Canon EOS 5D Mark IV + 24-105mm f/4L II USM

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 8
 
Fotoaparát EOS 5D Mark IV je navrhnutý na dosahovanie výkonu v každej situácii, má nádherný dizajn a dokonalý všestranný objektív.
Bez ohľadu na to, čo fotografujete, s fotoaparátom EOS 5D Mark IV získate bezkonkurenčnú kvalitu obrázkov a perfektný profesionálny výkon.
 
Canon beats Nikon to get EISA's Pro DSLR award for 3rd year running:  Digital Photography Review
Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
3.7.2024
€3 399    
Kód tovaru 14469
Značka Canon
Kategória Canon
Záruka 2 roky
 

HĽADAJTE DOKONALOSŤ

 

 

Rozdiel je v detailoch

Od okamihu, kedy svetlo prenikne cez objektív, fotoaparát EOS 5D Mark IV zachytáva každý jemný rozdiel, každú farbu a každý detail. Vďaka novému snímaču s výnimočnou jasnosťou spoločnosť Canon opäť dokázala vyzdvihnúť detaily ešte menších rozmerov. Pozrite sa na svet novým pohľadom.

EOS 5D Mark IV

 

Precíznosť ako štandard
 
Fotoaparát EOS 5D Mark IV využíva pokročilé zaostrovanie a meranie, ktoré umožňuje zachytávať okamihy a počas diania ich sledovať, a to aj v náročných svetelných podmienkach.
 
EOS 5D Mark IV
 
 
 
Navrhnutý na poskytovanie vysokého výkonu
 
Legendárne fotoaparáty sú odolné a fotoaparáty série EOS 5D ponúkajú novej generácii fotografov skvelú kvalitu konštrukcie, výkon a pokročilé utesnenie proti poveternostným vplyvom1. Model EOS 5D Mark IV nepoľavuje v dôraze kladenom na rýchlu prevádzku a odolnosť.
 
Vanuatu volcano lava captured on EOS 5D Mark IV
 
 
 
Postúpte na umelecké rozlíšenie 4K
 
Objavte v sebe schopnosti tvorcu filmov v rozlíšení 4K a pridajte si videozáznamy 4K EOS Movie do svojho portfólia.
 
EOS 5D Mark IV

 
 
Aplikácia Canon Photo Companion
 
Ako najlepší partner pre každého rozprávača vizuálnych príbehov vám naša aplikácia Photo Companion dáva prístup k na mieru šitým a odborným vedomostiam a obsahu, keď ich potrebujete najviac – aby ste mohli oživiť svoje príbehy.
 
Canon Photo Companion app
 
 
 
Zostaňte pripojený

Pripojte sa a zdieľajte svoje obrázky s ultrarýchlymi pracovnými postupmi USB 3.0, WiFi a NFC.
 
EOS 5D Mark IV side view output options
 
 

 

Objektív Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM

Profesionálny objektív Canon disponuje štandardným priblížením. Umožňuje pohodlné fotografovanie aj nahrávanie videa. Objektív pracuje s ohniskovou vzdialenosťou v intervale 24-105 mm a v celom jej priebehu je konštantná svetelnosť f/4.0. Objektív využíva pokročilú optiku série L, ktorá vlajkovou loďou spoločnosti Canon. Objektív je zložený z 17 členov usporiadaných v 12 skupinách. Nechýba výkonná optická stabilizácia s rozsahom 4 EV a tiché automatické zaostrovanie, ktoré poháňa tichý ultrazvukový motor USM. Špeciálna konštrukcia je odolná proti nadmerným vibráciám a otrasom. Kruhovú clonu tvorí 10 lamiel a maximálna hodnota clony je F22. 

 
 
 
Zostrojený pre tvorbu kvalitných snímok
 
Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM je vynikajúci objektív, ktorý ponúkne štandardný zoom a skvelú konštantnú svetelnosť v celom priebehu ohniskovej vzdialenosti. Objektív je zložený z veľmi kvalitných skiel, ktoré poskytujú vynikajúci výkon a vytvárajú perfektne ostrý obraz v celom zornom poli aj v celom priebehu zoomu. Obraz bude vynikať skvelou farebnou hĺbkou a prirodzenosťou. Členy sú navyše vybavené špeciálnou úpravou Air Sphere Coating, ktorá má za úlohu eliminovať nechcené odlesky a zdvojenie obrazu. Robustnejší dizajn série L ponúka aj zvýšenú odolnosť voči vibráciám a otrasom.
 
 
 
 
Výkonná optická stabilizácia a tiché zaostrovanie
 
K vynikajúcej optike tohto objektívu sú tiež doplnené užitočné funkcie, ktoré vám pomôžu pri tvorbe perfektné a jedinečné fotografie. Objektív je vybavený výkonnou optickou stabilizáciou s rozsahom 4 EV. Umožní vám tak fotografovať bez použitia blesku aj za horších svetelných podmienok. V kombinácii s konštantnou svetelnosťou si môžete byť istí, že vytvoríte perfektnú snímku v akomkoľvek priblíženiu. Ďalším prvkom je vylepšené automatické zaostrovanie, ktoré je veľmi presné a rýchle, umožní vám rýchlu zmenu, navyše s profesionálnym výsledkom. Výhodou tohto systému je tichý pohon, ktorý obstaráva ultrazvukový motor USM. Zaostrovanie je tak takmer nepočuteľné.
 
Canon EF 24-105mm F4L IS II USM sample photo. Butterfly, monarch, insects photography
 
 
 
Vhodný pre nahrávanie videa
 
Vďaka pokročilému zaostrovaniu a výkonnej optickej stabilizácii sa tento objektív hodí tiež na nahrávanie videí. Počas nahrávania budú prechody medzi zaostrením plynulé a presné, takže výsledný film bude pôsobiť profesionálne. Navyše, vďaka tichému chodu, nebudú v zázname prítomné žiadne ruchy, ktoré by mohli kaziť vaše jedinečná videá. Samozrejmosťou je tiež možnosť plne manuálneho zaostrovania, alebo jeho manuálne doladenie.
 
When you are photographing horses, you need to be ready for a variety of focal lengths.  Sometimes they will walk up to you looking for a treat, and sometimes they stay away.  These stayed away, so I needed all 105 mm.  (Shot at 105 mm, 1/160 sec., f/11, ISO 200)
 
 
 
Pohodlné ovládanie
 
Objektív je navrhnutý tak, aby jeho ovládanie bolo čo najjednoduchšie a efektívne. Na jeho tele sa nachádzajú dva otočené krúžky, ktoré ovládajú zoom a manuálne zaostrovanie. Nechýba ani dvojica prepínačov, ktorými možno vypnúť optickú stabilizáciu a rýchlo prepínať medzi automatickým a manuálnym zaostrovaním. Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM je vďaka svojmu skvelému výkonu, odolnej konštrukcii a skvelým vlastnostiam vhodný pre profesionálne využitie.
 
Dark blue sea by bridge structure