Fujifilm XF 90mm f/2 R LM WR

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 14
 
Prvotriedny objektív s vysokou clonou s ohniskovou vzdialenosťou ekvivalentnou 137 mm a maximálnou clonou F2,0, ktorá poskytuje mimoriadne ostré snímky s bohatým bokeh aj pri nastavení maximálnej clony. Optická konštrukcia 11 prvkov v 8 skupinách (vrátane troch prvkov zo skla ED) minimalizuje vinetáciu a vďaka zaoblenej clone vytvára nádherný bokeh, vďaka čomu je ideálny pre portréty, ako aj iné aplikácie.
 
Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€899    
Kód tovaru 15255
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 

MIMORIADNA OSTROSŤ

 
 
 
 
 
 
Mimoriadne ostré snímky aj pri maximálnej clone
 
Optická konštrukcia pozostáva z 11 prvkov v 8 skupinách vrátane troch ED (extra low-dispersion) prvkov, ktoré redukujú chromatické aberácie a poskytujú ostré a bohaté snímky aj pri najširšej clone F2,0.
 
Fujifilm XF 90mm f/2 R LM WR Lens
 
 
 
Krásny bokeh
 
Zaoblené lamely clony v kombinácii s optickou konštrukciou navrhnutou tak, aby minimalizovala vinetáciu, vytvárajú krásny kruhový bokeh až po okraj obrazu. Okrem toho je na snímkach možná ohromujúca hĺbka vďaka rozlišovaniu medzi objektom ostrým ako žiletka a bokehom pred a za ním.
 
UPDATE: Fujinon 90mm f2 first impressions and sample images by Bert  Stephani - Blog Photography Tips - ISO 1200 Magazine

 
 
 
Vysokorýchlostné automatické zaostrovanie už za 0,14 s vďaka novo vyvinutému Quad Linear Motor
 
Lineárny motor je rýchly, tichý a presný, ale tu sú pre vyšší krútiaci moment použité štyri magnety. Vysokorýchlostné automatické zaostrovanie poskytuje všestrannejší zážitok z fotografovania a umožňuje používateľom rýchlo reagovať na jemné zmeny vo výraze tváre objektu.
 
 
 
 
 
Blízke zaostrenie na 60 cm a 0,3-násobné zväčšenie (ekvivalent formátu 35 mm)
 
Funkcie blízkeho zaostrovania fotoaparátu FUJINON XF90mmF2 R LM WR vám umožňujú izolovať kľúčové časti objektu, takže môžete snímať dramatické portréty alebo detailné zábery kvetov a hmyzu.
 
 
 
 
Odolnosť voči počasiu, prachu a mrazu
 
Objektív má štruktúru odolnú voči poveternostným vplyvom a prachu so siedmimi tesneniami na tubuse objektívu. Môže pracovať aj pri teplotách až -10 °C. Vďaka tomu je objektív chránený pred dažďom, prachom a striekajúcou vodou pri fotografovaní vonku.
Fujifilm XF 90mm f/2.0 R LM WR Black [4]
 
 
Ľahký a kompaktný
 
Objektív váži približne 540 g a je tiež kompaktný, so závitom filtra merajúcim iba 62 mm. Kombinovaná hmotnosť s XF56mmF1.2 R je menej ako 1 kg – skvelá správa pre portrétnych fotografov, ktorí chcú cestovať naľahko a napriek tomu fotografovať s prvotriednymi objektívmi pre ostré snímky a silný bokeh.
 
Surfer narazil do vĺn v Mahana Surf Point na ostrove Lembongan neďaleko Bali v Indonézii.  Ukážkový obrázok z Fujifilm XF 90mm f/2 R LM WR
 
 
Kategória: Objektívy s pevným ohniskom Fujifilm
Hmotnosť: 0.54 kg
Zorný uhol: Základné
Bajonet:  Fujifilm X
Vhodný pre formát snímača: APS-C
Svetelnosť: f/2.0
Optický stabilizátor:  Nie
Makro režim: Nie
Ostrenie: SM