Sony Alpha A7R IV A

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 10
 

Celoformátový bezzrkadlový α7R IV od Sony odhaľuje ešte ohromujúcejšie fotografické videnie s výraznou schopnosťou, ktorá sa kedysi očakávala len u strednoformátových fotoaparátov, a pozoruhodne vysokou rýchlosťou v kompaktnom tele.

Sony Wins Multiple EISA Awards - Sony Addict

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
7.6.2024
€2 999    
Kód tovaru 15702
Značka Sony
Kategória Sony
Záruka 3 roky
 

Vstúpte do úplne nového sveta fotografického vyjadrenia s neporovnateľnou kvalitou obrazu a rýchlosťou spracovania. Výkonná nová voľba spája sériu α7R so stále pokročilejšou konektivitou a zvýšenou spoľahlivosťou, ktorú požadujú profesionáli.

Sony ilce7rm4
 
 
 
 
Skvelé rozlíšenie a gradácia
 
61,0 MP plnoformátový snímač CMOS so zadným osvetlením
Najnovší motor na spracovanie obrazu
Široký štandardný rozsah ISO 100-32000
Novovyvinutý obrazový snímač Exmor R CMOS sa môže pochváliť neporovnateľne vysokým rozlíšením. Dizajn so zadným osvetlením vykazuje vysokú citlivosť a nízky šum, a to aj napriek extrémne vysokému počtu pixelov 61,0 MP
 
61.0 MP full-frame back-illuminated CMOS sensor
 
 
 
Najnovší motor na spracovanie obrazu

Obrazový procesor BIONZ X a predné LSI maximalizujú výkon snímača s vysokým rozlíšením a dynamický rozsah až 15 krokov.
 
The enhanced image processing engine makes the most of the CMOS sensor
 
 
 
Široký štandardný rozsah ISO 100-32000

Bez ohľadu na zvýšený počet pixelov, α7R IV poskytuje najvyšší štandard ISO 32 000 a znižuje šum v rozsahu nízkej a strednej citlivosti, čím dosahuje vysokokvalitné snímky.
 
α7R IV 35mm full-frame camera with 61.0MP | ILCE-7RM4 | Sony UK
 
 
 
Vnútorná 5-osová stabilizácia obrazu
 
Algoritmus 5-osového stabilizátora obrazu zabudovaný v tele je optimalizovaný tak, aby maximalizoval výkon obrazového snímača s vysokým rozlíšením 61,0 megapixelov. To plne podporuje vaše snímanie z ruky pre spoľahlivosť, ktorá je rovnako účinná ako o 5,5 kroku vyššia rýchlosť uzávierky.
 
Features maximizing superb 61.0 MP2 resolution
 
 
 
Snímajte v absolútnom tichu
 
Tiché snímanie poskytuje nielen užitočnú výhodu na miestach, kde sa vyžaduje ticho, ale zabraňuje vibráciám, ktoré môžu spôsobiť rozmazanie spôsobené chvením fotoaparátu. Uzávierka bez vibrácií maximalizuje extrémne vysoké rozlíšenie α7R IV pre ostrý a čistý obraz.
 
 
 
 
Bezotrasová diaľková spúšť
 
Ovládanie fotoaparátu na diaľku pomocou voliteľného bezdrôtového diaľkového ovládača (RMT-P1BT) vám umožňuje snímať efektné fotografie a zároveň predchádzať otrasom fotoaparátu spôsobeným stlačením spúšte. Tým sa maximalizuje vysoké rozlíšenie obrazového snímača.
 
α7R IV 35mm full-frame camera with 61.0MP | ILCE-7RM4 | Sony UK
 
 
 
UXGA OLED Tru-Finder s 5,76 miliónmi bodov

Tento elektronický hľadáčik s 5,76 miliónmi bodov reprodukuje jemné detaily s približne 1,6-krát vyšším rozlíšením ako α7R III. Môžete si vybrať režim kvality „Vysoká“ pre veľmi presný, no prirodzený realizmus a zároveň potlačiť moaré a jaggies pre lepšiu koncentráciu. Hladší obraz so snímkovou frekvenciou 120/100 fps uľahčuje sledovanie pohybujúcich sa objektov.
 
5.76-million-dot UXGA OLED Tru-Finder
 
 
 
Najvyššia rýchlosť vo svojej triede

Bez ohľadu na pozoruhodné rozlíšenie obrazu si α7R IV zachováva rýchlosť snímania až 10 snímok za sekundu s mechanickou uzávierkou (až 8 snímok za sekundu v režime sériového snímania so živým náhľadom). To vám umožní zachytiť rozhodujúce momenty – ako napríklad pohyb divokých zvierat – s jemnými detailmi, ktoré umožňuje iba 61,0 MP zobrazovacia schopnosť s vysokým rozlíšením.
 
Sony ilce7rm4
 
 
 
Užitočných 26,2 MP s orezaním APS-C
 
Vďaka mimoriadnemu rozlíšeniu obrázkov si stále môžete zachovať pozoruhodné obrázky s vysokým rozlíšením približne 26,2 megapixelov aj po orezaní celoformátového obrázku na veľkosť APS-C. To znamená, že α7R IV vám môže pomôcť proaktívne využívať 61,0-megapixelové snímanie v plnom rozsahu, napríklad pri fotografovaní vtákov, ktoré zvyčajne vyžadujú úpravu orezania na zväčšenie nasnímaných záberov.
 
Sony A7R IV Exmor R CMOS
 
 
 
Široké pokrytie AF
 
Nový obrazový snímač poskytuje široké pokrytie AF s vysokou hustotou s 567 bodmi AF s fázovou detekciou (približne 99,7 % výšky a 74,0 % šírky). 425-bodové automatické zaostrovanie s detekciou kontrastu podporuje presné zaostrovanie.
 
Sony A7R IV
 
 
 
Rýchle AF napriek vyššiemu rozlíšeniu
 
Vďaka vylepšenému rýchlemu hybridnému automatickému zaostrovaniu má α7R IV schopnosť zachytiť objekt s pozoruhodnými detailmi a poskytuje rýchle automatické zaostrovanie aj pri slabom osvetlení.
 
DSC09516
 
 
 
Stabilné sledovanie AF sa ďalej zlepšilo
 
Zvýšené body AF, rozšírené pokrytie snímača AF a vylepšený algoritmus AF ešte viac zlepšili výkon sledovania objektu pre konzistentné snímanie, dokonca aj zložitých alebo náhlych pohybov.
 
α7R IV 35mm full-frame camera with 61.0MP | ILCE-7RM4 | Sony UK
 
 
 
Vynikajúco presné AF pri slabom osvetlení

Pomocou niektorých z najlepších algoritmov automatického zaostrovania vo svojej triede bude fotoaparát fungovať dobre aj pri slabom osvetlení. AF zostane presné až do EV-3. Priorita zaostrenia v režime Aperture Drive je ideálna pre presné automatické zaostrovanie, keď je clona zastavená.
 
Sony Alpha A7R IV A Digital Camera Body | Black Friday 2022 Deals
 
 
 
Nepretržité snímanie až 68 snímok

A7R IV A má veľkosť vyrovnávacej pamäte, ktorá je 1,5x väčšia ako A7R III. To vytvára vynikajúce štandardy pri sériovom snímaní, ktoré dosahuje až 68 obrázkov. V režime snímania APS-C dosiahnete približne 3x viac obrázkov ako v režime snímania na celú snímku.
 
Continous Shooting Sony A7R IV
 
 
 
Inteligentné sledovanie v reálnom čase založené na AI

Sledovanie v reálnom čase založené na AI je novo vybavené, aby výrazne zvýšilo vašu úspešnosť v náročných záberoch. Jednoducho označte objekt a stlačte tlačidlo spúšte do polovice a spoľahnite sa na to, že fotoaparát objekt vytrvalo sleduje. S funkciou „Priorita tváre/oka v AF“ α7R IV plynule mení ciele sledovania medzi tvárou a okom.
 
Sony ilce7rm4
 
 
 
AF na oči v reálnom čase: vývoj portrétovania

AF na oči v reálnom čase predstavuje evolúciu fotografovania portrétov. Táto technológia s podporou AI poskytuje okamžitú a presnú detekciu a sledovanie očí pre ostré a jasné zaostrenie na tvár objektu, a to aj pri zachytení rýchlo sa pohybujúceho modelu pri fotení. Fotograf sa môže sústrediť na kompozíciu – pre plynulejší pracovný postup, ktorý sa počíta s profesionálmi.
 
Sony ilce7rm4
 
 
 
Funkcia Pixel Shift Multi Shooting
 
Táto obnovená funkcia posúva snímač o polovicu alebo jeden pixel v naprogramovanom poradí, aby sa zachytili obrázky s posunom o 16 pixelov, zložené do jedného vysoko presného obrázka s pribl. 240,8 MP z pôvodných údajov cca. 963,2 MP (ekvivalent). Statické obrazy architektúry a umenia atď. sú reprodukované v verných detailoch, textúre, farbe, nálade, prostredí a realizme podobnom 3D, s úchvatnou vernosťou.
 
YouTube Player
 
 
 
Stabilné sledovanie AF pre úžasné filmy

Splňte prísne požiadavky na automatické zaostrovanie filmov v rozlíšení 4K s vylepšeným rýchlym hybridným automatickým zaostrovaním. K dispozícii máte vysokú rýchlosť, presnosť a výkon sledovania pre plynulé a stabilné snímanie videozáznamov s automatickým zaostrovaním. Upravte citlivosť sledovania AF pre stabilné zaostrenie.
 
YouTube Player
 
 
veľkosť snímača Full Frame
Rozlíšenie 61 MPx (9504 x 6336 bodov)
Formát snímača Full Frame (35,6 × 23,8 mm) CMOS
obrazový procesor BIONZ X™
čistenie snímača áno
autofokus AF 567 fáz.detekcia / 425 bodov (kontrast.)
Rýchlosť sériového snímania 10 obr. / s.
ISO - maximálna citlivosť 100 - 32000 (50-102400)
Rozlíšenie hľadáčika 5 760 000 bodov
displej 3" TFT dotykový (1 440 000 bodov)
typ média 2x SDHC /SDXC, MS PRO Duo / PRO-HG Duo™
formát záznamu videa XAVC S, AVCHD
Rozlíšenie videa XAVC S 4K: 3840 x 2160 (30p, 100 M)
doba záznamu videa 29 min 59 sec.
batéria NP-FZ100
výdrž batérie 530 s LCD / 670 záberov s hľadáčikom
obrazový stabilizátor 5 - osový
rozmery 126,9 x 95,6 x 73,7 mm
hmotnosť 665 g (s batériou)
vstupy a výstupy mic, HDMI, USB, slúchadlá
vstavaný mikrofón áno - stereo
funkcia Slow Motion Full HD 120p

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podporované jazyky:
Angličtina, Francúzština, Španielčina, Portugalčina, Tradičná čínština, Zjednodušená čínština, Indonézština, Kórejčina, Bahasa Melayu