Canon EOS R3

3 hodnotenia
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
 • 1 z 10
 

Fotoaparát, s ktorým môžete fotografovať šport, voľne žijúce zvieratá či reportáže tak, ako nikdy predtým. Zažite skutočne intuitívny zážitok – identifikujte predmety iba tak, že sa na ne pozeráte a zostaňte pred konkurenciou vďaka sériovému snímaniu 30 snímok/s a zdokonalenému pripojeniu, ktoré vám umožnia stihnúť všetky termíny.

EISA Awards 2022-2023 - Amateur Photographer

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€4 790    
Kód tovaru 3304
Značka Canon
Kategória Canon
Záruka 2 roky
 

PREDSTIHUJTE. PREKONÁVAJTE.

 

 

Fotoaparát EOS R3 zmení váš názor na bezzrkadlové fotoaparáty. Podsvietený vrstvený snímač dokáže zastaviť pohyb vďaka uzávierke s rýchlosťou 1/64 000 a umožňuje sériové snímanie pri frekvencii 30 snímok/s, ktoré je možné posunúť až na 195 sn./s. Automatické zaostrenie pohľadom inteligentne rozpoznáva a sleduje objekty pri snímaní – čo sa vynikajúco hodí pri snímaní športu, správ a voľne žijúcich zvierat.

EOS R3
 

 

 
Výbušná rýchlosť pri 30 sn./s
 
Vychutnajte si špičkovú rýchlosť uzávierky 1/64 000 s a rýchlosť snímania sérií 30 sn./s pri súčasnom sledovaní AF/AE.
 

EOS R3

 

Poradí si s pohybom

Fotoaparát EOS R3 zachytáva prchavé okamihy pri 30 sn./s, čím odhaľuje detaily, ktoré voľným okom nemožno zachytiť.

EOS R3

 

Pohľad. Reakcia. Prispôsobenie.

Vďaka našej jedinečnej technológii ovládania automatického zaostrovania očami fotoaparát EOS R3 zaostrí na to, čo sledujete.

EOS R3

 

Ako stvorený na snímanie videozáznamov

Model EOS R3 je profesionálny hybrid, ktorý dokáže zachytiť filmový videozáznam vo vysielacej kvalite a senzačné fotografie.

EOS R3

 

Vytvorený pre profesionálov

Fotoaparát EOS R3 je navrhnutý tak, aby odolal požiadavkám každodenného profesionálneho používania, nech vám život prinesie čokoľvek.

EOS R3

 

Rozšírená možnosť pripojenia

Fotoaparát EOS R3 používa zásuvku káblovej siete LAN a 2,4/5 GHz pripojenie na komunikáciu s počítačovými sieťami, notebookmi a mobilnými zariadeniami, čím zaistí rýchle zdieľanie záberov a diaľkové ovládanie fotoaparátu.

 EOS R3
 
 
 
Poradí si s pohybom
 
Fotoaparát EOS R3 zachytáva prchavé okamihy pri 30 sn./s a umožňuje nastaviť až 195 snímok za sekundu, čím odhaľuje detaily, ktoré voľným okom nemožno zachytiť.

Spätne podsvietený vrstvený snímač fotoaparátu je taký rýchly, že umožňuje fotografom použiť elektronickú uzávierku na zmrazenie rýchleho pohybu bez obáv z narušenia „rolujúcej uzávierky“. Užívajte si špičkovú rýchlosť uzávierky 1/64 000 s v kombinácii so snímaním vo frekvencii 30 sn./s so súčasným AE a sledovaním AF až 420 snímok vo formáte RAW.

Chcete viac? S vlastným vysokorýchlostným sériovým snímaním je možné snímkovú frekvenciu modelu EOS R3 prispôsobiť až na 195 sn./s, vďaka čomu zachytíte úžasné detaily rýchlo sa pohybujúcich objektov. 50 snímok je možné zachytávať v jednej sérii s využitím súborových formátov JPEG, HEIF alebo RAW.

Na pomoc pri vyvážení denného svetla a blesku aj pri jasnom osvetlení alebo pri zmrazení rýchlo sa pohybujúcich objektov je teraz k dispozícii funkcia synchronizácie blesku pri použití elektronickej uzávierky fotoaparátu – v prípade bleskov Canon Speedlite aj štúdiových bleskov tretích strán.
 

EOS R3

 

Pokročilé automatické zaostrovanie očami

Už ste niekedy použili taký fotoaparát, že ste mali pocit, akoby vám čítal myšlienky? Vďaka našej technológii ovládania automatického zaostrovania očami novej generácie fotoaparát EOS R3 zaostrí tam, kam sa pozeráte. Toto jedinečné ovládanie automatického zaostrovania umožňuje fotoaparátu reagovať tak rýchlo ako vy čo vám umožňuje bleskovo sa prispôsobiť neustále sa meniacim scénam.

EOS R3 
 
 
 
 
Naše doteraz najlepšie sledovanie objektov
 
Pomocou umelej inteligencie s hĺbkovým učením a tisícok reálnych záberov sme naučili fotoaparát EOS R3 presne a s istotou rozpoznávať ľudí, zvieratá a vozidlá, pričom nezáleží na tom, kam sa v rámci záberu pohybujú.

Ľudí možno sledovať aj vtedy, keď používajú prilbu s maskou alebo slnečné okuliare. Pri fotografovaní motoristických športov dokáže fotoaparát EOS R3 rozpoznať motocykle a pretekárske autá, pričom dokonca rozlišuje medzi zatvorenými a otvorenými pilotnými kabínami a v prípade, že je to viditeľné, môže presne určiť prilbu vodiča.

EOS R3

 

 

Spojenie výkonu snímania viedozáznamu a fotografie
 
Model EOS R3 je profesionálny hybrid, ktorý dokáže zachytiť filmový videozáznam vo vysielacej kvalite a senzačné fotografie. Fotoaparát disponuje množstvom funkcií, ktoré filmárov posúvajú na novú úroveň kreativity, a dokáže zachytiť prevzorkovaný videozáznam 4K ako aj záznam 6K RAW interne na kartu CFexpress. Funkcia Canon Log 3 poskytuje väčší dynamický rozsah a lepšie možnosti stupňovania farieb.

Čo je však kľúčové, rovnaké rozpoznávanie objektov, ktoré majú k dispozícii fotografi, je dostupné aj pre filmárov, takže môžete sledovať pohybujúce sa objekty v zábere a udržiavať ich zaostrené aj pri práci. 

EOS R3
 
 
 
Prepojený so svetom
 
Možnosti pripojenia sú dôležité pre fotografov športu i spravodajstva. Fotoaparát EOS R3 používa zásuvku káblovej siete LAN a 2,4/5 GHz pripojenie Wi-Fi na komunikáciu s počítačovými sieťami, notebookmi a mobilnými zariadeniami, čím zaistí rýchle zdieľanie záberov a diaľkové ovládanie fotoaparátu. Fotoaparát EOS R3 je kompatibilný aj s našou aplikáciou Mobile File Transfer, ktorá umožňuje profesionálnym fotografom pridávať metaúdaje a prenášať zábery zo smartfónu prostredníctvom pripojenia Wi-Fi alebo dát mobilného telefónu.

Súčasťou fotoaparátu EOS R3 je aj nová multifunkčná pätica pre príslušenstvo, ktorá poskytuje dátovú komunikáciu a napájanie pre nové príslušenstvo, ako aj funkciu pätice „hotshoe“ pre existujúce modely Speedlite a spúšte.

 EOS R3

 
 
 
Navrhnuté a vyrobené pre profesionálov
 

Fotoaparát EOS R3 je navrhnutý tak, aby odolal požiadavkám každodenného profesionálneho používania, nech vám život prinesie čokoľvek.

Od prachovej búrky po lejak je odolné telo z horčíkovej zliatiny utesnené proti prachu a vode na rovnakej úrovni ako naše legendárne fotoaparáty radu EOS-1D. Môžete mať istotu, že neprestanete fotografovať, nech sú podmienky navôkol akékoľvek.

EOS R3 
 
 
 
Zapadne priamo do vášho existujúceho systému
 

Fotoaparát EOS R3 zapadne priamo do vášho existujúceho systému, pričom spolupracuje s inými bezzrkadlovými fotoaparátmi i s digitálnymi zrkadlovkami.

Je napájaný batériou LP-E19 s vysokou kapacitou – rovnako ako v prípade tiel fotoaparátov série EOS-1DX. Vaše objektívy EF budú fungovať presne tak, ako by mali, vďaka širokej škále vysokokvalitných adaptérov, ktoré môžu tiež pridať ďalšie funkcionality, ako je ovládací prstenec alebo zásuvky na filter

Vďaka intuitívnym ovládacím prvkom a ergonomickej dokonalosti je model EOS R3 výsledkom troch desaťročí vývoja za podpory neustálej informovanosti o požiadavkách profesionálnych fotografov. Vychutnajte si jedinečnú ergonómiu so známym intuitívnym rozhraním.

EOS R3 
 
 
 
Reagujúce prispôsobiteľné ovládacie prvky
 

EOS R3 je profesionálny plnokrvný model. Jeho tvar a forma sú dané našimi fotoaparátmi série EOS-1DX, ale je menší a ľahší, pričom sa vyznačuje konštrukčnými princípmi bezzrkadlového systému EOS R pre dokonalú manipuláciu.

Fotoaparát ponúka výber ovládacích prvkov, pričom združený ovládací prvok aj inteligentné ovládanie sa inštinktívne nachádzajú v dosahu vášho palca. Tri prispôsobiteľné voliče na tele fotoaparátu a ovládací prstenec na každom objektíve s objímkou RF umožňujú nastaviť rýchlosť uzávierky, clonu, ISO a kompenzáciu expozície s fotoaparátom pri oku. Okamžitý 1,6x digitálny telekonvertor je dostupný aj stlačením tlačidla pre rozšírený dosah – je to obzvlášť užitočné na vytváranie výrezov priamo na mieste s menšími požiadavkami na následné spracovanie záberov.

Fotoaparát EOS R3 je vybavený aj výklopnou obrazovkou s vysokým rozlíšením 4 miliónov bodov, ktorá je jasná a brilantná aj v jasných podmienkach. Umožňuje jednoduchú kompozíciu z kreatívnych perspektív. Dve zásuvky na pamäťové karty umožňujú zápis obrazových súborov a videozáznamov na široko dostupné karty SD (s podporou UHS-II) alebo mimoriadne rýchle médiá CFExpress novej generácie.

EOS R3

 

Používajte elektronickú uzávierku s bleskom
 

Na pomoc pri vyvážení denného svetla a blesku dokonca aj pri jasnom osvetlení alebo pri zmrazení hlavy rýchlo sa pohybujúcich objektov je teraz k dispozícii funkcia synchronizácie blesku pri použití elektronickej uzávierky fotoaparátu – v prípade bleskov Canon Speedlite aj štúdiových bleskov tretích strán.

EOS R3

TECHNICKÉ PARAMETRE

 • VRSTVENÝ SNÍMAČ

  Vrstvený, spätne osvietený snímač

  Notification Imagee

 • RÝCHLOSŤ HROMADNÉHO SNÍMANIA 30 SN./S

  Nepretržité snímanie až do 30 sn./s alebo 12 sn./s s mechanickou uzávierkou, s AF a sledovaním AE

  Notification Imagee

  VYSOKORÝCHLOSTNÉ SÉRIOVÉ SNÍMANIE AŽ 195 SN./S

  Snímajte s nastaviteľnou rýchlosťou sériového snímania

  Notification Imagee

 • MAX. HODNOTA CITLIVOSTI ISO 102 400

  Citlivosť od ISO 100 do ISO 102 400 (s rozšírením až do ISO 204 800)

  Notification Imagee

 • 24-MEGAPIXELOVÉ ROZLÍŠENIE

  Ideálna rovnováha medzi kvalitou obrazu, vysokou citlivosťou ISO a veľkosťou súboru

  Notification Imagee

 • AŽ 8-KROKOVÝ STABILIZÁTOR OBRAZU

  Stabilizátor obrazu v tele, ktorý pracuje ruka v ruke so stabilizátorom obrazu objektívu

  Notification Imagee

 • AUTOMATICKÉ ZAOSTRENIE POHĽADOM

  Vyberte body zaostrenia alebo predmety, ktoré chcete sledovať, len jednoduchým pohľadom

  Notification Imagee

 • SLEDOVANIE OBJEKTOV

  Automaticky sleduje ľudí, zvieratá a vozidlá v režime fotografie aj videa

  Notification Imagee

 • VÝKLOPNÁ OBRAZOVKA

  Plne otočná, 8,2 cm široká, 4 200 000-bodová dotyková obrazovka

  Notification Imagee

 • ELEKTRONICKÝ HĽADÁČIK

  5 760 000-bodový elektronický hľadáčik bez výpadkov s obnovovacou frekvenciou 120 sn./s a 100 % pokrytím

  Notification Imagee

 • WIFI A BLUETOOTH

  Bezdrôtové pripojenie na diaľkové ovládanie a prenos obrazov

  Notification Imagee

 • 6K RAW

  60 sn./s. s najväčšou flexibilitou pri zmene nastavení, ako je vyváženie bielej v poprodukcii

  Notification Imagee

 • 4K 120P

  Nahrávajte spomalený videozáznam s mimoriadne vysokým detailom

  Notification Imagee

 • FULL HD 240P

  Nahrávajte mimoriadne spomalený videozáznam s vysokým detailom

  Notification Imagee