Nikon AF-S NIKKOR 35mm f/1.8G ED

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Tento všestranný a ľahký objektív ponúkajúci výkonnú kombináciu klasickej ohniskovej vzdialenosti a vysokej svetelnosti je ideálny pre pouličnú fotografiu a fotografovanie prírody a rozsiahlych krajín.
Ohnisková vzdialenosť 35 mm umožňuje zhotovovať nadčasové pôsobivé snímky a vysoká svetelnosť f/1,8 ponúka krásnu reprodukciu neostrých miest obrazu (bokeh) a brilantné snímky za nízkej hladiny osvetlenia. Objektív vybavený optikou navrhnutou pre obrazové snímače s vysokým rozlíšením a pozoruhodne prenosným telom vám poskytne voľnosť na brilantné zachytenie najrôznejších scén.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
14.2.2023
€519    
Kód tovaru 3099
Značka Nikon
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 
Kompaktný, rýchly 35 mm objektív formátu FX, ktorý vyniká na HD jednookých zrkadlovkách Nikon s vysokým rozlíšením.
Uvoľnite výkon svojej HD-SLR Nikon s vysokým rozlíšením. Objektív AF-S NIKKOR 35 mm f/1,8G ED využíva maximálne rozlíšenie a kvalitu obrazu z obrazových snímačov Nikon s vysokým počtom pixelov pre skutočne oslnivé fotografie a HD videá. Prináša vynikajúce optické vlastnosti AF-S NIKKOR 35 mm f/1,4G do kolekcie prvotriednych objektívov Nikon formátu f/1,8 FX, ktorá zahŕňa 28 mm, 50 mm a 85 mm verzie. AF-S NIKKOR 35 mm f/1,8G ED so 63° pokrytím, prvkami zo skla ED a AS pre vynikajúci kontrast a minimálne skreslenie, inovatívnym motorom Silent Wave Motor od spoločnosti Nikon pre rýchle, tiché a presné automatické zaostrovanie a ľahkým kompaktným dizajnom. vynikajúca voľba pre vaše fotografie alebo HD video aplikácie.
 
Prirodzene krásne fotografie a HD videá
Všestranná ohnisková vzdialenosť 35 mm s rýchlou clonou f/1,8
Na fotoaparáte Nikon formátu FX sa 35 mm objektív približuje zornému uhlu, ktorý vidíme našimi očami, čo je ideálna perspektíva pre mnohé fotografické a HD video aplikácie. AF-S NIKKOR 35 mm f/1,8G ED kombinuje prirodzenú perspektívu (ekvivalent 52,5 mm na fotoaparátoch formátu DX) s maximálnou clonou f/1,8 pre vynikajúce ovládanie hĺbky poľa a výkon pri slabom osvetlení – to všetko v kompaktnom a ľahkom dizajn. Zachyťte živé, prirodzene vyzerajúce fotografie a HD videá s jemne rozmazaným pozadím, a to aj pri slabom osvetlení.
Photo of a woman shot with the AF-S NIKKOR 35mm f/1.8G ED lens
Využite potenciál svojho fotoaparátu
Optimalizované pre HD jednooké zrkadlovky Nikon formátu FX s vysokým rozlíšením
Skvelý objektív čerpá z fotoaparátu špičkový výkon a AF-S NIKKOR 35 mm f/1,8G ED nie je výnimkou. Pôsobivý na digitálnych jednookých jednookých zrkadlovkách Nikon formátu FX a DX poskytuje konzistentný a vynikajúci výkon, a to aj v náročných situáciách pri snímaní. Asférické (AS) a sklenené prvky s extra nízkym rozptylom (ED) bojujú proti sagitálnemu odlesku pri nastavení so širokou clonou. Super integrované povlaky (SIC) zlepšujú kontrast a farby a takmer eliminujú duchov, dokonca aj pri scénach s protisvetlom. A inovatívny motor Silent Wave Motor (SWM) od spoločnosti Nikon využíva ultrazvukové vlny na rýchle, presné a tiché automatické zaostrovanie.
Photo of jewelry closeup, shot using the AF-S NIKKOR 35mm f/1.8G ED lens
Zostavte výnimočne rýchly systém prvotriednych šošoviek
Posledný kúsok zo všestrannej kolekcie objektívov Nikon formátu f/1,8 FX
Objektív AF-S NIKKOR 35 mm f/1,8G ED dopĺňa všestrannú zbierku pokročilých objektívov formátu FX s ohniskovou vzdialenosťou f/1,8 od spoločnosti Nikon a spája 28 mm, 50 mm a 85 mm verzie. Všetky štyri objektívy ponúkajú najnovšie vylepšenia spoločnosti Nikon a vlastnosti optického dizajnu a poskytujú konzistentný výkon pri každej ohniskovej vzdialenosti: širokouhlý, štandardný a stredný teleobjektív.
Product shots of the NIKKOR f/1.8 lens collection

 

Technické parametre: 

Ohnisková vzdialenosť: 35 mm
Maximálna clona: f/1.8
Minimálna clona: f/16
Stavba objektívu: 11 šošoviek v 8 skupinách s jedným asférickým a jednám ED členom
Zorný uhol: 63° (FX zrkadlovky)/ 44° (DX zrkadlovky)
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 0.25 m
Maximálne zväčšenie: 0.24x
Počet lamiel clony: 7 kruhovo vykrajovaných lamiel
Priemer závitu filtra: 52mm
Rozmery(priemer x dĺžka): 72 x 71,5 mm
Hmotnosť: 305 g