Olympus OM-5 OM System

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 7
 

OM-5 je fotoaparát s vymeniteľným objektívom, ktorý kombinuje kompaktný, ľahký dizajn a vysoký výkon s príťažlivosťou systému Micro Four Thirds. Kompaktný, ľahký a vysokokvalitný OM-5 možno ľahko vziať so sebou na miesta, ktoré s predchádzajúcimi fotoaparátmi nebolo možné.
Vydajte sa s OM-5 hľadať svoju ideálnu krajinu a zachyťte nádhernú scenériu, ktorej ste svedkami, bez toho, aby vám niečo uniklo.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
3.7.2024
€1 129    
Kód tovaru 3746
Značka Olympus
Kategória Olympus
Záruka 2 roky
 

PARTNER PRE VAŠE DOBRODRUŽSTVÁ

 
 
 
 
Menej váhy=viac zábavy
 
OM-5 je navrhnutý tak, aby zostal s vami, ale nebránil vám vo vašom zážitku. Je tak kompaktný, že ho môžete vložiť do svojej obľúbenej tašky alebo ho nechať nenápadne visieť na ramene, kým vás nenapadne inšpirácia. Bude pripravený na váš príbeh, ale nebude to únavná záťaž.
 
 
 
 
Do každého počasia
 
OM-5 má prvotriedny dizajn IP53 odolný voči prachu, striekajúcej vode a mrazu, takže môžete pokračovať v rozprávaní tohto príbehu.
 
 
 
 
Žiadne otrasy
 
OM-5 dokáže stabilizovať tie najotrasnejšie situácie s až 6,5 krokom kompenzácie (alebo 7,5 s kompatibilnými objektívmi Sync-IS). Vďaka tomu sú dlhšie expozície z ruky a teleobjektívy bez rozmazania prechádzkou v parku. Náš zložený 20MP BSI Live MOS snímač je skokom vpred v kvalite obrazu. Využíva nový revolučný spôsob usporiadania zobrazovacích prvkov, aby prepustil viac svetla a zároveň zvýšil výkon pri slabom osvetlení. Vaše fotografie budú mať úchvatné rozlíšenie s nízkym šumom a bohatým dynamickým rozsahom výrazu od tieňov až po svetlá.
 
 
 
 
Nechajte sa unášať na prúde kreativity s LiveND.
 
Využite čo najviac pohybujúcich sa objektov zmenou spôsobu, akým vidíte pohyb pomocou LiveND. Pomocou až štyroch krokov efektu (ND16) môžete premeniť zdanlivo všedný moment na magický – dokonca aj s najširšími šošovkami.
 
 
 
 
Veľké zábery
 
Handheld Hi-Res vám umožní zachytiť úžasné 50MP súbory bez toho, aby ste museli ťahať so sebou ťažší fotoaparát a statív.
 
 
 
 
Žiadny prach
 
Bezstarostná výmena objektívu na vašich dobrodružstvách. OM-5 je vybavený filtrom Supersonic Wave Filter (SSWF), ktorý vibruje viac ako 30 000-krát za sekundu, aby okamžite odstránil prach z povrchu obrazového snímača.
 
 
 
 
Nikdy nezmeškajte moment
 
Sústreďte sa na moment, nie na sústredenie. OM-5 je vybavený 121-bodovým All Cross-type On-chip Phase Detection AF senzorom, ktorý umožňuje spoľahlivé zaostrovanie vo všetkých situáciách a pre všetky vaše scény. Zachyťte majestátnosť divokej prírody s ľahkosťou a používajte objektívy s veľkou clonou s istotou, pretože viete, že zachytený príbeh bude jasne zaostrený.
 
 
 
 
 
 
Vylepšený AF s detekciou tváre/ očí.
 
Fotenie ľudí, na ktorých vám záleží, by malo byť úsmevné a bez rozruchu. Vďaka vylepšenému automatickému zaostrovaniu na tvár a oči je snímanie jednotlivých osôb aj skupín osôb jednoduché. Jediným dotykom obrazovky alebo stlačením tlačidla sa môžete rozhodnúť, koho príbeh chcete vyrozprávať.
 
 
 
 
Hviezdne nebo
 
Už žiadne dohady či zložité manuálne zaostrovanie pri snímaní . Starry Sky AF sprístupňuje astrofotografiu prostredníctvom špeciálneho režimu automatického zaostrovania nočnej oblohy. Skombinujte ho s ďalšími výpočtovými fotografickými funkciami, ako je Live Composite, a galaxia možností je vzdialená len jedno kliknutie.
 
 
 
 
Tech specs<
 
Veľkosť snímača
Micro 4/3
Rozlíšenie
21,8MPx ( 20,4 efektívnych)
Formát snímača
MFT 4:3 / 17,3 x 13,0 mm
Obrazový procesor
TruePic IX
Čistenie snímača
áno
Autofokus AF
121 bodov
Rýchlosť sériového snímania
až 30 fps
ISO - maximálna citlivosť
64 - 25 600
Rozlíšenie hľadáčika
2 360 000 bodov
Displej
3" LCD výklop. / dotykový
Typ média
SDHC/ SDXC
Formát záznamu videa
MOV(MPEG‑4AVC/H.264)
Rozlíšenie videa
4K 4096 x 2160 (C4K) / 24p
Batéria
BLS‑50
Výdrž batérie
310 záberov / 60 min. videa
Obrazový stabilizátor
5 - osový
Rozmery
125,3 x 85,2 x 49,7 mm
Hmotnosť
414g s batériou
Vstupy a výstupy
HDMI micro D, 3,5mm mic, Micro USB, 2,5mm
Vstavaný mikrofón
áno - stereo