Sony Alpha A7R II

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Objavte nový svet zobrazovania, ktorý ponúka vylepšené rozlíšenie, citlivosť, dynamický rozsah, rýchlosť spracovania aj reakcie pri snímaní. Fotoaparát α7R II vo svojom kompaktnom tele skrýva profesionálne funkcie a prináša tak väčšiu flexibilitu pri snímaní úchvatných záberov v každej situácii. S jeho výkonom, presnosťou a možnosťami bez zaváhania zachytíte nejeden neopakovateľný moment.

Dostupnosť 6-10 prac. dní
Môžeme doručiť do
11.7.2022
€1 779    
Kód tovaru 13471
Značka Sony
Kategória Sony
Záruka 2 roky
 

Scény zachytené do posledného detailu

Prepracovaný systém spracovania obrazu prináša prostredníctvom širšieho rozsahu ISO vysoké rozlíšenie a nízku úroveň šumu. Tento fotoaparát dokáže zachytiť atmosféru prostredia každej scény, ako aj textúru detailov.

Snímač Exmor R™ CMOS Full Frame so 42,4 Mpx
Dizajn objektívu s čipom bez medzier a zadné osvetlenie senzora Exmor R zvyšujú svetelnú citlivosť a poskytujú široký dynamický rozsah napriek vysokému rozlíšeniu 42,4 Mpx.

Výrazne lepšie spracovanie obrazu
Nový špičkový systém LSI a procesor BIONZ X™ vylepšujú rýchlosť spracovania a v spojení so senzorom Exmor R™ prinášajú dynamických rozsah v 15 krokoch pri nízkej citlivosti ISO pre fotografie, čím umožňuje lepšie vyjadrenie tónov.

Široký štandardný rozsah ISO 100 – 25 600
Štandardný rozsah citlivosti ISO bol rozšírený na ISO 100 – 25 600 (rozšíriteľné na ISO 50 – 102 400) a šum bol znížený o celý krok pri citlivosti stredného rozsahu.

Hľadáčik XGA OLED Tru-Finder s 2 359 296 bodov
Tento dvakrát jasnejší elektronický hľadáčik s vysokým rozlíšením reprodukuje aj jemné detaily a režim kvality Hi umožňuje precízne a realistické zobrazenie na jasnom displeji.

Sériové snímanie s frekvenciou až 5 sn./s
Sériové snímanie až s 5 sn./s a sledovaním automatického zaostrovania a automatickej expozície umožňuje zachytiť aj nečakané akcie. Veľký objem údajov 42,4 Mpx snímania zachováva vysokú kvalitu obrazu, ktorú iste oceníte pri orezávaní.

Komplexné pokrytie automatického zaostrovania
35 mm Full Frame: 399 bodov (automatické zaostrovanie s detekciou fázového rozdielu) APS-C: 357 bodov (automatické zaostrovanie s detekciou fázového rozdielu)/25 bodov (automatické zaostrovanie s detekciou kontrastu)

Sledovanie AF je približne dvakrát lepšie
Algoritmus automatického zaostrovania prebratý z modelu α7 sa vyznačuje dvakrát presnejším sledovaním automatického zaostrovania a umožňuje sériové snímanie, dokonca aj v prípade zložitého alebo náhleho pohybu.

Dve zásuvky na médiá, podpora rozhrania UHS-II
Vďaka dvom zásuvkám na médiá, z ktorých jedna je kompatibilná s rozhraním UHS-II na rýchly zápis údajov, dokáže model α7R II nahrávať simultánne aj štafetovo, oddeľovať údaje RAW či JPEG a fotografie či videozáznamy a kopírovať údaje medzi kartami.

Automatické zaostrovanie na oči
Fotoaparát α7R II prináša automatické zaostrovanie na oči, ktoré je dvakrát rýchlejšie, a efektívnejšiu detekciu a sledovanie očí aj pri snímaní pohyblivého objektu na výšku.

Integrovaná optická stabilizácia obrazu v 5 osiach
Nové senzory/algoritmy stabilizačnej jednotky/gyroskopu účinne zvyšujú stabilizáciu až na 5,5 kroku. Kompenzuje sa päť druhov chvenia fotoaparátu: uhlové chvenie (naklonenie/otočenie), posun X/Y a rotačné chvenie (otočenie).

Nahrávanie videa vo vyššom rozlíšení 4K
Nahrávanie videa v kvalite 4K s načítaním všetkých pixelov bez ich zlučovania vo formáte Super 35 mm ponúka vyššie rozlíšenie a čistotu ako bežný videozáznam vo formáte 4K. Formát XAVC S umožňuje nahrávanie v rozlíšení 4K pri maximálnej bitovej frekvencií 100 Mb/s, vďaka čomu zachytíte najjemnejšie detaily pohybu vo videu.