Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 13
 

Model EF 24-105mm f/4L IS II USM je objektív so štandardným zoomom, ktorý ponúka o niečo viac pri fotografovaní aj pri nakrúcaní videa. Tento objektív je pre vás ideálny, ak cestujete naľahko a zároveň chcete snímať obrázky vo výnimočnej kvalite.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€1 259    
Kód tovaru 14137
Značka Canon
Kategória pre Canon
Záruka 2 roky
 

VYSOKOKVALITNÉ OBRÁZKY, KTORÉ VÁS OHROMIA

 

Profesionálny objektív Canon disponuje štandardným priblížením. Umožňuje pohodlné fotografovanie aj nahrávanie videa. Objektív pracuje s ohniskovou vzdialenosťou v intervale 24-105 mm a v celom jej priebehu je konštantná svetelnosť f/4.0. Objektív využíva pokročilú optiku série L, ktorá vlajkovou loďou spoločnosti Canon. Objektív je zložený z 17 členov usporiadaných v 12 skupinách. Nechýba výkonná optická stabilizácia s rozsahom 4 EV a tiché automatické zaostrovanie, ktoré poháňa tichý ultrazvukový motor USM. Špeciálna konštrukcia je odolná proti nadmerným vibráciám a otrasom. Kruhovú clonu tvorí 10 lamiel a maximálna hodnota clony je F22. 

 
 
 
Zostrojený pre tvorbu kvalitných snímok
 
Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM je vynikajúci objektív, ktorý ponúkne štandardný zoom a skvelú konštantnú svetelnosť v celom priebehu ohniskovej vzdialenosti. Objektív je zložený z veľmi kvalitných skiel, ktoré poskytujú vynikajúci výkon a vytvárajú perfektne ostrý obraz v celom zornom poli aj v celom priebehu zoomu. Obraz bude vynikať skvelou farebnou hĺbkou a prirodzenosťou. Členy sú navyše vybavené špeciálnou úpravou Air Sphere Coating, ktorá má za úlohu eliminovať nechcené odlesky a zdvojenie obrazu. Robustnejší dizajn série L ponúka aj zvýšenú odolnosť voči vibráciám a otrasom.
 
 
 
 
Výkonná optická stabilizácia a tiché zaostrovanie
 
K vynikajúcej optike tohto objektívu sú tiež doplnené užitočné funkcie, ktoré vám pomôžu pri tvorbe perfektné a jedinečné fotografie. Objektív je vybavený výkonnou optickou stabilizáciou s rozsahom 4 EV. Umožní vám tak fotografovať bez použitia blesku aj za horších svetelných podmienok. V kombinácii s konštantnou svetelnosťou si môžete byť istí, že vytvoríte perfektnú snímku v akomkoľvek priblíženiu. Ďalším prvkom je vylepšené automatické zaostrovanie, ktoré je veľmi presné a rýchle, umožní vám rýchlu zmenu, navyše s profesionálnym výsledkom. Výhodou tohto systému je tichý pohon, ktorý obstaráva ultrazvukový motor USM. Zaostrovanie je tak takmer nepočuteľné.
 
Canon EF 24-105mm F4L IS II USM sample photo. Butterfly, monarch, insects photography
 
 
 
Vhodný pre nahrávanie videa
 
Vďaka pokročilému zaostrovaniu a výkonnej optickej stabilizácii sa tento objektív hodí tiež na nahrávanie videí. Počas nahrávania budú prechody medzi zaostrením plynulé a presné, takže výsledný film bude pôsobiť profesionálne. Navyše, vďaka tichému chodu, nebudú v zázname prítomné žiadne ruchy, ktoré by mohli kaziť vaše jedinečná videá. Samozrejmosťou je tiež možnosť plne manuálneho zaostrovania, alebo jeho manuálne doladenie.
 
When you are photographing horses, you need to be ready for a variety of focal lengths.  Sometimes they will walk up to you looking for a treat, and sometimes they stay away.  These stayed away, so I needed all 105 mm.  (Shot at 105 mm, 1/160 sec., f/11, ISO 200)
 
 
 
Pohodlné ovládanie
 
Objektív je navrhnutý tak, aby jeho ovládanie bolo čo najjednoduchšie a efektívne. Na jeho tele sa nachádzajú dva otočené krúžky, ktoré ovládajú zoom a manuálne zaostrovanie. Nechýba ani dvojica prepínačov, ktorými možno vypnúť optickú stabilizáciu a rýchlo prepínať medzi automatickým a manuálnym zaostrovaním. Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM je vďaka svojmu skvelému výkonu, odolnej konštrukcii a skvelým vlastnostiam vhodný pre profesionálne využitie.
 
Dark blue sea by bridge structure

typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 24-105mm
svetelnosť f4
priemer filtra 77mm
obrazový stabilizátor áno
počet lamiel clony 10
konštrukcia-prvky / skupiny 17 / 12
zaostrovanie AF/MF
min. zaost. vzdialenosť 45 cm
slnečná clona EW-83M
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery 83.5 x 118 mm
hmotnosť 795g
Kompatibilita Canon