Canon TS-E 17mm f/4L

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Profesionálny mimoriadne širokouhlý objektív série L s clonou f/4 pre profesionálov snímajúcich architektúru, krajinu a interiéry.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
11.3.2024
€2 299    
Kód tovaru 13567
Značka Canon
Kategória pre Canon
Záruka 2 roky
 

 

Objektív s extrémne širokouhlým naklonením a posunom

Model TS-E 17 MM F/4L, ktorý sa navrhol pre architektonickú fotografiu, obsahuje nízke rušenie a vynikajúcu ostrosť od okraja po okraj. Nezávislé otáčanie mechanizmov naklonenia a posunu zaisťuje univerzálnosť.
 
 
 
Rozširovanie možností pre fotografovanie s naklonením a posunom
 
Model TS-E 17 MM F/4L predstavuje objektív s extrémne širokouhlým naklonením a posunom, ktoré zabezpečujú širokouhlé zobrazenia pre snímač APS-C a celoobrazovkový snímač. Vďaka jedinečnému systému otáčania od spoločnosti Canon môžete otočiť smer naklonenia a posunutia, a to nezávisle od seba. Toto umožňuje samostatné ovládanie perspektívy a hĺbky pola - čo zdokonaľuje flexibilitu.
 
 
Široký rozsah pohybu
 
Model TS-E 17 MM F/4L je vďaka 104° diagonálnemu zornému uhlu, ktorý je kombinovaný so ±6,5° náklonom spolu s ±12 mm posunom a ±90° otočením na mechanizme naklonenia a posunu, jedným z najflexibilnejších objektívov na trhu. Model TS-E 17 MM F/4L tiež obsahuje uzamknutia na mechanizmoch naklonenia a posunutia, aby sa zaručilo, že sa bude predchádzať neželaným pohybom.
 
 
Prvky objektívu s vysokou presnosťou
 
Aby sa dosiahlo vynikajúce rozlíšenie od okraja po okraj a nízke rušenie, použil sa asférický objektív z liateho skla s veľkým priemerom a vysokou presnosťou. Farebné odchýlky - bežné pri širokouhlom snímaní – sa potláčajú štyrmi UD prvkami. Vďaka týmto prvkom je objektív obzvlášť vhodný pre fotografovanie architektúry.
 
 
Vrstva so štruktúrou podvlnovej dĺžky
 
Patentovaná vrstva objektívu od spoločnosti Canon, ktorá bola navrhnutá pre použitie pri digitálnom fotografovaní, minimalizuje duchov a oslnenie spôsobené interným odrazom - čo pomáha dodávať jemné a jasné obrázky.
 
 
Robustná kvalita zostrojenia
 
Objektívy série L od spoločnosti Canon boli vytvorené tak, aby odolali bežnému používaniu v najnáročnejších testovacích prostrediach. Tesnenia proti poveternostným vplyvom a prachu zabezpečujú dodatočnú ochranu a v balení sa tiež nachádza kryt objektívu a puzdro.
 
 
Bezolovnatá optika
 
Pri výrobe modelu TS-E 17 MM F/4L sa použilo bezolovnaté sklo šetrné na životné prostredie.
 
 
Ohnisková vzdialenosť
17 mm
Maximálna clona
f/4
Minimálna clona
f/22
Držiak objektívu
Canon EF
Pokrytie formátu objektívu
Full-Frame
Uhol pohľadu
104°
Tilt-Shift
+/- 6,5° naklonenie
+/- 12 mm posun
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť
9,84" / 25 cm
Maximálne zväčšenie
0,14x
Optický dizajn
18 prvkov v 12 skupinách
Čepele membrány
8, zaoblené
Typ zaostrenia
Manuálne zaostrovanie
Stabilizácia obrazu
Nie
Veľkosť filtra
Nie
Rozmery (ø x L)
3,5 x 4,21" / 88,9 x 106,9 mm
Hmotnosť
820 g