Canon EOS R6 Mark II + RF 24-105mm f/4L IS USM

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 8
 

Štandardný plnoformátový fotoaparát vyvinutý s hybridnými funkciami na snímanie fotografií a videozáznamov. EOS R6 Mark II umožňuje rôzne fotografické prejavy, ktoré prekračujú hranice medzi zaznamenávaním osobného života a profesionálnymi produkčnými účelmi, ako aj medzi fotografovaním a filmovaním.

Canon EOS R6 Mark II | EISA – Expert Imaging and Sound Association

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
3.7.2024
€3 179    
Kód tovaru 3918
Značka Canon
Kategória Canon
Záruka 2 roky
 

BUĎTE KREATÍVNI BEZ KOMPROMISOV

 

Ohromujúca rýchlosť modelu EOS R6 Mark II, špičkový výkon a profesionálne filmárske funkcie vám umožnia zvládnuť vaše remeslo – nech už si vyberiete akýkoľvek spôsob snímania.
 
 
 
 
Vysoká kvalita obrazu s novým 24,2-megapixelovým Full-Frame CMOS snímačom

EOS R6 Mark II má v porovnaní s predchodcom vylepšené rozlíšenie. 35 mm plnoformátový CMOS snímač vyvinutý spoločnosťou Canon s pribl. 24,2 efektívnych megapixelov umožňuje fotoaparátu zachytiť ostré a detailné snímky aj pri slabom osvetlení. Bez ohľadu na podmienky – či už vo dne alebo v noci, v interiéri alebo exteriéri – sa tmavé časti snímky, dokonca aj pri vysokých citlivostiach ISO a zvýšenej citlivosti, vykreslia s nízkym šumom.
 
Boxer Taping Up Their Hand
 
 
 
Obrazový procesor DIGIC X

Výkonný obrazový procesor DIGIC X umožňuje vysokovýkonnú prevádzku a koordináciu procesov, ako sú Dual Pixel CMOS AF II, stabilizácia obrazu, spracovanie obrazu a funkcie videa. Obrazový procesor DIGIC X pomáha zaistiť, aby vaše fotografie a videá vyzerali ostro a zachovali si vysoké rozlíšenie s minimálnym šumom alebo zrnitosťou.
EOS R6 Mark II 3 Quarter View
 
Vysokorýchlostné sériové snímanie

Prvýkrát medzi plnoformátovými fotoaparátmi Canon EOS predstavuje EOS R6 Mark II režim RAW Burst Mode1 s rýchlosťou až 30 snímok za sekundu. Zapnutím predsnímania v režime RAW Burst Mode sa snímanie môže začať o niečo skôr (asi o 0,5 sekundy skôr) úplným stlačením spúšte. V spojení s vysokorýchlostným sériovým snímaním rýchlosťou až 12 snímok za sekundu s mechanickou uzávierkou a až 40 snímok za sekundu pomocou elektronickej (tichej) uzávierky dokáže fotoaparát zachytiť zlomky sekundy medzi pohybmi objektu. To je skvelé pre dynamické akčné fotografie, ako sú športovci, zvieratá a vozidlá v pohybe, alebo dokonca zachytávanie chvíľkových zmien vo výrazoch tváre pri portrétoch.
 
Jockey Riding a Horse and Jumping Obsticles
 
 
 
Bleskovo rýchle automatické zaostrovanie

Systém Dual Pixel CMOS AF II s vysokou odozvou pokrýva až približne 100 % x 100 % obrazovej plochy a rozdeľuje obraz až do 1 053 automaticky vybraných zón automatického zaostrovania počas celoplošného automatického zaostrovania. Výsledkom je vynikajúce pokrytie automatického zaostrenia a kompozičná sloboda ostrého zaostrenia na objekt takmer kdekoľvek v zábere.
 
Jockey Riding a Horse and Jumping Obsticles
 
 
 
Vysoko presná detekcia predmetov

Kone, vlaky a lietadlá, vyvinuté pomocou technológie hlbokého učenia, sú novo detekovateľné okrem bežných subjektov, ako sú ľudia, zvieratá vrátane psov, mačiek a vtákov, a vozidlá – autá a motocykle – najmä v prostredí motoristického športu. Pre jednoduchšie používanie je teraz k dispozícii automatický režim, v ktorom fotoaparát automaticky vyberie typ objektu bez potreby prepínania nastavenia detekcie objektu v menu.
 
 
Detekcia hlavy, tváre a očí

Dokonca aj v situáciách, keď veľa fotoaparátov môže mať problém s rozpoznaním objektu, dokáže EOS R6 Mark II lokalizovať a zaostriť na hlavu, tvár alebo oko osoby, keď je ponuka Subject Detection nastavená na People, čo umožňuje jednoduchšie používanie a rýchle získanie váš objekt a vylepšenia presnosti pri zachytávaní videí alebo statických obrázkov. Teraz je k dispozícii ďalšie ovládanie na detekciu ľavého alebo pravého oka objektu – ktoré možno naprogramovať aj na tlačidlo Custom Button, čo uľahčuje zaostrenie na preferované oko v danom okamihu.
 
Woman in White Dress
 
 
 
Detekcia zvierat

EOS R6 Mark II dokáže efektívne a rýchlo a presne sledovať celé telo, tvár alebo oko mačiek, psov, vtákov a teraz aj koní – bez ohľadu na veľkosť zvieraťa, držanie tela alebo orientáciu tváre.
 
Jockey Riding a Horse in a Field
 
 
 
Optimalizované pre video

Vďaka rozsiahlym funkciám nahrávania videa, ako je 6K prevzorkovaný neorezaný 4K film rýchlosťou až 60 snímok za sekundu, nahrávanie videosekvencií Full-HD s vysokou snímkovou frekvenciou až 180 snímok za sekundu4 a sledovanie AF, dokáže EOS R6 Mark II splniť potreby nadšencov a skúsených nadšencov. tvorcov videoobsahu.
 
Demo of Video Options
 
 
 
Nepretržité nahrávanie filmu, ktoré presahuje 30 minút

EOS R6 Mark II dokáže nepretržite nahrávať Full-HD video až 6 hodín, čo vám umožní nastaviť video a pokračovať v projekte bez obáv, že sa zastaví.5 Budete tiež môcť nepretržite nahrávať Full-HD 179,82 p až 60 minút alebo viac a 4K 59,94p až 50 minút alebo viac.
 
Boxer Punching Sandbag
 

 

Funkcie pre pokročilých tvorcov

Canon Log 3, HDR PQ, nahrávanie cez proxy Full-HD priamo vo fotoaparáte a výstup údajov RAW 6K 59,94p na externé úložné zariadenie6 poskytujú kvalitu obrazu na podporu rôznych produkčných účelov.

Korekcia dýchania zaostrenia (s kompatibilnými objektívmi Canon RF)7 automaticky kompenzuje zmeny zorného uhla spôsobené operáciami zaostrovania počas nahrávania videozáznamu.

Simultánne nahrávanie filmov a fotografií do dvoch slotov na SD kartu UHS-II umožňuje vytvorenie zálohy, takže môžete fotografovať s istotou.

SD Card Slots of EOS R6 Mark II

 

Vstavaný stabilizátor obrazu

EOS R6 Mark II je vybavený digitálnym stabilizátorom obrazu a 5-osovým vstavaným stabilizátorom obrazu a umožňuje plynulé snímanie videosekvencií s menším rozmazaním vplyvom chvenia fotoaparátu. S až 8 krokmi korekcie chvenia pomocou funkcie Coordinated IS – kombinujúcej stabilizáciu obrazu v tele a optickú stabilizáciu obrazu v niektorých objektívoch Canon RF – fotoaparát uľahčuje fotografovanie z ruky pri nižších rýchlostiach uzávierky a pri slabom osvetlení. , nízkofrekvenčné pohyby kamery, ako napríklad nahrávanie pri chôdzi, nechýba ani elektronický Movie Digital IS, ktorý možno nezávisle aktivovať.

Picture of City taken from Balcony

 

Výklopný dotykový LCD displej

EOS R6 Mark II je vybavený 3,0-palcovým výklopným dotykovým LCD displejom Clear View LCD II s rozlíšením 1,62 milióna bodov a uľahčuje komponovanie a snímanie prakticky z akéhokoľvek uhla.

EOS R6 Mark II Front View with LCD Screen

 

0,5-palcový OLED EVF s pribl. 3,69 milióna bodov

Vysoko presný 0,5-palcový OLED (Organic Light-Emitting Diode) EVF s pribl. 3,69 milióna bodov a 23 mm očný bod zobrazuje jasný obraz a rozsiahle informácie o snímaní. EVF fotoaparátu EOS R6 Mark II podporuje obnovovaciu frekvenciu až 120 snímok za sekundu a bol navrhnutý tak, aby poskytoval jasný, ostrý a farebný 100% pohľad na snímaný objekt. K dispozícii je tiež nastavenie simulácie optického hľadáčika (OVF), ktoré poskytuje obraz v hľadáčiku s vyšším dynamickým rozsahom pre vynikajúce sledovanie v drsných a kontrastných svetelných situáciách.

Couple Walking in a Desert While Holding Hands

 

 
 
OBJEKTÍV CANON RF 24-105MM F/4 L IS USM
 
 
HARMÓNIA PRENOSNOSTI A VÝKONU
 

 

 

Portrétna fotografia

Objektív RF 24-105mm F4L IS USM je vďaka 5-krokovému stabilizátoru obrazu ideálny na tvorbu ostrých portrétov bez chvenia. Vďaka konštantnej maximálnej clone f/4 rýchlo zmeníte ohniskovú vzdialenosť bez zmeny expozície.

 Naankuse bushmen in Namibia shot on the Canon EOS R with RF 24-105mm F4L IS USM

 

Cestopisná fotografia

Všestranný a mimoriadne kvalitný spoločník na cesty – vysoká kvalita spracovania série L ho chráni pred prachom a vlhkosťou, pričom je stále dosť ľahký na to, aby vás na ďalekých cestách zbytočne nezaťažil.

Richard Walch on the Irish coast with Canon EOS R and RF 24-105mm F4L IS USM

 

Každodenná kreativita

Objektív RF 24-105mm F4L IS USM je obľúbená voľba ideálna pre blogerov a nadšencov či milovníkov fotografie. Ovládací prstenec objektívu umožňuje pohodlne a intuitívne upraviť nastavenia fotoaparátu.

Female designer in studio shot on the Canon EOS R and RF 24-105mm F4L IS USM

 

Nesmierne flexibilný a svižný objektív

S objektívom RF 24-105mm F4L IS USM môžete popustiť uzdu svojej tvorivosti a dosiahnuť výnimočné výsledky. Či už chcete snímať interiérové portréty, alebo podujatia pod holým nebom, rozsah zoomu 24 – 105 mm ponúka širšie možnosti bez nutnosti vymieňať objektívy. Svetelnosť f/4 sa zachováva pri všetkýchnastaveniach zoomu.

Elopement in Iceland and couple exchanging vows shot on the Canon EOS R and RF 24-105mm F4L IS USM

 

Očividne šikovný a výkonný

Asférické prvky objektívu a prvky UD zaručujú výnimočnú ostrosť, ktorá sa vďaka 5-krokovému stabilizátoru obrazu zachová aj pri snímaní z ruky pri slabom svetle. Asférické prvky objektívu pomáhajú kompenzovať skreslenie a sférickú aberáciu a k tomu umožňujú kompaktný dizajn.

Eloped couple on green mountain side in Iceland shot on the Canon EOS R and RF 24-105mm F4L IS USM

 

Ostrosť nadovšetko!

Zaostrujte presne a v dokonalej tichosti vďaka technológii automatického zaostrovania Nano USM. Fotografi ocenia rýchlosť, akou sa dosahuje dôležité zaostrenie, kým filmári si zamilujú hladký a plynulý prechod zaostrenia, ktorý táto špičková technológia prináša.

Cold couple walking up a long road in Iceland shot on Canon EOS R and RF 24-105mm F4L IS USM

 

Kedykoľvek a kdekoľvek

Objektív RF 24-105mm F4L IS USM zo série L má mohutnú konštrukciu odolnú voči poveternostným vplyvom, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Vďaka fluórovej ochrannej vrstve predného a zadného prvku objektívu sa jednoducho čistí. Je to skutočne praktický objektív určený na cesty.

Canon RF 24-105mm F4L IS USM sealant