Sony Alpha A6100 čierny

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Fotoaparát Sony Alpha 6100 má 24,2MP snímač obrazu CMOS Exmor ™ najnovší obrazový procesor BIONZ X ™ s pomocným LSI čipom, ktoré sa používajú u fullframových fotoaparátech Sony. Táto výkonná trojica spoločne prináša všestranné zlepšenie kvality obrazu a výkonu vo všetkých oblastiach vytváraní fotografií a videí.

Dostupnosť 6-10 prac. dní
Môžeme doručiť do
3.5.2021
€679    
Kód tovaru 2370
Značka Sony
Kategória Sony
Záruka 2 roky
 

Fotoaparát Alpha 6100 ponuka rychle automatické zaostrovanie za 0,02 sekundy. Systém automatického ostrenia s vysokou hustotou a širokým pokrytím zaisťuje zásluhou 425 bodov automatického ostrenia s fázovou detekciou v ohniskovej rovine, ktoré pokrývajú približne 84% plochy obrazu, a 425 bodov automatického ostrenia s detekciou kontrastu, spoľahlivé automatické ostrenie aj v tých najnáročnejších svetelných podmienkach. 
Nový model ťaží z technológie Real-time Tracking od spoločnosti Sony, ktorá využíva najnovšie algoritmy, vrátane rozpoznávania objektov založeného na umelej inteligencii. Tá umožňuje zachytiť objekty s vynikajúcou presnosťou, a to aj pomocou dotykového panela na zadnej obrazovke. 
Nový model ponuka technológiu automatického zaostrenia na oči Real-time Eye AF, teda najnovšiu verziu uznávanéj technológie Eye AF od spoločnosti Sony. Táto technológia využíva rozpoznávanie objektov založené na umelej inteligencii k detekcii očí a spracovanie súvisiacich dát v reálnom čase, a tým zvyšuje presnosť, rýchlosť a výkon funkcie Eye AF u ľudí a zvierat, a umožňuje fotografovi sústrediť sa výhradne na kompozíciu.

Cit pre detaily
Na základe spätnej väzby od používateľov existujúcich fotoaparátov Sony APS-C bol model Alpha 6100 obohatený o ďalšie funkcie, aby boli používatelia dokonale spokojní. 
Patria medzi ne:
- Zdokonalená reprodukcia farieb - algoritmy, ktoré boli prevzaté z fullframových modelov, zaisťujú reprodukciu prirodzených farieb, najmä tónov pleti
- Interný záznam videí v rozlíšení 4K s technológiou full-pixel readout bez zlučovania pixelov vo formáte Super 35 mm, ktoré je možné ľahko stiahnuť do smartphonov pomocou aplikácie Imaging Edge ™ Mobile
- Intervalové snímanie pre úžasná Časozberný videa
- Výklopný dotykový LCD displej s uhlopriečkou 3,0 palca a približným počtom 921 tisíc bodov a rozsahom vyklápanie 180 stupňov
- Integrovaný mikrofónny vstup pre zreteľný a ostrý zvuk pri zázname videí