Sony Cyber-Shot DSC-RX100VA

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Sony Cyber-Shot DSC-RX100VA je dokonalým kompaktným fotoaparátom pre zachytenie videí a snímok s úchvatnými detailmi.

Podporované jazyky: Angličtina, Francúzština, Španielčina, Portugalčina, Turečtina, Tradičná čínština, Zjednodušená čínština, Indonézština, Kórejčina, Bahasa Melayu

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
7.12.2022
€849    
Kód tovaru 2310
Značka Fujifilm
Kategória Sony
Záruka 2 roky
 

Zachováva obrazový snímač 1.0 série RX 100 a napreduje vďaka AF s rýchlosťou 0,05 s, využíva 315 bodov AF v ohniskovej rovine s detekciou fázového rozdielu, sériové snímanie až do 24 sním./s využívajúce AF a AE so sledovaním, ako aj možnosti snímania filmov v rozlíšení 4K.

Zlepšené automatické zaostrovanie je výsledkom špičkového systému automatického zaostrovania, ktorý spája výnimočnú rýchlosť AF 0,05 s1 so širokou oblasťou AF husto pokrytou 315 bodmi AF s detekciou fázového rozdielu.

315 nahusto rozmiestnených bodov AF s detekciou fázového rozdielu ponúka široké pokrytie (65 % oblasti obrazu obrazového snímača) na precízne automatické zaostrovanie a sledovanie objektov, dokonca aj tých malých a rýchlych.

Systém rýchleho hybridného zaostrovania spolu s vysokorýchlostným AF s detekciou fázového rozdielu a výnimočne presným AF s detekciou kontrastu umožňujú fotoaparátu zamerať a zachytiť pohyblivé objekty iba za 0,05 s.

Vytvárajte snímky v rozlíšení 20,1 MPx rýchlosťou až 24 snímok/s a nepretržite až do 233 snímok využívajúcich AF/AE so sledovaním objektu. Obmedzenie výpadkov zjednodušuje sledovanie pohyblivých objektov na obrazovke LCD aj v hľadáčiku.

Vďaka možnosti prepnúť na elektronickú uzávierku a vypnúť zvuk sa môžete k zvieratám či iným objektom dostať bližšie a potichu. Dokonca aj pri používaní sériového snímania.

Obrazový snímač Exmor RS CMOS s rozlíšením 20,1 efektívneho megapixela so snímačom s automatickým zaostrovaním s detekciou fázového rozdielu v ohniskovej rovine, vylepšený procesor BIONZ X na spracovanie obrazu a špičkový systém LSI na podporu spracovania obrazu sa skvelo dopĺňajú a umožňujú automatické zaostrovanie s rýchlosťou 0,05 s, sériové snímanie vysokou rýchlosťou s automatickým zaostrovaním a automatickou expozíciou so sledovaním objektu až do približne 24 snímok/s, vyššie vnímané rozlíšenie a nižší šum, ako aj presnejšiu detekciu tvárí a očí.