Nikon Nikkor Z 85mm f/1.8 S

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 8
 

Rýchly stredný teleobjektív určený na používanie s jednookými zrkadlovkami formátu FX a DX. Je ideálny na zhotovovanie portrétov a ponúka špičkovú kombináciu klasickej ohniskovej vzdialenosti a vysokej svetelnosti. 85-milimetrová ohnisková vzdialenosť umožňuje snímanie portrétov s mimoriadnymi detailmi. Vysoká svetelnosť f/1,8 výborne vyvažuje ostrosť a rozmazanie.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
3.7.2024
€659    
Kód tovaru 3114
Značka Nikon
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 

KEDYKOĽVEK VÝNIMOČNÉ PORTRÉTY

 

Intímne prostredie alebo veľké udalosti. Inscenované zábery alebo úprimné. Tento rýchly 85 mm f/1,8 portrétny objektív ponúka vynikajúcu obratnosť. Široký bajonet Nikon Z umožňuje brilantné detaily v celom zábere, aj keď fotografujete s dostupným svetlom. Zaostrovanie je rýchle a váš fotoaparát Nikon Z dokáže zaostriť na oko vášho objektu, či už je sám alebo tvár v dave.

 

 

 

 

 

 

Skutočná hĺbka

Bokeh vyzerá krásne prirodzene a plynulo prechádza k okrajom rámu. Váš bod zaostrenia je vždy vykreslený ostro a zvýraznenia sú reprodukované ako jemné body.

 

Jemný detail

Tóny pleti sú prirodzené a ostrosť od okraja po okraj je vynikajúca – dokonca aj vtedy, keď snímate dokorán. Minimálna zaostrovacia vzdialenosť len 0,80 m vám dáva kontrolu nad rámom od blízka až po nekonečno.
 
 
 
 
Podsvietená krása

Bez ohľadu na nastavenie, antireflexná vrstva Nano Crystal Coat od spoločnosti Nikon bojuje proti zdvojeniu a odlesku, aby bol obraz čistý. Každý komponent scény je dokonale reprodukovaný, dokonca aj v protisvetle.
 
 
 
 
Zameraný na chrakter
 
Natáčajte videozáznamy s nádherne malou hĺbkou ostrosti. Či už ide o emocionálny detail alebo nočnú scénu bohatú na bokeh, tento 85 mm objektív vám umožní nádherne izolovať objekty. Takmer nehlučné automatické zaostrovanie nechá zažiariť ten najtichší moment. Tichý ovládací krúžok vám umožní zaostriť s absolútnou presnosťou. Sústredené dýchanie je takmer vylúčené.
 
 
 

 

Inštinktívna kontrola

Široký vrúbkovaný ovládací krúžok umožňuje presné a intuitívne ovládanie. Dá sa použiť na tiché ovládanie clony alebo kompenzácie expozície a ako zaostrovací krúžok pri fotení s manuálnym zaostrovaním.

 

 

Kamkoľvek pôjdete

Snímajte v kvapkách dažďa – alebo šampanského! Každá pohyblivá časť objektívu je utesnená proti prachu a kvapkám vody.
 
 
 
typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 85mm
svetelnosť f/1.8
priemer filtra 67 mm
obrazový stabilizátor nie
počet lamiel clony 9 (kruhový otvor)
konštrukcia-prvky / skupiny 12 / 8
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 80 cm
slnečná clona áno
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery 75 x 99 mm
hmotnosť 470 g
Kompatibilita Nikon Z