Canon 16-35mm f/2,8L III USM

2 hodnotenia
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Canon EF 16-35mm f/2.8L III USM je širokouhlý objektív z profesionálnej rady L, ktorý je vybavený obľúbeným rozsahom ohnísk 16-35mm, vysokou konštantnou svetelnosťou f/2.8, tichým ultrasonickým ostrením USM, závitom pre 82mm kruhové filtre a voči prachu a vode utesneným kovovým telom určený pre použitie s Full Frame aj APS-C zrkadlovkami Canon. 

Dostupnosť asi 7-8 dní
Môžeme doručiť do
7.7.2022
€1 999    
Kód tovaru 14401
Značka Canon
Kategória pre Canon
Záruka 2 roky
 

Výnimočne vysokovýkonný širokouhlý objektív série L
Model EF 16-35mm f/2.8L III USM je ultra širokouhlý objektív so zoomom prémiovej kvality s konštantnou maximálnou clonou f/2.8 na dosiahnutie najvyššej možnej kvality, a to aj pri fotografovaní v prostredí so slabým osvetlením.

 Krajina
Fotografujte neuveriteľné zábery od úbočí hôr a pláží až po pamiatky v mestách a mestské scenérie.

Slabé osvetlenie
Dokonca aj ak podmienky nie sú ideálne, môžete jasne zachytiť nočný život, ohňostroje, tmavé interiéry a ešte omnoho viac.

Architektúra
Nájdite krásu v štruktúre a oživte úchvatné pamiatky a rozsiahle mestské územia.

Prvotriedna kvalita obrazu
Objektívy s veľkým priemerom, dvojitým povrchom z lisovaného skla (GMo) a mimoriadne nízkym rozptylom pomáhajú výrazne znížiť skreslenie obrazu a chromatickú aberáciu. Pokročilá povrchová úprava Air Sphere a SubWavelength zas pomáha chrániť pred oslnením a efektmi duchov, takže môžete s istotou fotografovať aj v prostredí s nevyhovujúcim svetlom.

Univerzálna paleta širokouhlých ohniskových vzdialeností
Model EF 16-35mm f/2.8L III USM je vybavený zoomom s rozsahom ohniskovej vzdialenosti 16 – 35 mm, ktorý zahŕňa celú škálu širokouhlých ohniskových vzdialeností.

Rýchla konštantná clona
Veľká clona f/2,8 vám umožní vyťažiť čo najviac z dostupného svetla a 9-lamelová kruhová clona pomáha dosiahnuť nádhernú hĺbku poľa.

Odolná konštrukcia radu L
Robustná odolná konštrukcia pomáha objektívu EF 16-35mm f/2.8L III USM zvládnuť záťaž spojenú s používaním na profesionálnej úrovni.

Zdokonalené automatické zaostrovanie
Model EF 16-35mm f/2.8L III USM je vybavený prstencovým motorčekom USM a jednotkou CPU s vysokým výkonom, ktoré umožňujú rýchlejšie zaostrovanie

Mám inovovať?
Model EF 16-35mm f/2.8L III USM nahrádza model EF 16-35mm f/2.8L II USM a definuje nové štandardy kvality obrázka pre ultra širokouhlé objektívy so zoomom.

Optický systém
Novonavrhnutá optika prináša ohromujúcu ostrosť na celej ploche záberu. Prepracovaný mechanizmus s 5 skupinami zoomu zlepšuje odolnosť voči vibráciám a otrasom.

Povrchová úprava objektívov
Povrchové vrstvy SubSavelength a Air Sphere pomáhajú potláčať efekty oslnenia a duchov na fotografiách.

9-lamelová clona
V porovnaní so 7-lamelovou kruhovou clonou objektívu EF 16-35mm f/2.8L II USM má objektív EF 16-35mm f/2.8L III USM až 9-lamelovú kruhovú clonu, ktorá umožňuje vytvárať krásne jemné zaostrenie pozadia.