Sony Alpha A7C telo čierne

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Napriek najmenšiemu a najľahšiemu telu fotoaparátu na svete prináša model A7C výnimočnú kvalitu obrazu fotografií aj videozáznamov, akú by ste očakávali od fotoaparátu formátu Full Frame. Rýchle, široké a stabilné automatické zaostrovanie, rýchle sériové snímanie a praktický natáčateľný displej LCD pomáha zachytávať neustálu akciu.

Dostupnosť 6-10 prac. dní
Môžeme doručiť do
6.10.2022
€1 979    
Kód tovaru 2859
Značka Sony
Kategória Sony
Záruka 2 roky
 

Výkon a výnimočná kvalita obrazu

Napriek najmenšiemu a najľahšiemu telu fotoaparátu na svete prináša model α7C výnimočnú kvalitu obrazu fotografií aj videozáznamov, akú by ste očakávali od fotoaparátu formátu Full Frame. Rýchle, široké a stabilné automatické zaostrovanie, rýchle sériové snímanie a praktický natáčateľný displej LCD pomáha zachytávať neustálu akciu.

 

Vynikajúci zber svetla umožňuje vysokokvalitné obrazy s nízkym šumom

Väčšie snímače vytvárajú lepšie obrazy a snímač modelu α7C formátu Full Frame je výrazne väčší ako snímače v smartfónoch, kompaktných digitálnych fotoaparátoch či porovnateľne veľkých fotoaparátoch formátu APS-C s vymeniteľným objektívom. Výsledkom je vyšší zber svetla umožňujúci snímanie obrazov profesionálnej kvality s nižším šumom a vyšším množstvom detailov na zatienených aj veľmi osvetlených oblastiach.

Spoznajte rozdiel vďaka veľkému snímaču

Snímač Full Frame zachytáva pôsobivé snímky charakteristické pre tento formát. Veľkosť snímača modelu α7C je viac ako 2-násobná v porovnaní so snímačmi vo fotoaparátoch APS-C s porovnateľnou veľkosťou tela a až 30-násobná v porovnaní so snímačmi smartfónov. Vďaka tomu sú obrázky úchvatné, ako aj plné hĺbky a detailov.

Kompaktnosť a jednoduché ovládanie

Fotoaparát α7C bol navrhnutý ako nekompromisne kompaktný, ľahký, prenosný a skutočne výkonný fotoaparát formátu Full Frame. Tento cieľ sme dosiahli vyvinutím nových mechanických prvkov – uzávierky šetriacej priestor a jednotky optickej stabilizácie a tiež zlepšením rozloženia a štruktúry.

Využite výhody formátu Full Frame

Snímač formátu Full Frame modelu α7C dokáže viac než len zachytávať viac svetla. Veľký snímač a veľkosť pixela prinášajú vylepšenie hĺbky obrazu, ako aj dynamický rozsah a detaily.

Objektívy E-mount od širokouhlých cez telefotografické po špecializované

Či ste amatér alebo profesionál, fotograf alebo tvorca filmov, široká ponuka viac ako 50 objektívov s objímkou E-mount pomôže vašej kreativite roztiahnuť krídla. Kompaktné objektívy formátu Full Frame vytvárajú úžasné obrázky s nízkou úrovňou skreslenia dokonca aj pri širokouhlých ohniskových vzdialenostiach, nádhernou hĺbkou a efektom rozostrenia (bokeh).

Zachyťte akciu dokonale verne a nádherne detailne

Najmodernejšie automatické zaostrovanie (AF) a schopnosť rýchlo sériovo snímať vám pomáhajú nepremeškať záber v tom pravom zlomku sekundy. Jednotka optickej stabilizácie obrazu modelu α7C zabezpečí, že obraz bude stabilný a bez rozmazania aj pri snímaní fotografií, aj pri snímaní videozáznamu.

Kvalita obrazu formátu Full Frame pre tvorcov videozáznamov

Nakloniteľný monitor s bočným otváraním modelu α7C umožňuje jednoduché sledovanie dokonca aj v prípade pripojenia mikrofónu, použitia stabilizátora alebo pri snímaní z rôznych pozícií. Konektory pre mikrofón a slúchadlá vám navyše umožňujú použiť obľúbené vybavenie. Veľkokapacitná batéria navyše umožňuje dlhé snímanie. Keď to zhrnieme, model α7C je ideálny pre vlogerov a iných tvorcov.

Kompaktný, ľahký a prenosný, a to dokonca aj s prídavnými držadlami

Displej LCD s otváraním do strany uľahčuje vlogovanie, keď ste sami. Voliteľná kombinácia rúčky a mikrofónu21 je ideálna na bezdrôtové vlogovanie a stojan na digitálny mikrofón22 sníma extra čistý zvuk. Fotoaparát podporuje aj obľúbený vertikálny formát videa a vďaka metaúdajom je možné vertikálne nahratý obsah opätovne prehrať a upravovať vo vertikálnej orientácii bez potreby jeho otočenia.

Fotoaparát môže snímať až 5x pomalšie a až 60x rýchlejšie oproti realite

Zmena rýchlosti snímania je ďalší kreatívny prvok, ktorý môžete pridať do videozáznamov. Vďaka režimu S&Q24 modelu α7C to ide ľahko. Podporuje vysokorýchlostné nahrávanie v rozlíšení Full HD pri rýchlosti 120 snímok/s14. Efekty zrýchlenia aj spomalenia pohybu je možné vytvoriť vo fotoaparáte vďaka rozsahu snímkovej frekvencie 1 – 120 snímok/s14 25. Výsledné zábery sa pohybujú až 5x pomalšie alebo až 60x rýchlejšie v porovnaní s činnosťou v reálnom čase.

Jednoduché vizuálne efekty pre videozáznamy

Picture Effect, Creative Style a Picture Profile sú jednoduché spôsoby rozšírenia kreatívneho vyjadrenia pri snímaní videozáznamov. Poskytujú širokú ponuku vizuálnych efektov a nastavení od amatérskych po profesionálne. Funkcie Picture Effect a Creative Style vám dovolia nechať to na fotoaparát, takže odpadá triedenie počas postprodukcie.