Nikon Z8

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
 • 1 z 11
 

Vstúpte do sveta profesionálnych snímok s najvýkonnejšími funkciami radu Nikon Z. Z 8 prichádza v menšom a ľahšom prevedení, ktoré vám pomôže zachytiť momenty inšpirácie a zároveň zostať agilné. Vďaka svojej robustnej a odolnej konštrukcii sa môžete ponoriť do hlbín akcie a s istotou predviesť víťazný moment.

Nikon Z 8 | EISA – Expert Imaging and Sound Association

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€3 799    
Kód tovaru 3798
Značka Nikon
Kategória Nikon
Záruka 2 roky
 

PRIPRAVIŤ SA. AKCIA.

 

 

Kompaktné telo. Výkon hodný vlajkovej lode.
 

Z 8 prináša funkcie a výkon modelu Z 9 do tela, ktoré je o 30 % menšie ako Z 9 a o 15 % menšie ako D850. 45 Mpx vrstvený snímač CMOS a pôsobivý dynamický rozsah. Fenomenálny systém automatického zaostrovania s hĺbkovým strojovým učením a vysoká úspešnosť detekcie objektov a očí, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Real-Live hľadáčik bez prerušenia obrazu a monitor vyklápateľný v štyroch osiach. Videosekvencie, statické snímky alebo oboje. Môžete slobodne vymýšľať, zatiaľ čo Z 8 spoľahlivo zachytí každý záber.

 

Vynikajúca agilita pri snímaní videosekvencií a fotografií.
 

Nové nápady, tesné rozpočty, nepredvídateľné zmeny. Malá alebo komplexná video zostava. Bez ohľadu na to, čo a kde tvoríte, s Nikonom Z 8 to pôjde hladko. Vytvárajte ohromujúce 8K alebo 4K videosekvencie priamo vo fotoaparáte pri rôznych frekvenciách snímania vrátane spomalených záberov. Zachyťte exkluzívne fotografie s rozlíšením 45,7 Mpx aj pri snímaní vo svetle hviezd. Pri vertikálnom snímaní sa prispôsobí rozhranie displeja snímania aj menu.

 

 

Ohromujúca rýchlosť 120 sn./s pre statické snímky
 

Nikdy nepremeškajte rozhodujúci moment. Môžete snímať fotografie s rozlíšením 11 Mpx pri neuveriteľnej frekvencii 120 sn./s, alebo s rozlíšením 45,7 MPx s frekvenciou 60 alebo 30 sn./s na zmrazenie akcie. Všetko s plným automatickým zaostrovaním, expozíciou a bez prerušenia obrazu v hľadáčiku.

z8 sériové snímanie

 

Široké možnosti formátu videa.
 

Bez ohľadu na to, aký obsah vytvárate, cíťte sa pri filmovaní s Z 8 ako doma. Široká škála video formátov, ako je 12-bitový RAW, 10-bitový ProRes 422 HQ a N-Log, môže poskytnúť kameramanom na akejkoľvek úrovni odstupňovanie farieb. možnosti, ktoré vyhovujú ich postprodukčnému pracovnému postupu.

Široká škála video formátov | Fotoaparáty, objektívy a príslušenstvo Nikon
 
 
 
4-osový vertikálny / horizontálny naklápací monitor.
 
Keď potrebujete fotografovať s rôznymi polohami a počas prehrávania.

Snímajte z rôznych uhlov s väčším pohodlím. 4-osový vertikálny/horizontálny výklopný monitor vám umožňuje jednoducho zarámovať vaše objekty. Či už fotografujete alebo kontrolujete svoju prácu, jeho 8 cm dotykový monitor vám umožní upraviť polohu a nastavenia fotoaparátu ľubovoľným spôsobom. 

Bezzrkadlový fotoaparát Nikon Z 8 4-osý naklápateľný monitor | Fotoaparáty, objektívy a príslušenstvo Nikon

 

 

Zoom s vysokým rozlíšením.
 

Udržujte svoju tašku ľahkú bez toho, aby ste museli nosiť ďalšie šošovky. Priblížte až 2x ohniskovú vzdialenosť aj s hlavným objektívom a dosiahnite snímanie videa v rozlíšení 4K UHD (30p/25p/24p) a Full HD vo formáte FX bez straty rozlíšenia.

Zoom vo vysokom rozlíšení | Fotoaparáty, objektívy a príslušenstvo Nikon

 

 
Synchronizácia časového kódu.
 

Ľahko rozložte zábery z viacerých zariadení v chronologickom poradí. Synchronizujte svoj časový kód s viacerými zariadeniami cez Bluetooth pomocou UltraSync Blue. Osloboďte sa od káblov a začnite fotografovať z kreatívnych uhlov. 

Synchronizácia časového kódu | Fotoaparáty, objektívy a príslušenstvo Nikon

 

 
Väčšia kontrola nad portrétmi
 
Nechajte Z 8, aby z vášho portrétovania vyniklo to najlepšie. Jeho efekt zmäkčenia pleti automaticky rozpoznáva ľudské tváre, aby vyhladil celkový tón pleti a zároveň zachoval ostré oči a vlasy – pre videá aj fotografie. Spolu s efektom Portrait Impression Balance, ktorý upravuje odtieň a jas vašich objektov, môžete ušetriť čas a námahu pri práci po úpravách.
 
Bezzrkadlový fotoaparát Nikon Z 8 zachytí vašu najlepšiu stránku | Fotoaparáty, objektívy a príslušenstvo Nikon
 
 
 
Zachyťte viac ako to, čo oči vidia.
 
Zmrazte presný okamih pomocou predbežného snímania.

Nikdy nezmeškáte žiadny okamih, a to ani pri snímaní objektov pohybujúcich sa vysokou rýchlosťou. Funkcia pre-release capture zaznamená snímky až 1 sekundu pred úplným stlačením spúšte a až 4 sekundy po úplnom stlačení spúšte. Uvoľnite svoj potenciál, či už pri fotografovaní na pretekoch alebo pri prenasledovaní nevyspytateľnej divočiny. 

Nikon Pre-Release Capture | Fotoaparáty, objektívy a príslušenstvo Nikon

 

 

Zaostrite jednoducho aj pri slabom osvetlení.
 

Zachyťte nádhernú žiaru zlatej hodiny. Dokonca aj pri slabom osvetlení vám jeho široký rozsah detekcie automatického zaostrenia od -7 do 19 EV (-9 až 19 EV v režime zobrazenia hviezdneho svetla) 1 umožňuje uzamknúť zaostrenie na pohybujúce sa objekty, aby boli vaše scény ostré a jasné. S 20 vlastnými možnosťami vzoru automatického zaostrovania v širokouhlom automatickom zaostrovaní, z ktorých si môžete vybrať, môžete nepretržite zaostrovať na objekt v akejkoľvek situácii.

Nočná fotografia | Fotoaparáty, objektívy a príslušenstvo Nikon

 

3D sledovanie fotografií.
 

Zažite výkonný výkon sledovania AF poháňaný procesorom na spracovanie obrazu EXPEED 7. Jeho funkcie 3D sledovania poskytujú efektívne lepivé sledovanie viacerých objektov v jednom zábere, čo vám pomôže dosiahnuť zamýšľaný záber aj pri nepravidelných pohyboch.

3D sledovanie | Fotoaparáty, objektívy a príslušenstvo Nikon

 

Presné sledovanie objektu.
 
Najväčšie množstvo AF sledovania na svete.

Sledujte až 9 typov predmetov naraz. Udržujte svoje fotografie a videá krištáľovo čisté a zároveň sa zamerajte nielen na ľudí a vaše chlpaté deti, ale aj na autá, lietadlá, vlaky, bicykle a ďalšie.

Presné sledovanie predmetu | Fotoaparáty, objektívy a príslušenstvo Nikon

 

Nový režim Lietadlo.
 

Zoznámte sa s režimom v lietadle, novo pridanou možnosťou v ponuke detekcie objektu AF, ktorá poskytuje stabilnejšiu detekciu, aj keď fotografujete pri slabom osvetlení alebo na rušnom pozadí. Ľahko sa zamerajte na lietadlo, po ktorom idete, bez ohľadu na jeho veľkosť.

Režim v lietadle | Fotoaparáty, objektívy a príslušenstvo Nikon

 

Jasnosť

Stabilizujte svoje obrázky a videá a urobte jasnejšie zábery. VR zabudovaná vo fotoaparáte a synchro VR môžu spolupracovať na dosiahnutí až 6 zastavení VR efektu pre fotografie, čo vám pomôže ľahko získať ostrejšie snímky. Pre ostrejšie a jasnejšie videá jednoducho aktivujte EVR na vrchnej časti VR vo fotoaparáte. Lichobežníkové skreslenie je potom možné kompenzovať, aby sa minimalizovalo chvenie fotoaparátu, výsledkom čoho sú krištáľovo čisté zábery.

Galahs | Fotoaparáty, objektívy a príslušenstvo Nikon

 

Živosť

Vaše fotografie môžu byť živšie ako kedykoľvek predtým. Okrem súborových formátov RAW a JPEG obsahuje Z 8 aj formát HEIF na vykresľovanie 10-bitových statických obrázkov s bohatou tonálnou gradáciou. Spolupracuje s panelovým monitorom QUAD-VGA, najjasnejším panelom monitora na svete s rozlíšením 3 000 cd/m 2 , ktorý zobrazuje skutočné farby vášho objektu – či už pri východe slnka, západe slnka alebo napoludnie – pri snímaní so živým náhľadom alebo prehrávaní v tónoch blízkych monitor HDR. Môžete si byť istí, že tón obrazu je ten, po ktorom túžite, v momente, keď zachytíte záber.

Svadobný pár | Fotoaparáty, objektívy a príslušenstvo Nikon

 

Dual stream technology

Z 8, poháňaný technológiou dual-stream, zaznamenáva akciu v reálnom čase a zachytáva ju súčasne prostredníctvom Real-Live hľadáčika bez výpadku napájania, čo vám pomôže nasnímať nevyspytateľné momenty a nikdy nepreskočí ani pauzu. 

 

Odolný

Z 8 prichádza s extra pevným, pevným a robustným exteriérom. Je vyrobený z nového ekologického materiálu, ktorý je robustný a odolá teplotám až -10 °C, s účinným utesnením každého krytu, ako je priestor pre batériu a tlačidlo spúšte, aby bol odolný voči prachu a kvapkaniu. Kryt snímača a dvojitá vrstva na obrazovom snímači zabráni vniknutiu prachu a prilepeniu sa na snímač. Zámok redukcie vibrácií minimalizuje otrasy na štruktúre obrazového snímača, a tým zabraňuje náhodnému poškodeniu. Vychutnajte si väčší pokoj pri prenášaní fotoaparátu na hrboľatú cestu.

Odolný. Vyrobené tak, aby vydržali. | Fotoaparáty, objektívy a príslušenstvo Nikon

 

Kategória: Bezzrkadlovky Nikon
Hmotnosť: 0.91 kg
Balenie:  Telo
Delenie: Profesionálne
Bajonet:  Nikon Z
Rozlíšenie videa: 8K
Formát snímača: Full Frame
Dotykový displej: Áno
Max. citlivosť ISO: 25600
Min. citlivosť ISO: 64
Rozlíšenie: 45,7 Mpx
Stabilizácia čipu: Áno
Typ hľadáčika: Elektronický
Výklopný displej: Áno
Materiál: Horčík
Farba: Čierna
Typ pamäťovej karty: SD / SDHC / SDXC (UHS-II), CFexpress typ B
Rozhranie: USB-C, HDMI, výstup na slúchadlá, vstup na mikrofón, Wi-Fi, Bluetooth, Nikon 10-Pin
Formát fotografií: JPEG, RAW
Formát videa: NEV, MOV, MP4
Pomer strán snímkov: 16:9, 1:1, 3:2
Pomer strán snímača: 3:2
Veľkosť snímacieho senzora (mm): 35,9 x 23,9
Automatické čistenie snímača: Áno
Typ uzávierky: Elektronická uzávierka
Typ obrazového procesora: EXPEED 7
Spôsob merania expozície: Zónové, Stredové, Bodové, Matrix
Korekcia expozície: ± 5 EV po 1/2 EV, ± 5 EV po 1/3 EV
Najdlhší expozičný čas: 30
Najkratší expozičný čas: 1/32000
Rýchlosť sériového snímania: 20 sn./s
Typ akumulátora: EN-EL15c
Rozmery (mm): 144 x 118.5 x 83
Utesnenie (prach/vlhkosť): Áno

 

Podporovaný jazyk: angličtina