Sony Alpha A7 II + FE 28-70mm

Neohodnotené
 
 

Sony Alpha A7 Mk.II je systémový fotoaparát, ktorý v sebe spája výhody kompaktného tela, 24,3MPix Full Frame CMOS snímača a rozumnej ceny. Fotoaparát je vybavený kvalitným elektronickým OLED hľadáčikom a vstavaným Wi-Fi modulom.

Dostupnosť 6-10 prac. dní (> 5)
Môžeme doručiť do
4.11.2020
€1 329    
Kód tovaru 14532
Značka Sony
Kategória Sony
Záruka 2 roky
 

Sony Alpha A7 Mk.II je prvý systémovým fotoaparátom Sony vybaveným v piatich osiach stabilizovaným Full-Frame CMOS snímačom. Sony je popri Leice stalo iba druhým výrobcom, ktorý dokázal zvládnuť konštrukciu a technológiu kompaktného tela systémového fotoaparátu s výmennými objektívmi vybaveného CMOS snímačom veľkosti Full-Frame (veľkosť kinofilmového políčka – 23,9x35,8mm). Fotoaparát konštrukčne vychádza z predchodcu Sony Alpha A7 a je rovnako nabitý tými najmodernejšími technológiami z dielne Sony. Je vybavený vstavaným špičkovým elektronickým hľadáčikom s OLED technológiou a rozlíšením 2 400 000 Pix. Okrem hľadáčika má aj zabudovaný Wi-Fi modul, ktorý Vám umožní zdieľať vašu tvorbu s priateľmi na sociálnych sieťach. A toto všetko je zaodeté do odolného a voči vode a prachu utesneného kovového tela, z pevných magnéziovo-hliníkových zliatin.

Sony AF 28-70mm f/3.5-5.6 OSS je základný transfokačný objektív strednej triedy určený pre systémové fotoaparáty a D-SLT zrkadlovky Sony so snímačom veľkosti Full-Frame. Tento všestranný objektív sa výborne hodí ako cestovný zoom. Je vybavený stabilizáciou obrazu a pokročilou optickou konštrukciou využívajúcou tri asférické šošovky pre korekciu skreslenia a jednu šošovku zo špeciálneho nízko-rozptylového ED skla, ktoré výrazne obmedzí vznik chromatickej aberácie. Objektív je ľahkej a robustnej konštrukcie, ktorá je utesnená voči prachu a stekajúcej vode.