráni XF10-24mmF4 R OIS WR pred prachom a vlhkosťou, sa do najnovšej iterácie tohto objektívu dostalo niekoľko ďalších vylepšení. Napríklad na clonový krúžok bol pridaný zámok polohy A, aby sa zabránilo neočakávaným zmenám nastavenia clony objektívu. Na clonový krúžok bola pridaná aj nová stupnica clony, ktorá umožňuje kontrolu nastavenia clony bez potreby zobrazenia na obrazovke. A napokon, šírka clonového aj zaostrovacieho krúžku sa zmenšila o 1 mm, čím sa znížila celková hmotnosť objektívu o 25 g (0,9 oz) v porovnaní s predchádzajúcou verziou. Výsledkom týchto vylepšení je objektív, ktorý je praktický, prenosný a odolný, čo znamená, že je jednoducho spoľahlivý, keď na týchto chvíľach najviac záleží.

 

typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 10 - 24 mm
svetelnosť F / 4
priemer filtra 72 mm
obrazový stabilizátor áno
počet lamiel clony 7
konštrukcia-prvky / skupiny 14 / 10
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 24 cm
slnečná clona -
rozmery 7.8 x 8.7 cm
hmotnosť 410 g
Kompatibilita pre FujiFilm
Hmotnosť balenia 0,700 kg