Sony Cyber-Shot DSC-RX100VI

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Tento kompaktný fotoaparát vreckovej veľkosti ponúka nekompromisne vysokú transfokáciu a výnimočne rýchle AF, takže budete môcť zachytiť, čo vám príde do cesty, tak, ako chcete, a budete môcť nechať svojej kreativite voľný priebeh.

Podporované jazyky: Angličtina, Francúzština, Španielčina, Portugalčina, Turečtina, Tradičná čínština, Zjednodušená čínština, Indonézština, Kórejčina, Bahasa Melayu

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
7.12.2022
€1 019    
Kód tovaru 14589
Značka Sony
Kategória Sony
Záruka 2 roky
 

Lepší dosah s vysokou transfokáciou a rýchlym zaostrením. Vynikajúci výkon v elegantnom prevedení.

K dispozícii máte všetky funkcie, ktoré potrebujete na zachytenie momentu – široký rozsah transfokácie 24 – 200 mm2, bleskurýchle automatické zaostrenie, rýchle sériové snímanie, vylepšené možnosti videa, prevádzku na profesionálnej úrovni, a to všetko vo výnimočne kompaktnom tele.

Kvalita obrazu s vysokým rozlíšením – od širokouhlého po telefotografický.

Každý aspekt a komponent fotoaparátu RX100 VI bol navrhnutý tak, aby fungoval v tandeme a dosiahla sa tak jedinečná kvalita obrazu. Inteligentne navrhnutá optika má skvelý výkon v malom rozmere, pričom optická stabilizácia obrazu zachováva stabilný obraz aj bez statívu a pri telefotografickom konci rozsahu transfokácie. Pokročilý procesor na spracovanie obrazu prináša lepšie vnímané rozlíšenie obrazu s menším šumom.

Sofistikovaná vysokovýkonná optika.

Novonavrhnutý objektív ZEISS® Vario-Sonnar T* 24 – 200 mm2 F2,8 – 4,5.

Nový systém objektívu dosahuje vďaka konfigurácii maximálne rozlíšenie a jasnosť v celom rozsahu transfokácie a koriguje sférickú aberáciu, aberáciu komy a chromatickú aberáciu. Prináša skutočne výnimočné telefotografické možnosti vo vreckovej veľkosti a rozširuje tým rozsah vášho kreatívneho vyjadrenia.