Canon EOS R6 Mark II

5 hodnotení
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 9
 

Štandardný plnoformátový fotoaparát vyvinutý s hybridnými funkciami na snímanie fotografií a videozáznamov. EOS R6 Mark II umožňuje rôzne fotografické prejavy, ktoré prekračujú hranice medzi zaznamenávaním osobného života a profesionálnymi produkčnými účelmi, ako aj medzi fotografovaním a filmovaním.

Canon EOS R6 Mark II | EISA – Expert Imaging and Sound Association

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€2 079    
Kód tovaru 3428
Značka Canon
Kategória Canon
Záruka 2 roky
 

BUĎTE KREATÍVNI BEZ KOMPROMISOV

 

Ohromujúca rýchlosť modelu EOS R6 Mark II, špičkový výkon a profesionálne filmárske funkcie vám umožnia zvládnuť vaše remeslo – nech už si vyberiete akýkoľvek spôsob snímania.
 
 
 
 
Vysoká kvalita obrazu s novým 24,2-megapixelovým Full-Frame CMOS snímačom

EOS R6 Mark II má v porovnaní s predchodcom vylepšené rozlíšenie. 35 mm plnoformátový CMOS snímač vyvinutý spoločnosťou Canon s pribl. 24,2 efektívnych megapixelov umožňuje fotoaparátu zachytiť ostré a detailné snímky aj pri slabom osvetlení. Bez ohľadu na podmienky – či už vo dne alebo v noci, v interiéri alebo exteriéri – sa tmavé časti snímky, dokonca aj pri vysokých citlivostiach ISO a zvýšenej citlivosti, vykreslia s nízkym šumom.
 
Boxer Taping Up Their Hand
 
 
 
Obrazový procesor DIGIC X

Výkonný obrazový procesor DIGIC X umožňuje vysokovýkonnú prevádzku a koordináciu procesov, ako sú Dual Pixel CMOS AF II, stabilizácia obrazu, spracovanie obrazu a funkcie videa. Obrazový procesor DIGIC X pomáha zaistiť, aby vaše fotografie a videá vyzerali ostro a zachovali si vysoké rozlíšenie s minimálnym šumom alebo zrnitosťou.
EOS R6 Mark II 3 Quarter View
 
Vysokorýchlostné sériové snímanie

Prvýkrát medzi plnoformátovými fotoaparátmi Canon EOS predstavuje EOS R6 Mark II režim RAW Burst Mode1 s rýchlosťou až 30 snímok za sekundu. Zapnutím predsnímania v režime RAW Burst Mode sa snímanie môže začať o niečo skôr (asi o 0,5 sekundy skôr) úplným stlačením spúšte. V spojení s vysokorýchlostným sériovým snímaním rýchlosťou až 12 snímok za sekundu s mechanickou uzávierkou a až 40 snímok za sekundu pomocou elektronickej (tichej) uzávierky dokáže fotoaparát zachytiť zlomky sekundy medzi pohybmi objektu. To je skvelé pre dynamické akčné fotografie, ako sú športovci, zvieratá a vozidlá v pohybe, alebo dokonca zachytávanie chvíľkových zmien vo výrazoch tváre pri portrétoch.
 
Jockey Riding a Horse and Jumping Obsticles
 
 
 
Bleskovo rýchle automatické zaostrovanie

Systém Dual Pixel CMOS AF II s vysokou odozvou pokrýva až približne 100 % x 100 % obrazovej plochy a rozdeľuje obraz až do 1 053 automaticky vybraných zón automatického zaostrovania počas celoplošného automatického zaostrovania. Výsledkom je vynikajúce pokrytie automatického zaostrenia a kompozičná sloboda ostrého zaostrenia na objekt takmer kdekoľvek v zábere.
 
Jockey Riding a Horse and Jumping Obsticles
 
 
 
Vysoko presná detekcia predmetov

Kone, vlaky a lietadlá, vyvinuté pomocou technológie hlbokého učenia, sú novo detekovateľné okrem bežných subjektov, ako sú ľudia, zvieratá vrátane psov, mačiek a vtákov, a vozidlá – autá a motocykle – najmä v prostredí motoristického športu. Pre jednoduchšie používanie je teraz k dispozícii automatický režim, v ktorom fotoaparát automaticky vyberie typ objektu bez potreby prepínania nastavenia detekcie objektu v menu.
 
 
Detekcia hlavy, tváre a očí

Dokonca aj v situáciách, keď veľa fotoaparátov môže mať problém s rozpoznaním objektu, dokáže EOS R6 Mark II lokalizovať a zaostriť na hlavu, tvár alebo oko osoby, keď je ponuka Subject Detection nastavená na People, čo umožňuje jednoduchšie používanie a rýchle získanie váš objekt a vylepšenia presnosti pri zachytávaní videí alebo statických obrázkov. Teraz je k dispozícii ďalšie ovládanie na detekciu ľavého alebo pravého oka objektu – ktoré možno naprogramovať aj na tlačidlo Custom Button, čo uľahčuje zaostrenie na preferované oko v danom okamihu.
 
Woman in White Dress
 
 
 
Detekcia zvierat

EOS R6 Mark II dokáže efektívne a rýchlo a presne sledovať celé telo, tvár alebo oko mačiek, psov, vtákov a teraz aj koní – bez ohľadu na veľkosť zvieraťa, držanie tela alebo orientáciu tváre.
 
Jockey Riding a Horse in a Field
 
 
 
Optimalizované pre video

Vďaka rozsiahlym funkciám nahrávania videa, ako je 6K prevzorkovaný neorezaný 4K film rýchlosťou až 60 snímok za sekundu, nahrávanie videosekvencií Full-HD s vysokou snímkovou frekvenciou až 180 snímok za sekundu4 a sledovanie AF, dokáže EOS R6 Mark II splniť potreby nadšencov a skúsených nadšencov. tvorcov videoobsahu.
 
Demo of Video Options
 
 
 
Nepretržité nahrávanie filmu, ktoré presahuje 30 minút

EOS R6 Mark II dokáže nepretržite nahrávať Full-HD video až 6 hodín, čo vám umožní nastaviť video a pokračovať v projekte bez obáv, že sa zastaví.5 Budete tiež môcť nepretržite nahrávať Full-HD 179,82 p až 60 minút alebo viac a 4K 59,94p až 50 minút alebo viac.
 
Boxer Punching Sandbag
 

 

 Funkcie pre pokročilých tvorcov

Canon Log 3, HDR PQ, nahrávanie cez proxy Full-HD priamo vo fotoaparáte a výstup údajov RAW 6K 59,94p na externé úložné zariadenie6 poskytujú kvalitu obrazu na podporu rôznych produkčných účelov.

Korekcia dýchania zaostrenia (s kompatibilnými objektívmi Canon RF)7 automaticky kompenzuje zmeny zorného uhla spôsobené operáciami zaostrovania počas nahrávania videozáznamu.

Simultánne nahrávanie filmov a fotografií do dvoch slotov na SD kartu UHS-II umožňuje vytvorenie zálohy, takže môžete fotografovať s istotou.

SD Card Slots of EOS R6 Mark II

 

Vstavaný stabilizátor obrazu

EOS R6 Mark II je vybavený digitálnym stabilizátorom obrazu a 5-osovým vstavaným stabilizátorom obrazu a umožňuje plynulé snímanie videosekvencií s menším rozmazaním vplyvom chvenia fotoaparátu. S až 8 krokmi korekcie chvenia pomocou funkcie Coordinated IS – kombinujúcej stabilizáciu obrazu v tele a optickú stabilizáciu obrazu v niektorých objektívoch Canon RF – fotoaparát uľahčuje fotografovanie z ruky pri nižších rýchlostiach uzávierky a pri slabom osvetlení. , nízkofrekvenčné pohyby kamery, ako napríklad nahrávanie pri chôdzi, nechýba ani elektronický Movie Digital IS, ktorý možno nezávisle aktivovať.

Picture of City taken from Balcony

 

Výklopný dotykový LCD displej

EOS R6 Mark II je vybavený 3,0-palcovým výklopným dotykovým LCD displejom Clear View LCD II s rozlíšením 1,62 milióna bodov a uľahčuje komponovanie a snímanie prakticky z akéhokoľvek uhla.

EOS R6 Mark II Front View with LCD Screen

 

0,5-palcový OLED EVF s pribl. 3,69 milióna bodov

Vysoko presný 0,5-palcový OLED (Organic Light-Emitting Diode) EVF s pribl. 3,69 milióna bodov a 23 mm očný bod zobrazuje jasný obraz a rozsiahle informácie o snímaní. EVF fotoaparátu EOS R6 Mark II podporuje obnovovaciu frekvenciu až 120 snímok za sekundu a bol navrhnutý tak, aby poskytoval jasný, ostrý a farebný 100% pohľad na snímaný objekt. K dispozícii je tiež nastavenie simulácie optického hľadáčika (OVF), ktoré poskytuje obraz v hľadáčiku s vyšším dynamickým rozsahom pre vynikajúce sledovanie v drsných a kontrastných svetelných situáciách.

Couple Walking in a Desert While Holding Hands

 

Veľkosť snímača Full Frame
Rozlíšenie 24,2 MPx
Formát snímača CMOS 36.0 x 24.0mm
Obrazový procesor Digic X
Čistenie snímača áno
Vstavaný blesk nie
Autofokus AF Dual Pixel CMOS AF
Rýchlosť sériového snímania 12 obr. / s.
ISO - maximálna citlivosť 100 – 102 400 (50 - 204 801)
Rozlíšenie hľadáčika 0,5" OLED 3 690 000 bodov
displej 7,5 cm (3,0") Clear View LCD II, pribl. 1 620 000 bodov
Typ média 2x SD/SDHC/SDXC a UHS-II
Formát záznamu videa MP4
Rozlíšenie videa 4K / 60p bez orezu
Doba záznamu videa 30 min.
Batéria Li-ion LP-E6N
Výdrž batérie Cez LCD pribl. 760 snímok
Obrazový stabilizátor Posuv senzora, 5-osový
Odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
Rozmery 138,4 × 98,4 × 88,4 mm
Hmotnosť 670 g s kartou a batériou
Vstupy a výstupy USB typu C (USB 3.1), HDMI D (mikro), 3,5 mm slúchadlá, 3,5 mm mikrofón
Vstavaný mikrofón stereo
Funkcia Slow Motion áno, FHD 180 fps