Sony ZV-1F (biely)

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 12
 

Posuňte vašu tvorbu na novú úroveň s vlogovacím fotoaparátom Sony ZV-1F, ktorý prináša vynikajúcu kvalitu obrazu, užitočné funkcie a bezdrôtové zdieľanie. Vďaka ľahkému ovládaniu a skvelej kvalite obrazu je model ZV-1F ideálny pre začínajúcich tvorcov obsahu a vlogerov, ktorí sa nechcú spoliehať iba na svoj mobilný telefón.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
14.2.2023
€609    
Kód tovaru 3422
Značka Sony
Kategória Sony
Záruka 2 roky
 
Sony ZV-1F vám pomôže zachytiť všetko dôležité vďaka ultraširokouhlému 20 mm objektívu. Fotoaparát automaticky upravuje jas tak, aby osvetlil vašu tvár aj v situáciách, kedy sa jas mení, napríklad pri protisvetle alebo pri vstupe do miestnosti. Vďaka automatickému zaostreniu na oči navyše automaticky rozpozná tvár a oči osôb, takže tváre budú vždy ostré. Sony ZV-1F ďalej pomáha minimalizovať rozostrenie obrazu pri fotografovaní z ruky a celkovo zaisťuje stabilnejšie zábery. Fotoaparát má tiež celý rad funkcií na ľahké natáčanie vlogov, ako je nastavenie Product Showcase či prepínač bokeh efektu na rozostrené pozadie.
 
 
 
 
 

PÚTAVÉ VIZUÁLNE ZOBRAZENIE

 
Všetko sa vojde na snímku
 

S kamerou ZV-1F môžete skutočne zachytiť všetko – umožní vám urobiť skupinovú selfie spolu s podmanivým zobrazením scenérie v pozadí. Keďže ultraširokouhlý 20 mm objektív kamery zachytí širšie pole zobrazenia, ako je zorné pole ľudského oka, môžete robiť zábery s dychberúcou hĺbkou a perspektívou, dokonca aj v úzkych priestoroch v interiéri a exteriéri.

Skupinová selfie kamerou ZV-1F

 

Nádherná farba pokožky pre každého
 

Vyzerajte čo najlepšie pri každom nahrávaní. S ZV-1F môžete aj bez nastavení zachytiť zdravé a prirodzené odtiene pokožky. K dispozícii máte aj Efekt mäkkého odtieňa pokožky, ktorý môžete nastaviť podľa svojej pokožky na možnosť VYP./Nízke/Stredné/Vysoké.

Obrázky zobrazujúce odtiene pokožky štyroch rozličných ľudí

 

Ostré automatické zaostrovanie, jasná tvár
 

Pomocou automatického zaostrenia očí kamera automaticky rozozná ľudské tváre a oči, vďaka čomu sa sústredíte na to, čo je pred objektívom. Prepínanie zaostrenia na iný objekt je jednoduché – dotknite sa obrazovky. Neriešte ani osvetlenie, pretože AE priority tváre automaticky osvetlí vašu tvár.

Portrét tváre zobrazujúci činnosť udržiavania automatického zaostrovania očí na tvári

 

 

ÚŽASNÉ VIZUÁLNE ZOBRAZENIE

 
Jednoduché rozostrenie stlačením tlačidla
 

Získajte nádherné rozmazané pozadie ako profesionál, jednoduchým stlačením prepínača bokeh. Veľký obrazový snímač kamery typu 1.0 umožňuje skutočné optické rozostrenie. Zvoľte [Defocus], čím sa hlavný objekt zvýrazní pred rozostreným pozadím, alebo [Clear], čím zachováte zaostrovanie na celom obraze.

 
 
 
Pôsobivé farby podľa vášho štýlu
 

Natáčajte obrazy s nádhernými farbami kdekoľvek sa nachádzate a s editovaním si nemusíte robiť starosti. S kamerou ZV-1F nepotrebujete štáb kvôli luxusným farbám – skrátka si vyberte z 10 dostupných prednastavení pre profesionálne snímanie, ktoré je podľa vašej scény a vášho štýlu.

 
 
Spomalenie alebo zrýchlenie dotykom tlačidla
 

Zachyťte dojemné momenty v spomalenom zábere alebo dodajte energiu dramatickým scénam – a to všetko bez editovania. S kamerou ZV-1F môžete nastaviť rýchlosť snímania stlačením tlačidla S&Q. Nahrávajte plynulé video s až 5x spomalenou rýchlosťou, alebo použite hyperlaps nahrávanie, vďaka ktorému bude vaše video až 60x rýchlejšie a oživí to, čo vidíte.

 
 

NAVRHNUTÉ PRE KAŽDÝ ŠTÝL SNÍMANIA

 
Stabilita záznamu počas chôdze
 
Je zaujímavé, keď sledovateľom ukazujete svet okolo seba, ale roztrasený záznam môže byť rušivý. Kamera ZV-1F vám umožňuje snímať zreteľné video aj počas chôdze. Stabilizácia obrazu – aktívny režim pomáha minimalizovať rozmazanie obrazu pri nahrávaní a držaní v ruke pre stabilnejšie zábery.
 
 
 
 
Ideálne na videá recenzií produktov
 

Dostaňte svoje produkty do stredu pódia jediným dotykom. Skrátka nastavte Nastavenie Predvádzanie produktu a jednoducho držte produkt v strede snímky. Kamera ho automaticky zaostrí – nie sú potrebné žiadne ďalšie gestá. Nech sa vaši sledovatelia sústredia na to, čo je dôležité.

 
 
 
 
 
ZRETEĽNÝ ZVUK, VŽDY A VŠADE
 
 
Navrhnuté na čisté nahrávanie hlasu
 
Kamera ZV-1F je navrhnutá tak, aby vždy zreteľne zachytila váš hlas bez ohľadu na to, či nahrávate vonku alebo vo vnútri. Zabudovaný smerový 3-kapsulový mikrofón zachytáva zvuk pred kamerou, prináša vysokú kvalitu zvuku, aby ste svoju energiu mohli vložiť do kreativity a nemuseli sa starať o zvuk počas nahrávania.
 

Obrázok s ukážkou smerového 3-kapsulového mikrofónu

 

Zreteľný zvuk aj počas veterných dní

Keď nahrávate vonku a bojujete s vetrom, kamera ZV-1F aj napriek tomu nahrá váš hlas zreteľne vďaka dodanému krytu proti vetru, ktorý výrazne znižuje šum z vetra

 
 
 

STVORENÉ NA JEDNODUCHÉ VLOGOVANIE

 
Jednoduché snímanie vertikálneho videa
 

Natáčajte vertikálne videá na sociálne médiá tak, ako ste to robili smartfónom. ZV-1F vám tiež ponúka otočenie videa do horizontálnej polohy bez nutnosti ďalšieho editovania. Okrem toho sa videá vo vertikálnej orientácii automaticky označia, aby ste ich mohli preniesť do svojho smartfónu, vďaka čomu svoj obsah dostanete rýchlo do sveta.

Obrázok osoby nahrávajúcej vertikálne video
 
 
 
Pripojte k smartfónu a dokážte viac
 

Preneste všetky nahrané obrazy a videá do svojho smartfónu cez Wi-Fi pomocou aplikácie Imaging Edge Mobile Plus™. Z vášho telefónu tiež urobí diaľkový ovládač na nahrávanie na diaľku.

Obrázok smartfónu pripojeného ku kamere a zobrazujúceho obraz z kamery
 
 
 
Vyberte najlepšie scény
 

Preneste len scény, ktoré potrebujete, ušetrí vám to čas a úložisko v smartfóne. Pridaním značky počas nahrávania alebo prehrávania, môžete vystrihnúť 15, 30, alebo 60 sklip , ktorý si odošlete priamo do smartfónu. Značky snímok vám tiež umožnia neskôr jednoducho nájsť scény, ktoré chcete použiť, čo vám ušetrí čas hľadania v zázname.

 
Ilustrácia znázorňujúca značku snímky
 
 
 
 
 
ČISTÁ JEDNODUCHOSŤ
 
 
Jednoduché a intuitívne ovládanie
 
Aj úplní začiatočníci sa môžu rovno pustiť do nahrávania kamerou ZV-1F. Nepotrebujete študovať komplikované nastavenia. Ikony ovládačov sa zobrazujú na obrazovke a dotykom sa dajú jednoducho nastaviť.
 
Obrázok situácie v ktorej osoba ovláda kameru dotykom
 
 
 
 
Nezabudnete stlačiť nahrávanie
 

Rozlúčte sa s náhodným zmeškaním akcie. Keď stlačíte nahrávanie, kontrolka nahrávania svieti načerveno a na obrazovke sa objaví červený rámček, vďaka čomu budete okamžite vedieť, že nahrávate to dôležité.

Obrázok produktu s rozsvietenou kontrolkou a červeným rámčekom
 
 
 
 
Jednoducho prenosný
 

Malá a ľahká kamera je navrhnutá tak, aby ste si ju brali so sebou – tak ako smartfón. Zachyťte každý deň s ľahkosťou a získavajte obsah na cestách.

Obrázok produktu v ruke
 
 

INÁ ÚROVEŇ VLOGOVANIA

 
Použite držadlo pre jednoduché vlogovanie
 

Vlogovanie je jednoduchšie a pohodlnejšie s držadlom GP-VPT2BT, ktoré vám umožní tvoriť stabilnejšie zábery a slúži aj ako statív. Páčka transfokácie a tlačidlo nahrávania sú na boku držadla, aby ste sa nemuseli naťahovať okolo fotoaparátu a siahať na tlačidlá.

Obrázok kamery ZV-1F s voliteľným držadlom

 

Vyššia úroveň kvality zvuku
 

Zvýšte kvalitu zvuku svojho vlogu ešte viac pripojením externých mikrofónov. Pripojte mikrofón ECM-G1 pre zreteľné zachytenie zvuku priamo pred kamerou – odstráňte nežiadaný šum – alebo nahrávajte svoj hlas z diaľky pomocou bezdrôtového mikrofónu ECM-W2BT.

Obrázok zobrazujúci používateľa, ktorý nahráva selfie kamerou s rukoväťou a bezdrôtovým mikrofónom ECM-W2BT

 

Jednoduchý prenos cez jediný kábel

Premeňte kameru ZV-1F na kvalitnú webovú kameru jednoduchým pripojením kompatibilného zariadenia cez USB. Obrazový snímač typu 1.0 a funkcia Kreatívneho vzhľadu zaistia živý obraz, pričom smerový 3-kapsulový mikrofón poskytne úžasný zvuk.

Obrázok používateľa vysielajúceho naživo kamerou ZV-1F

 

SMEROM K LEPŠIEMU, UDRŽATEĽNEJŠIEMU SVETU

 

Nový kryt proti vetru z recyklovaného polyesteru

V Sony sme rozšírili používanie recyklovaných materiálov nielen na kamery ale aj na príslušenstva. Starostlivým testovaním výkonu kvality zvuku a účinnosti ochrany proti vetru sme vyvinuli kryt proti vetru z vláken vyrobených výlučne z recyklovaného polyesteru, čím znižujeme svoj dopad na životné prostredie a súčasne udržiavame výkon.

Obrázok krytu proti vetru a plastových fliaš

 

Používanie recyklovaných plastov
 

Počas posledných desiatich rokov sme v našich fotoaparátoch a videokamerách použili 379 ton recyklovaného plastu. To všetko vďaka SORPLAS™ recyklovanému plastu, ktorý je trvalo udržateľný a vysoko funkčný. Kamera ZV-1F využíva SORPLAS na tele, aby sa znížil dopad na životné prostredie.

Obrázok fotoaparátov od spoločnosti Sony s materiálom SORPLAS

 

Zníženie množstva plastu v obaloch
 

V rámci zníženia množstva plastu v obaloch teraz na balenie svojich produktov používame rastlinnú netkanú textíliu alebo papierové vrecká, pričom sme zachovali ochranné a baliace vlastnosti plastu.

Obrázok obalu kamery ZV-1F

 

Snaha nezanechať žiadnu stopu na životnom prostredí
 

Spoločnosť Sony je očarená krásou sveta a snaží sa chrániť Zem. Popri tom chce tvorcom umožniť vytvárať ešte krajšie a kreatívnejšie obrazy. Cieľom je, aby celá spoločnosť Sony Group vytvárala nulovú stopu na životnom prostredí do roku 2040. Zvyšuje počet iniciatív zameraných na ochranu životného prostredia.

Obrázok zobrazujúci iniciatívu Smerujeme k nule spoločnosti Sony

 

veľkosť snímača 1"
Rozlíšenie 20,1 MPx
Formát snímača CMOS 1,0" (13,2 mm x 8,8 mm)
obrazový procesor BIONZ X
displej dotykový 7,5 cm (3.0") 921 600 bodov
typ média SDXC/ SDHC/ SD
formát záznamu videa XAVC S
Rozlíšenie videa XAVC S 4K (3 840 x 2 160) /30p
batéria Sony NP-BX1
ohnisková vzdialenosť 24 - 70 mm (ekv. 35mm)
svetelnosť f1,8 - 2,8
obrazový stabilizátor STEADYSHOT
vstupy a výstupy Multi/Micro USB, Micro HDMI, 3,5mm mic, Multi Interface Shoe
vstavaný mikrofón Áno
rozmery 105,6 x 60 x 46,4 mm