Fujifilm Fujinon XF 16-55mm f/2.8 R LM WR

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 9
 

Fotografia je o kompromisoch. Objektív so zoomom zvyčajne kladie väčší dôraz na pohodlie pri obetovaní kvality. Tento objektív bol navrhnutý bez kompromisov, takže kvalita obrazu je porovnateľná s prvotriednym objektívom.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
3.7.2024
€1 099    
Kód tovaru 14071
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 

 

Bez kompromisov
 
Tento objektív dokáže dosiahnuť dokonalé vyváženie ostrosti s jemným bokehom. Poskytuje verné farby, aké ste doteraz v objektíve so zoomom nevideli.
Profesionálny objektív so zoomom s veľkou clonou musí produkovať ohromujúce snímky a XF16-55mm používa deväťlamelovú clonu, ktorá pomáha minimalizovať sférické aberácie.
Objektív sa skladá zo 17 prvkov v 12 skupinách, ktoré zahŕňajú tri asférické prvky na zníženie akéhokoľvek skreslenia a sférických aberácií. Aby sa zachovala ostrosť od okraja po okraj v celom rozsahu zoomu, používajú sa aj tri prvky s mimoriadne nízkym rozptylom, ktoré pomáhajú kontrolovať chromatické aberácie.
 

 

 

 

 

Ovládajte svetlo
 

Patentovaný viacvrstvový náter spoločnosti FUJIFILM HT-EBC (High Transmittance Electron Beam Coating) sa používa na kontrolu duchov a zábleskov. Nano GI Coating sa tiež používa na zníženie duchov a zábleskov zo svetla prichádzajúceho pod diagonálnymi uhlami.

 

Pokryte každý uhol
 

Na replikáciu ohniskového rozsahu tohto objektívu so zoomom by ste museli mať pri sebe štyri primárne šošovky XF. S modelom XF16-55mmF2.8 však získate každý mm medzi 16 mm a 55 mm, aby ste svoju kompozíciu ešte viac doladili. Toto pohodlie pri zachovaní úžasnej kvality obrazu vám poskytuje ďalšiu výhodu oproti noseniu štyroch objektívov s pevnou ohniskovou vzdialenosťou.

16mm 

 

35mm 

55mm 

 

 

Zachyťte každý detail
 
Systém AF je založený na vysokorýchlostnom lineárnom motore, ktorý dokáže zaostriť už za 0,02 sekundy *1 . Je nemožné vedieť, kedy sa niečo dramatické stane, ale chcete byť pripravení, keď sa to stane. Tento objektív reaguje tak rýchlo ako vy, keď nastanú tieto vzácne chvíle.
 
LM
Lineárny motor
Tiché, rýchle a presné AF
 

 

 

Pripravený pre všetky prostredia
 
Akákoľvek profesionálna prechádzka okolo objektívu musí byť pripravená ísť za všetkých podmienok snímania, najmä za nepriaznivého počasia. Konštrukcia objektívu odolná voči prachu a vlhkosti vám umožní ponoriť sa do snímania bez ohľadu na počasie. 

Odolný voči prachu a vlhkosti

 

-10℃

Prevádzkové až do -10 ℃

 

Typ objektívu zoom objektív
Ohnisková vzdialenosť 16 - 55 mm
Svetelnosť F / 2.8
Priemer filtra 77 mm
Obrazový stabilizátor -
Počet lamiel clony 9
Konštrukcia-prvky / skupiny 17 / 12
Zaostrovanie AF / MF
Min. zaost. vzdialenosť 30 cm
Slnečná clona áno
Odolnosť voči prachu a vlhkosti odolný voči prachu a mrazu do -10°C
Rozmery 8.33 x 10.6 cm
Hmotnosť 655 g
Kompatibilita pre FujiFilm
Hmotnosť balenia 0,900 kg